X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez chce wymacac w sklepie ale tu w krk to wyprawa na caly dzien a poki co jeszcze nie na moje sily wczoraj niezle wymiotowalam a to juz w koncu idzie mi 15 tydzien :(

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę Cię martwić, ale mi się polepszyło dopiero w okolicach 20..

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jeszcze troche mi zostalo coz zobaczymy poki co i tak jest lepiej nie mdli mnie przynajmniej przez caly dzien tylko jak jestem glodna albo zjem cos co niekoniecznie bylo wskazane ale mam juz wiecej sily i sa dni kiedy mnie nie męczy :) jakos wytrzymam :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupowaliśmy łóżeczko (wcześniej dla Kuby a teraz dla Młodszego) na necie (nie oglądając go nigdzie wcześniej ) i o ile mnie spodobało się, to Stary (jako fachowiec w temacie mebli drewnianych) był zdegustowany - w opisie było,że łóżeczko jest z drewnianych elementów, a okazało się to płyta mdf ...dla mnie tam może być :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 11 maja 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strój na basen już mam- więc odwołuję poszukiwania. Dziś chyba zahaczymy o hurtownie z art. dziecięcymi, zobaczymy co tam ciekawego:)

    mauysia lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 11 maja 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas wogole czekaja wielkie zakupy nie dosc ze dla dxievka to jeszcze dla nas sprxety agd sypislnia itd

    A co myslicie o elektronicznej niani? Skoro bedziemy miec e 4 pokoje to chyba sie przyda...

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 11 maja 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    tez chce wymacac w sklepie ale tu w krk to wyprawa na caly dzien a poki co jeszcze nie na moje sily wczoraj niezle wymiotowalam a to juz w koncu idzie mi 15 tydzien :(

    Nie martw się ;) Ja wymiotuję do dziś :D miałam tylko przerwę od 25-30tc i dawaj od nowa polsko ludowa....

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Nas wogole czekaja wielkie zakupy nie dosc ze dla dxievka to jeszcze dla nas sprxety agd sypislnia itd

    A co myslicie o elektronicznej niani? Skoro bedziemy miec e 4 pokoje to chyba sie przyda...

    Ja miałam (mam) i jestem bardzo zadowolona...idąc do kuchni nie słyszałabym dziecka płaczącego w najbardziej oddalonym pokoju, gdzie dziecko spało...zresztą nie raz zdążyłam usłyszeć, że dziecko obudziło się i coś "gada" a jeszcze nie płacze właśnie dzięki niani...a swego czasu,gdy miałam psa i miał on pilną potrzebę wyjścia a Mody spał to wychodziłam w okół bloku z nianią w kieszeni i przez większość drogi słyszałam pozytywkę, włączoną na tę okoliczność przy łóżeczku. Ja polecam, ale obstawiam, że większość matek ma inne zdanie, albo nie posiadając niani po prostu nie zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ułatwia to życie.
    PS. My mieliśmy najtańszą z możliwych, z Lidla za jakieś 30 zł i dała radę, ale dziś wolałabym mieć z Babyono taką jak ta:
    http://www.ceneo.pl/17730122
    Koleżanka taką miała i dało się wyłączyć głos a o wszelkich hałasach w pokoju dziecka informowały diody :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 11 maja 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie shagga mi sie wydaje zxe taka niania bedzie dobrym rozwiązaniem zwlaszcza jak bedziemy miec takie 4-pokojowe mieszkanie. w sumie mjemu M sie to podoba nam tez i zawsze mniej stresu i spokojniejszym sie jest o dziecko wtedy :)

    Bella ja ci kobietko współczuje, zobaczymy jak to będzie u mnie, powoli juz sie przyzwyczajam do tego, obym w pracy za duzo nie wymiotowala bo chcialabym tam dluzej popracowac :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tu Was coś zainteresuje w kwestii niani, daje 5% rabatu na sprzęt elektroniczny dla dziewczyn z Ovufrienda i darmową wysyłkę paczkomatem.

    http://tree-house.pl/pl/c/Elektroniczne/122

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2013, 19:17

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 13 maja 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:
    Może tu Was coś zainteresuje w kwestii niani, daje 5% rabatu na sprzęt elektroniczny dla dziewczyn z Ovufrienda i darmową wysyłkę paczkomatem.

    http://tree-house.pl/pl/c/Elektroniczne/122

    Ojacie, jak dla mnie ceny zaporowe...

    Ale niektóre zabawki fajne, to fakt. Przynajmniej sobie pooglądam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2013, 12:24

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 13 maja 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam wczoraj na basenie, pływało się rewelacyjnie:) Chyba najprzyjemniejsza forma ruchu w ciąży.

    mauysia, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki typ asortymentu, drogi juz na etapie hurtowni, bo wysoka jakość. Ceny i tak jedne z najniższych. A nianie niestety tanie nie są w ogóle, chyba że używane lub z IKEI.

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 13 maja 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nianie z monitorem oddechu Angelcare i polecam :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    A ja byłam wczoraj na basenie, pływało się rewelacyjnie:) Chyba najprzyjemniejsza forma ruchu w ciąży.

    Jaka szkoda,że nigdy nie nauczyłam się pływać :(

    Co do niań, to ja mam najtańsza chyba z możliwych, przetestowana w różnych warunkach (w tym na wyjeździe itd) i lepsiejszej nie potrzebowałam :)

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po basenie :) Mój synek 2 lata i 8 miesięcy uwielbia wodę i już ładnie pływa w kole :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Ja również po basenie :) Mój synek 2 lata i 8 miesięcy uwielbia wodę i już ładnie pływa w kole :)

    Ależ wam wszystkim zazdroszczę :)

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 13 maja 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga miałaś iść robic kolację!!!! ;D

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 13 maja 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Kleopatra wrote:
    Ja również po basenie :) Mój synek 2 lata i 8 miesięcy uwielbia wodę i już ładnie pływa w kole :)

    Ależ wam wszystkim zazdroszczę :)

    Shagga zawsze można się nauczyć :) Warto :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Shagga_80 wrote:
    Kleopatra wrote:
    Ja również po basenie :) Mój synek 2 lata i 8 miesięcy uwielbia wodę i już ładnie pływa w kole :)

    Ależ wam wszystkim zazdroszczę :)

    Shagga zawsze można się nauczyć :) Warto :)

    No to będę miała cel na najbliższą przyszłość (no może od przyszłej wiosny :D ) i razem z moimi trzema chłopakami będziemy chodzić na basen :)

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ