X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Julka112 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 października 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem na Ovu już jakis czas ale dopiero teraz odważyłam się zarejestrować. Mam pytanie do staraczek odnośnie stosowania wiesiołka. Po jego zastosowaniu wydłużył mi sie cykl, @ przyszła spóźniona o kilka dni, w dodatku owulacja nie została potwierdzona tak jak zwykle, nie było skoku temperatury, zastanawiam się czy wiesiołek miał na to jakiś wpływ. Zażywałam go przez 1 cykl i tak sie stało. Następny cykl odpuściłam i było wszystko ok, z temp itd. W obecnym cyklu znów zaczełam go brać do owu i niestety temperatura nie poskoczyła. Po kilku dniach od planowanej owulacji wg statystyk moja temp jest najniższa ze wszystkich które odnotowałam przez 5 cykli. Nie wiem czy go dalej brac w następnym cyklu :(

  • magdulka87 Przyjaciółka
    Postów: 122 39

    Wysłany: 10 października 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka ja np. nie miałam nigdy żadnych problemów przez wiesiołka typu obniżenie temperatury brak skoku czy owulacji. Wręcz przeciwnie, śluz mi się poprawił. Czy coś wyregulował? Raczej nie gdyż zawsze miałam regularne cykle. Być może wszystko zależy od organizmu jak na niego reaguje. Każda z nas jest inna i to co działa na jedną to na drugą może mieć skutek przeciwny.

    Julka112 lubi tę wiadomość

    2014 córka z IUI

    Starania o drugie dzieciątko
    2018 - dwie nieudane IUI
    2019 - dwie nieudane IUI

    09.2019 - ICSI - hiperstymulacja - 17 komórek pobranych. 6 zapłodnionych. 5 mrozaczków.
    31.10.2019 criotransfer 😥
    Kolejne 3 crio nieudan
    10.2020 Histeroskopia wykazała rozległe isthmocele w bliznie po cc😔
    11.2020 start 2 procedura❄❄❄❄
    7.11.2020 ET 2 dn. zarodek 😔
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 października 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu_w - wielkie gratulacje!!! Czyli Ola ma już prawie tydzień :)
    Jak tam dajesz sobie radę? Jeśli masz jakieś bejbi blusy albo coś na ich kształt, to mogę o tym z Tobą pogadać, jako osoba, którą to spotkało przy Leosiu. Aczkolwiek mam nadzieję, że jest git :) :) :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_W gratulacje :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 11 października 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mauysiu, jak narazie (odpukać) jest ok, Oleńka jest spokojna aczkolwiek bardzo absorbująca, może nie tyle ona to wymusza co ja ciągle poświęcam jej swój czas na zasadzie czy aby śpi spokojnie, czy jej się nie ulało, a może jej za ciepło czy za chłodno, czy wygodnie i takie tam.... Chyba jakaś przewrażliwiona jestem na jej punkcie, oby nie dać się
    zwariować. Ale z każdym dniem podchodzę do tego z coraz większym spokojem.
    P.S. Mauysiu spóźnione ale najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin Henia, dużo zdróweczka dla Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 12:43

    Dora, Amicizia, Kaja, mauysia lubią tę wiadomość

  • karanga Znajoma
    Postów: 22 32

    Wysłany: 15 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie napisałaś, więc nie wiem czy wiesz Julka, że wiesiołek powinno się przyjmować tylko do owulacji (jeśli wiesz kiedy będzie albo kiedy przypuszczasz że będzie) bo olej z wiesiołka może niwelować owulację, hamować ją. Jeśli brałaś wiesiołka przez cały cykl to prawdopodobnie dlatego temp nie skoczyła.

‹‹ 119 120 121 122 123
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ