X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzis poczulam takie pierwsze kopniaki juz przez brzuch ;)
    super uczucie ;)


    a co do brzuszka ja też rano mam mniejszy a wieczorem wiekszy

    Amicizia lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    up

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 września 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora jak tam po dzisiejszej wizycie ? ;)

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 6 września 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, mogę rodzić w każdej chwili:)

    Amicizia, Blondi22, Blondi22, Blondi22, Blondi22, Beata, Kaja, anna_w, mauysia, Effcia28 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 6 września 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie podzielic dobrymi wiadomosciami, bank zatwoerdzil nam kredyt, dostalismy juz wzor umowy, przeanalizwoalismy ja dokladnie z nasza doradca finansowym, i sroda-czwartek, zaleyz jak ona wroci, podpisujemy umowe w banku, a w sobote za tydzien u notariusza kupno mieszkania, wreszcie widac koniec tego wszystkiego.
    Osttanio bylo tak intensywnie, ze dzis wreszcie spalam az do 13!!! chyba z tego ze sie wszytsko juz uspokoilo.

    Myslalam, ze bakowe formalnosci beda straszne, a one w porowniau z dwoma wpółwłaścieilami, którzy podobno chca sprzedac a tylko utrudniaja okazały się niczym. Dobrze, ze ta 3 współwłaścicielka jest normalna... ale juz mamy to wszystko za sobą, i mam nadzieje, ze za okolo 2 tygodnie zaczneimy sie szykowac do przeprowadzki i remontu :)

    Blondi22, Beata, Effcia28, Dora, mauysia lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 6 września 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora codzień o Tobie myślę i trzymam kciuki żeby poród odbył się szybko w miarę bezboleśnie,a córcia była zdrowa :)

    Dora, Kaja, Blondi22 lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 września 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    Dora codzień o Tobie myślę i trzymam kciuki żeby poród odbył się szybko w miarę bezboleśnie,a córcia była zdrowa :)

    Effcia, dziękuję:) a Ty jak się czujes?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 7 września 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Musze sie podzielic dobrymi wiadomosciami, bank zatwoerdzil nam kredyt, dostalismy juz wzor umowy, przeanalizwoalismy ja dokladnie z nasza doradca finansowym, i sroda-czwartek, zaleyz jak ona wroci, podpisujemy umowe w banku, a w sobote za tydzien u notariusza kupno mieszkania, wreszcie widac koniec tego wszystkiego.
    Osttanio bylo tak intensywnie, ze dzis wreszcie spalam az do 13!!! chyba z tego ze sie wszytsko juz uspokoilo.

    Myslalam, ze bakowe formalnosci beda straszne, a one w porowniau z dwoma wpółwłaścieilami, którzy podobno chca sprzedac a tylko utrudniaja okazały się niczym. Dobrze, ze ta 3 współwłaścicielka jest normalna... ale juz mamy to wszystko za sobą, i mam nadzieje, ze za okolo 2 tygodnie zaczneimy sie szykowac do przeprowadzki i remontu :)
    Gratulacje;) Super, że będziecie mieć swoje mieszkanko;) MY też już w październiku się przenosimy na swoje.:) A co do współwłaścicieli to wiem coś o tym, bo my z mężem mieliśmy dom na spółkę z ciotką i tak samo utrudniała, ale w końcu udało się sprzedać:)

    Dora, Amicizia lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 7 września 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Effcia, dziękuję:) a Ty jak się czujes?

    z dnia na dzień jest coraz lepiej :)

    Dora lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 września 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadłam zapytać czy przymniecie do swego grona moją skromną osobę !!!!

    Dora ty rodzisz ,a ja początkuję ohhhh trzymam kciuki ,abys urodziła w 45 min i bez boleści jak moja koleżanka !!!!

    Dora, Blondi22, mauysia lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 7 września 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka w środę urodzila drugiego synka :). Poród w tempie ekspresowym - 10 minut, dwa skurcze i juz po :), ale nie zdążyli jej naciać krocza i bardzo popękała, Narobiło sie jej krwiaków i dostała potem krwotoku. Operowali ja w pośpiechu bo mogło dojść do najgorszego :(. Napisała dopiero dziś do mnie o tym. i mówi, ze ból miała niezmierny-jakiego nigdy w życiu nie uświadczyła :( .Dziś juz jest lepiej i jak mały nie będzie miał żółtaczki to w poniedziałek wyjdą :). Kto by kurczę pomyślał,że tak szybko moze się źle zrobić? Ale najważniejsze,ze już wraca do zdrowia :).
    Dora -powodzenia!!!

    Ami-super wiesci :)

    Dora lubi tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 8 września 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja jeszcze raz gratuluje! bardzo się cieszę z Twoich dwuch kreseczek:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, moze moje pytanie nie jest w waszym temacie,za co przepraszam....ale wiem ze jestescie Panie duzo bardziej doswiadczone.
    Dzis mam 5dc po wczesnym poronieniu... W ciaze zaszlam w 1 cyklu staran,niestety cos poszlo 'nie tak'. Dodatkowo mam PCOS...co utrudnia sprawe.
    Testy owulacyjne w 37 38dc wskazywaly owulacje, czulam swoje jajniki jak przy owulacji i kochalismy sie w te dni z mezem. Tydzien pozniej poszlam do ginekologa by spojrzal co tam sie dzieje (oczywiscie nie myslac o ewentualnej ciazy,bo wiadomo ze obrazu w usg jeszcze nie ma:)). Powiedzial ze moj organizm jest jakby w zawieszeniu, i mam cienutkie 55mm endo.
    Jadlam duphaston 10 dni, powinnam miec juz okres, a tymczasem czuje się dziwnie. Nie panikuje i niczego sobie nie wkrecam, ale czuje sie jak w pierwszych tygodniach tamtej pierwszej ciazy. Ale przy takim endo to przeciez niemozliwe....?

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 września 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    O godz 00:01 urodziła się Róża!
    Waga 3200, 50 cm

    Amicizia, Effcia28, Blondi22, mauysia, Kleopatra, gocha04, Selena, Pismak, Sandraa, Rucia, aisa, Kaja, she, Ilona, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 9 września 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora, tutaj tez wielkie gratulacje i jak dojdziesz do siebie prosze o relację :) coś tak po twojej wiadomości czułam, że małą może sie wnet narodzić :) Mam nadzieje ze wszystko dobrze poszło:D i czekam na fotkę :)

    Wielkie gratulacje i piękny prezent na rocznice co?! :)

    zdrówka i samych radości z córci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2013, 09:50

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 9 września 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja witaj wśród nas :)

    Nutka, Kopciuszek dziękuję :)

    dziś mamy w planie założyć konto w banku żeby wszystko poszło szybciej z uruchamianiem kredytu. Mam nadzieje, ze przez ta całe teraz przeprowadzanie się itd. mały sie nie pospieszy na ten świat :)

    Effcia28, Kaja, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 9 września 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora Gratuluję Kochana :)

    zdrówka dla malutkiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2013, 09:41

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 9 września 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Hej
    O godz 00:01 urodziła się Róża!
    Waga 3200, 50 cm
    gratulacje ;)

    fajnie w moje urodziny ;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 9 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj tu Kaja ;)

    Kaja lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 9 września 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacje Dora!!!
    Jak się czujesz Ty i Różyczka?

    1kk082c3vuoqvmjs.png
‹‹ 119 120 121 122 123
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ