X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wypróbowałam z Wiktorem wszystkie termometry (w smoczku, elektroniczny do czoła i rtęciowy) i każdy pokazywał inną temperaturę ale jakoś te 2,3 kreski różnicy mi nigdy nie przeszkadzały. Jak którykolwiek pokazuje np 38 to trzeba podać coś na zbicie i nie ma takiego znaczenia czy naprawdę temperatura jest trochę inna :) Jak na prawdę miałam wątpliwości to mierzyłam dwoma i wyciągałam średnią :)

    Amicizia lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, jakiś czas temu zadałam na Fb pytanie czy zgadzacie się na dodanie Ilonki do grupy i wtedy wszystkie,które wypowiedziały się odpowiedziały,że nie mają nic przeciwko,więc dodałam Ją do grupy, jednak Ty musisz zaakceptować,a widzę,że tego nie zrobiłaś. Mogłabyś zaakceptować?
    Swoją drogą to procedura co najmniej jakbyśmy miały urzędowo to załatwiać.

    mauysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ami :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:

    ps: a w ogóle to fajnie, że pomyslalas żeby poinformować innych;-)

    dokładnie, chciałam się podzielis tylko informacją, dla zainteresowanych, że jest okazaja. :)

    Jesli termoemtr ma az takie rozpietosci, jak Shagga podaje, to jest cos z nim nie tak, i ja bym reklamowala. w kwestii termometru kazdy moze miec swoje zdanie, nikt mu nie broni. Ważne, zeby nie zmuszac innych do myslenia tak smao jak ja, i przyjąc tez czyjes racje. To tak samo jak ze smakami, nie lubie pomidorów, ale nie wmawiam innym, że sa niedobre i nie jedzcie ich. po prostu ja ich nie lubie i kropka.

    i tyle mojego w tym temacie.

    Dora lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Ami, jakiś czas temu zadałam na Fb pytanie czy zgadzacie się na dodanie Ilonki do grupy i wtedy wszystkie,które wypowiedziały się odpowiedziały,że nie mają nic przeciwko,więc dodałam Ją do grupy, jednak Ty musisz zaakceptować,a widzę,że tego nie zrobiłaś. Mogłabyś zaakceptować?
    Swoją drogą to procedura co najmniej jakbyśmy miały urzędowo to załatwiać.


    Shagga w kwestii dodawania osób na FB, chyba zapomniałas, że kiedyś każda mogła to robić i wynikło z tego zamieszanie, ze są dodawane dziewczyny, których nikt nie zna itd. Same ustaliłyście, że dodawać do grupy osatetcznie po przegłosowaniu mam ja, jako ze jestem administratorem/założycielem grupy. To wy mnie o to prosiłyście. Więc takie komentarze nie są mile widziane.

    po drugie, jakoś ja nie zauwazyłam, żeby odbyło się głosowanie w spraiwe Ilony. NIE wypowiedziałam się na ten temat. To, że nie udzielam się tak jak i pare innych osób na plemniczce, nie znaczy że nie mamy prawa głosować w kwestii poszerzenia grupy na FB.

    Po trzecie, jak robicie głosowanie, to wyraźnie, tak, żeby było go widać, a nie pod jakimiś innymi tematami, bo jakby było oddzielnym wątkiem na FB na pewwno nie umknęło i prosze głosowac w ciągu kilku dniu a nie tygodni i od razu dodawac, a jak chcecie mieć pewnośc, że zobacze, że ktoś jest dodany to piszcie na priv. A ostatnio przez prawie tydzien nie mieliśmy interentu.

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, spokojnie, kto tu kogoś przekonuje do swojego zdania? Rozmawiamy, tak?!
    Pomyśl,czy jak Ty opowiadałaś o naprotechnologii, to chciałaś kogoś przekonać, czy mówiłaś,co wiesz w tym temacie itd?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Shagga w kwestii dodawania osób na FB, chyba zapomniałas, że kiedyś każda mogła to robić i wynikło z tego zamieszanie, ze są dodawane dziewczyny, których nikt nie zna itd. Same ustaliłyście, że dodawać do grupy osatetcznie po przegłosowaniu mam ja, jako ze jestem administratorem/założycielem grupy. To wy mnie o to prosiłyście. Więc takie komentarze nie są mile widziane.

    po drugie, jakoś ja nie zauwazyłam, żeby odbyło się głosowanie w spraiwe Ilony. NIE wypowiedziałam się na ten temat. To, że nie udzielam się tak jak i pare innych osób na plemniczce, nie znaczy że nie mamy prawa głosować w kwestii poszerzenia grupy na FB.

    Po trzecie, jak robicie głosowanie, to wyraźnie, tak, żeby było go widać, a nie pod jakimiś innymi tematami, bo jakby było oddzielnym wątkiem na FB na pewwno nie umknęło i prosze głosowac w ciągu kilku dniu a nie tygodni i od razu dodawac, a jak chcecie mieć pewnośc, że zobacze, że ktoś jest dodany to piszcie na priv. A ostatnio przez prawie tydzien nie mieliśmy interentu.

    Ej Ami, teraz to mi ciśnienie podnosisz!! Widocznie nie wchodzisz za często na fb, bo ja tam właśnie pytałam WYRAŹNIE o to jakiś czas temu...potem uznałyśmy,że większość jest za więc skasowałam ten temat, bo nie chciałam,by Ilonka jak zostanie przyjęta przeczytała to!
    Więc bardzo Cię proszę jeśli coś jest nie na miejscu to Twoje uwagi! Nie pierwszy raz wypominasz coś do czego sama się nie stosujesz! Nie zaglądasz na FB!!

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Jak widać każda z Nas ma inne podejście do sprawy.
    Dora nie uważam, żeby mierzenie rtęciowym było inną epoką.
    Koniec tematu.

    " Koniec tematu" ??? może jednak pozwólmy wsztstkim się wypowiedziec..

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypowiedzieć czy przekonać do racji, że elektroniczny jest najlepszy? Bo to jest różnica.

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co się kłócicie? każda i tak zrobi po swojemu ;p

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) ja tez kupilam wczoraj w Lidlu ten termometr i juz go wypróbowalismy i dziala dobrze, kilka razy pod rząd taka samą temperature mi pokazal... Ruciu moze twoj jakis trefny? hmmm

    Mauysiu u mnie w Tychach byly dwa rodzaje tych stanikow, takie miekkie calkiem i usztywnione, byly tez rozmiary 75...

    Wogole to wczoraj bylam zmuszona sobie kupic normalny stanik i o rozmiar wiekszy niz zawsze... ciekawe bo ja nie zauwazylam ze mi cycki urosly :)

    Dziewczyny czy to normalne ze rano jak wstaje mam duzo mniejszy brzuch niz wieczorem?

    Amicizia lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dzisiejszej akcji (głównie n Fb) wszem i wobec oświadczam,że niniejszym opuszczam forum (ten topik)...życzę wszystkim przyszłym Mamom spokojnej ciąży,ze szczęśliwym rozwiązaniem. Pewnie nikt nie będzie tęsknił za mną,ale kto wie,może jest inaczej i może Komuś to co pisałam przydało się,dlatego chciałam pożegnać się. Dla mnie od pewnego czasu przebywanie tu jest mega stresujące, a wiadomo,że nie jest to dla mnie wskazane...myślałam,że założeniem tego topiku była rozmowa o ciąży, akcesoriach itd itp ale widzę,że najczęściej jest to przekomarzanie się, te co mają doświadczenie (nie z książek, a z życia!) chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami, a te co jeszcze doświadczenia nie mają o dziwo najczęściej wszystko negują...Nie uważam się,że jestem najmądrzejsza,ale jednak 3 lata macierzyństwa i sprawiają,że wiem co nieco, czego z książek się nie doczyta...no i mam masę wizyt u przeróżnych specjalistów za sobą,a to czasem jest jakbym studia medyczne kończyła...niestety zwykle mam wrażenie,że nikomu te moje rady są niepotrzebne,a wręcz,że przeszkadzają co niektórym...dlatego ograniczę się do Plemniczki, tam są nadal babeczki, które się starają, którym mocno kibicuję (mimo,że sama jestem na innym już etapie), są też zafasolkowane i tam też mogę udzielać się..a przede wszystkim jest miło,a o to przecież chodzi..wybaczcie,ale tu od dawna nie jest miło..

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaggi nie odchodz :(

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lidlowy termometr do czoła dla Młodego już ponad 2 lata i lepszego nie mieliśmy jeszcze. Smoczka nie ssał, rtęciowy był z wyciem, a ten super i nie myli się. Także polecam. Używany często przy ząbkowaniu był.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lidlowy termometr do czoła dla Młodego już ponad 2 lata i lepszego nie mieliśmy jeszcze. Smoczka nie ssał, rtęciowy był z wyciem, a ten super i nie myli się. Także polecam. Używany często przy ząbkowaniu był.

    Amicizia lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyluzujcie !!!!
    Jak można sprzeczać się o takie głupoty? Rozumiem jakby to było naprawdę istota sprawa.

    Nie wiem czy zwróciłyście uwagę, ale jest to forum, gdzie KAŻDY ma prawo napisać WŁASNE zdanie, opinię.
    A to że ktoś napisał że JEMU pasuje, to nie znaczy że i wam musi, a potem robić z tego igły widły.
    Każda z was czytając te posty ma WYBÓR czy próbować co inna napisała czy nie.
    Macie też własne rozumy. Pomyślcie zanim coś napiszecie i nie bierzcie wszystkiego emocjonalnie, bo się wykończycie.

    A co do termometrów, Mam elektroniczny i po pół roku przestał mi poprawnie działać. (Muszę doliczyć 0,7 stopnia do tego co pokazuje), pasek szybko się popsuł (małe rączki musiały dotknąć ^^). Rtęciowego używała moja mama mierząc mi temperaturę i ja używam. Jak mój brzdąc śpi to wtedy mu mierzę rtęciowym. A normalnie dla wstępnej kontroli elektronicznym (uwielbia sam to robić).

    Shagga_80 odpuść, wszystkie odpuśćcie.
    Pozdrawiam.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:

    Dziewczyny czy to normalne ze rano jak wstaje mam duzo mniejszy brzuch niz wieczorem?

    Tak Plemniś to normalne, ale za jakiś czas nie będziesz już odczuwała różnicy. I rano i wieoczrem będzie taki sam.

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Ruciu

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobiety ciężarne!!!! Przypominam że nie wolno nam się denerwować!!!!
    Chyba nie warto stresować i siebie i maluchów, co??

    Shagga ja lubię czytać zarówno Twoje porady jak i innych babeczek, więc może jednak przemyśl to i zostań, cio??

    Takie duże dziewczynki a fochają się jak czterolatki no :P

    Zjedzmy po kawałku "Milki" i "Bądźmy bardziej delikatni" hehe :)

    she, Beata lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te staniki lidlowe jakoś nie przypadły mi do gustu. Szukam dalej.

    Ami, Shagga ma rację, że w sprawie Ilonki był osobny wpis na grupie, nawet dość długo wisiał. Tylko że nie wiedziałyśmy, że nie masz dostępu do internetu.

    Dora, przyznam, że Twój tekst o tym że termometr rtęciowy jest z innej epoki, zważywszy że chwilę wcześniej Rucia pisała, że stosowała go i była zadowolona, mnie z lekka rozwalił. Mnie tam trudno urazić, ale rozumiem, że ktoś może poczuć się dotknięty takimi tekstami.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ