Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 06:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tu raz jeszcze życzę Ci Aniu Wszystkiego Najlepszego:-)

anna_w lubi tę wiadomość

Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewoje, a jak tam w ogóle Wasze dolegliwości ciążowe? Coś doszło? ;)
    Ja muszę przyznać że - pewnie dlatego że wcześnie mi brzuch "wywaliło" - coraz mi ciężej z tym moim słodkim balastem. Jednak po siedzeniu x godzin w pracy przed kompem mam dość napięty brzuch, czasem twardy. Poza tym wczoraj zauważyłam pierwszy objaw puchnięcia nóg - zniknęły mi kostki, już ich prawie nie widać. No i zaparcia, czyli też nowość dla mnie.

Jak nic trzeba zwiewać na zwolnienie lekarskie! Ale to jeszcze miesiąc z hakiem... Odliczam dni.

Shagga_80 lubi tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narzekam na ból;
    oprócz standardowych atakow nerwów kulszowych, doszedł mi ból kości ogonowej, a w nocy jak śpię na boku, to budzi mnie okropny ból w stawach biodrowych. Masakra jakaś.

• mauysia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ja narzekam na ból;
    oprócz standardowych atakow nerwów kulszowych, doszedł mi ból kości ogonowej, a w nocy jak śpię na boku, to budzi mnie okropny ból w stawach biodrowych. Masakra jakaś.
    Eech.. I żadna poduszka nie jest w stanie złagodzić bólu?
    Te biodra też czasem czuję rano... Ale w nocy staram się zmieniać pozycje, czasem na lewym, czasem na prawym boku, sporadycznie na plecach... I jakoś udaje się dotrwać do rana. A to i tak dopiero początek nocnych niewygód, bo brzucho będzie przecież jeszcze rosło...

1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    Mauysia, Dora dziękuję Wam za życzenia :) Aż mi się miło zrobiło :)

Dora, mauysia, Shagga_80 lubią tę wiadomość

• Dora Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayuś budzę się z bólem i przekładam na drugi bok. Po pewnym czasie boli druga strona. Mam walek z koldry miedzy nogami, ale bol jest coraz wiekszy. A z ta wielka poduchą nie umiem się przewracac na dugi bok. Chyba nic się nie da zrobić. Będzie cieżko:-/

• anna_w Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bóle też mam podobne do Waszych, po dłuższym leżeniu na jednym boku biodro daje o sobie znać, po dłuższym siedzeniu kręgosłup. Dobrze ze mam poduchę-kojec jakoś mi z nią łatwiej znaleźć wygodną pozycję do poleżenia czy spania, aczkolwiek wybór pozycji jest bardzo ograniczony bo tylko lewy i prawy bok.

• mauysia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kobity to mamy przerąbane...

1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się mauysiu, mamy przerąbane z naszymi dolegliwościami. Ale narodziny nszych maluszków napewno nam zrekompensują wszystkie niedogodności z którymi teraz się zmagamy. Do mnie na dodatek przyplątała się cukrzyca ciążowa a więc dodatkowo wizyty u diabetologa, dieta, 4 razy dziennie kłucie glukometrem, wieczorem insulinka... a po drodze całe mnóstwo innych niedogodności, dolegliwości, bolączek, ehhhh

Dora, mauysia lubią tę wiadomość

• Dora Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też tak goràco? Ja juz zdycham od rana a dziś jeszcze mam jechać na pierwszą gimnastykę w SR. A klimy to tam niestety nie będzie...

• anna_w Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj gorąco, gorąco ja nawet lubię taką pogodę ale w naszym stanie to jednak jest męczące. Dora bierz dużą butlę wody ze sobą i dasz radę, jak wrócisz daj znać jak było.

• mauysia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    U Was też tak goràco? Ja juz zdycham od rana a dziś jeszcze mam jechać na pierwszą gimnastykę w SR. A klimy to tam niestety nie będzie...
    Gorąco jak nie wiem, a po południu ma dojść nawet do 34 stopni! O.o
    Na szczęście popołudnie spędzę w kinie, więc nie będzie źle...
    Doris, prosimy potem o relację z gimnastyki :)

1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne bedzie relacja, tylko nie wiem jeszcze czy z gimnastyki, czy z afery z nimi. Bo ja nie mam w domu skanera na drukowanie i skanowanie deklaeacji tak jak oni to sobie zycza. Normalnie bym to dostala na 1szych zajeciach teoretycznych,a ze zaczynam gimnastyką to mam się sama organizować :-/

• mauysia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Jasne bedzie relacja, tylko nie wiem jeszcze czy z gimnastyki, czy z afery z nimi. Bo ja nie mam w domu skanera na drukowanie i skanowanie deklaeacji tak jak oni to sobie zycza. Normalnie bym to dostala na 1szych zajeciach teoretycznych,a ze zaczynam gimnastyką to mam się sama organizować :-/
    Może będą mieli na miejscu trochę wydrukowanych, dla takich osób jak Ty.

Dora lubi tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoooo matko jaki upał. Co do dolegliwości to ostatnio strasznie mnie dół pleców boli- jak wspominała Dorcia- kość ogonowa :) Tak jakby mi się coś zablokowało, nie mogę się wyprostować, przekręcić itp. ehhhhh

Shagga- narobiłaś mi smaka na te krokiety i tak za mną łaziły aż dzisiaj postanowiłam się za nie wziąć :) Idę walczyć z naleśnikami :P

• Amicizia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :0

Dostałam całą listę leków, bezpiecznych w ciąży, oczywiście bez recepty i kaska już nie moja. Ale cóż… zdrowie ważniejsze, mam jakiś stan zapalny gardła itd. Odebrałam tez wyniki i wychodzi, że mam lekką anemie, co patrząc na mój jadłospis (ostatnio to tylko nutella) dziwi mnie tylko, ze lekką bo ja myślałam, że gorsza jest. Mam iść z nimi do swojego lekarza, żeby mi żelazo przepisał itd. Ale ja tam się nie spieszę, teraz musze się wykurować, a poza tym żelazo w lepiej przyswajalnej formie o tej porze w zielonych warzywach znajdę i w granacie, który nie bez powodu ma taka nazwę. Nie chce tej chemii tyle łykać, a po witaminkach wymiotuję niestety. :(

Na poduszce śpi się super.:) Jestem z niej bardzo zadowolona. Fajny zakup i jeszcze w gratisach dostała wkładki laktacyjne z babyono, smoczek dla dziecka i zapinke do smoczka :)

tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dolegliwości to u mnie tak, coś jakby rwa kulszowa czasami się pojawia, ale nie jest to rwa tylko to rozciąganie się więzadeł, boli tylko w jednym miejscu a nie promieniuje na cała nogę jak przy rwie, ale jest męczące. Ostatnio doszedł tez ból kości ogonowej, głównie jak mam siąść na czymś prostopadłym i twardym. Najlepsza jednak jest pozycja półleżąca lub leżąca, no i twarde ławki mi nie służą. Ogólnie czasem odzywają się moje kręgosłupowe dolegliwości jeszcze sprzed ciąży.
    Jak na razie po wczoraj spanie na poduszce ułatwia mi bardzo życie i funkcjonowanie. Łatwiej przyjąć wygodną pozycję :)
    Zawroty głowy i skurcze w nogach, ale jak pisałam wcześniej mam słabą anemię więc to pewnie dlatego. Sposób chodzenia mi się wyraźnie zmienił, ale wiadomo punkt ciężkości i te sprawy w ciąży. A tak to znowu wcinam czekoladę ostatnio tylko ją jem w każdej postaci, ale ja czekoladowym łasuchem jestem od dziecka i chyba moje maleństwo przejmie to po mnie.:)

tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania W z okazji urodzinek wszystkiego naj, spokojnej i zdrowej ciąży i lekkiego porodu. Spełnienia marzeń i bożego błogosławieństwa.

anna_w lubi tę wiadomość

tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też upał, a naszym pokoju, gdzie pracujemy to prawie sauna, koszmar, szkoda, że nie ma tu klimatyzacji, bo wiatraczki nie wyrabiają :(

Dora pwodzenia na zajeiach z SR

Dora lubi tę wiadomość

tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • anna_w Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia, Tobie również dziękuję za życzonka :)

Amicizia lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego