X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmm krokiety pycha :) muszę niedługo zrobić bo chodzą za mną :)
    ale dziś nic nie gotuję bo jedziemy na obiad do teściów :)
    miłej niedzieli Dziewczynki :P

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam koncert finałowy w Opolu, leca same szlagiery a dzieciątko mi szaleje :) super uczucie, jakby maluch jakies tance akrobatyczne uprawial w moim brzuszku :) uwielbiam to :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Oglądam koncert finałowy w Opolu, leca same szlagiery a dzieciątko mi szaleje :) super uczucie, jakby maluch jakies tance akrobatyczne uprawial w moim brzuszku :) uwielbiam to :)
    Ja też oglądam :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zaczynam się dowiadywać co to znaczy kopniak w pęcherz;)Ruchy są coraz mocniejsze:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ja już zaczynam się dowiadywać co to znaczy kopniak w pęcherz;)Ruchy są coraz mocniejsze:)

    Kopniaki w pęcherz ja tez odnotowuję i są to wrażenia z pogranicza "zaraz popuszczę" i "półsekundowa namiastka orgazmu" ;)

    Dzień dobry fasolki :)

    Dora, Rucia, Matylda36, Meginka, gadgeta lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja Maja jest chyba mega delikatna :D w całej ciąży nie kopnęła mnie w żebra, a dużo nasłuchałam się od dziewczyn, że przyjdzie taki moment, że mi dołoży ;) w pęcherz też jakoś nie trafia mocno. Po prostu anioł! :)

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    A moja Maja jest chyba mega delikatna :D w całej ciąży nie kopnęła mnie w żebra, a dużo nasłuchałam się od dziewczyn, że przyjdzie taki moment, że mi dołoży ;) w pęcherz też jakoś nie trafia mocno. Po prostu anioł! :)
    Zbiera siły na działanie po drugiej stronie mocy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2013, 08:19

    Shagga_80, Dora, she lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    A moja Maja jest chyba mega delikatna :D w całej ciąży nie kopnęła mnie w żebra, a dużo nasłuchałam się od dziewczyn, że przyjdzie taki moment, że mi dołoży ;) w pęcherz też jakoś nie trafia mocno. Po prostu anioł! :)
    Przy Kubie też nie odnotowałam żadnych kopniaków,które nie byłyby miłe...teraz zresztą też jeszcze nie było tak :)
    Ale pamiętam, jak byłam w ciąży i moja kumpela była też w ciąży o 3 m-ce wyższej i Ona opowiadała,że jak Ją Jej Miśka kopnie,to potrafi stracić równowagę...ja zupełnie tego nie znam...i nie narzekam...choć nie mówię hop...nie wiadomo jak będzie teraz :D

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoaj wieczorem tak dostałam w pęcherz, że gdyby był pełen, to chyba by się opróżnił;-)

    Shagga_80, Meginka lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Zbiera siły na działanie po drugiej stronie mocy :P

    czyli cisza przed burza :D

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście już,że nasza pierwsza ovufriendowa Dzidzia jest na świecie :) A chyba właśnie dziś Rucia dopytywała o Bellę :)
    Jeszcze raz gratuluję Mamusiu :)

    Rucia, mauysia, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiemy, a to początek naszej listy:-)

    Witamy Alę i gratulujemy mamusi:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2013, 18:20

    Shagga_80, Rucia, mauysia, anna_w, BellaRosa lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella już rozpakowana, a ja nie mogę uwierzyć, że za tydzień z hakiem She ma swój termin!

    Shagga_80, Rucia, BellaRosa lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She jak znosisz to oczekiwanie? ja bym już chyba siedziała z niecierpliwością na walizkach:-P

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Kopniaki w pęcherz ja tez odnotowuję i są to wrażenia z pogranicza "zaraz popuszczę" i "półsekundowa namiastka orgazmu" ;)

    Dzień dobry fasolki :)
    Cześć wszystkim :)
    ja od kilku dni czuje takie jakby bulgotanie w brzuchu :) myślicie że to może być maluszek??? Czy jeszcze za wcześnie na ruchy? hmmmmm....
    fajne to uczucie :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko - to może być Twój mały Skarb :) ja poczułam pierwszy ruch na początku 17 tc

    Meginka, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    She jak znosisz to oczekiwanie? ja bym już chyba siedziała z niecierpliwością na walizkach:-P
    Ja na razie na porodówkę się nie wybieram :) jeszcze mam kilka rzeczy do załatwienia w tym tygodniu i kilka argumentów za tym, żeby zaczekać jeszcze co najmnie tydzień :)
    1)jutro rejestrujemy samochód, a że to dla mnie pierwszy raz w życiu to jest to mega przeżycie i nie może być tak, że mąż odbierze go później z salonu sam :P
    2) jutro odbieramy ze sklepu łóżeczko, materacyk i kilka drobiazgów, które zamówiliśmy
    3) w czwartek jestem umówiona z dawno nie widzianą koleżanką, dla której moje pojawienie się z wielkim brzuchem będzie wielką niespodzianką :)
    4) w czwartek mam na mojej drugiej szkole rodzenia zajęcia, na których mają tatusiów nauczyć technik masażu w trakcie porodu, a więc MUSIMY tam iść
    5) w piątek mam wizytę u mojej lekarki i chciałabym ją jeszcze 'zaliczyć'
    6) w sobotę? nie mam planów na sobotę, ale muszę się zrelaksować skoro każdego dnia mam coś do roboty
    7) w niedzielę jest Dzień Ojca - ja nie miałam Dnia Matki w tym roku, więc nie może być tak, że mój M już będzie miał swoje święto ;)
    8) chyba do poniedziałku jest remont na porodówce, na której chcę rodzić - więc same rozumiecie :) co prawda porody odbierają, ale w innym miejscu
    9) wózek jeszcze nieodebrany ze sklepu - a powinien być pod koniec tego lub na początku następnego tygodnia

    I uwaga - najważniejszy argument: jeszcze się nie spakowałam.... wiem, jestem okropna i wiele razy obiecywałam, że to zrobię. Może dzisiaj wieczorem się zmobilizuję. Proszę nakrzyczcie na mnie - może to mi pomoże :D

    mauysia, Shagga_80, Dora, Rucia, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i przez przypadek odkryłam nową emotikonkę - jak się wpisze 8 i nawias to powstaje coś takiego 8)
    aha - jeszcze jeden argument - nie najadłam się jeszcze do syta czereśni i truskawek :D

    mauysia, Meginka, Shagga_80, Rucia, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha, no rzeczywiście pokaźna lista :D Masz rację. Maja nie ma prawa na razie przychodzić na świat :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    i przez przypadek odkryłam nową emotikonkę - jak się wpisze 8 i nawias to powstaje coś takiego 8)
    aha - jeszcze jeden argument - nie najadłam się jeszcze do syta czereśni i truskawek :D

    no tak te truskawki i czereśnie przeważają nad wszystkimi argumentami :P

    Shagga_80, she, mauysia, Rucia, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ