X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    no ja narazie leze zasnac juz nie zasne ... I tak zaspalam nie obudzilam si jak budzic dzownil o 6.30 i tempke zmierzylam dopiero o 8...

    ja dziś tez przeboje miałam z termometrem :P

    tzn ? :P

    echhh zmierzyłam raz ... było 36 80 ale jakoś za krótko mi sie wydawało, potem jeszcze 2 razy i było 36 90 i nie wiem która tempka prawidłowa :P zaznaczyłam tą 1wszą ...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ;) No to ladnie ;) Ja czekam na nowy termometr i ziolka z PL... Zobaczymy czy nowy termometr bedzie lepiej mierzyl ta temperaturke...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    hehe ;) No to ladnie ;) Ja czekam na nowy termometr i ziolka z PL... Zobaczymy czy nowy termometr bedzie lepiej mierzyl ta temperaturke...

    ja się zastanaiwm co od przyszłego cyklu brać ... biorę folik, magnez ... zastanawiam się nad tym wiesiołkiem ...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    hehe ;) No to ladnie ;) Ja czekam na nowy termometr i ziolka z PL... Zobaczymy czy nowy termometr bedzie lepiej mierzyl ta temperaturke...

    ja się zastanaiwm co od przyszłego cyklu brać ... biorę folik, magnez ... zastanawiam się nad tym wiesiołkiem ...

    ja bralam terz wiesiolka... ale wole chyba jednak siemie lniane... Bo siemie mozna pic caly cykl... No i skoncze 90 dniowa kuracje z Agnus castus... zobaczymy czy mi cos pomoze z tymi moimi nie regularnymi miesiaczkami ... A od nastepnego chce brac siemie, Agnus Castus, kwas foliowy, pregnacare, ziola ojca sroki nr 3... zobaczymy czy sie uda :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    hehe ;) No to ladnie ;) Ja czekam na nowy termometr i ziolka z PL... Zobaczymy czy nowy termometr bedzie lepiej mierzyl ta temperaturke...

    ja się zastanaiwm co od przyszłego cyklu brać ... biorę folik, magnez ... zastanawiam się nad tym wiesiołkiem ...

    ja bralam terz wiesiolka... ale wole chyba jednak siemie lniane... Bo siemie mozna pic caly cykl... No i skoncze 90 dniowa kuracje z Agnus castus... zobaczymy czy mi cos pomoze z tymi moimi nie regularnymi miesiaczkami ... A od nastepnego chce brac siemie, Agnus Castus, kwas foliowy, pregnacare, ziola ojca sroki nr 3... zobaczymy czy sie uda :)

    łohohohohoh/..... a napisz mi coś o tym siemiu .... to się też w aptece kupuje ... jak się to bierze ...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak siemie masz mielone lub w ziarenkach lecz moim zdaniem lepsze to mielone... zalewasz woda i robia sie takie glutki.. Ale ja stosuje ziaenka teraz i zalewam zostawiam na 30min i pije... mi sie polepszyl sluz ... mam go teraz wiecej niz mialam...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodze dzis taka wkurwiona ze masakra... wszytsko mnie denerwuje :/
    Ciezki bedzie ten tydzien...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    No tak siemie masz mielone lub w ziarenkach lecz moim zdaniem lepsze to mielone... zalewasz woda i robia sie takie glutki.. Ale ja stosuje ziaenka teraz i zalewam zostawiam na 30min i pije... mi sie polepszyl sluz ... mam go teraz wiecej niz mialam...

    Nie brzmi to za ciekawie :P gdzie to mozna kupić, w aptekach ? :)

    Oj no taki masz dzień, minie ;) nie denerwuj się, złość piękności szkodzi :P

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Chodze dzis taka wkurwiona ze masakra... wszytsko mnie denerwuje :/
    Ciezki bedzie ten tydzien...

    juz prawie weekend:)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    No tak siemie masz mielone lub w ziarenkach lecz moim zdaniem lepsze to mielone... zalewasz woda i robia sie takie glutki.. Ale ja stosuje ziaenka teraz i zalewam zostawiam na 30min i pije... mi sie polepszyl sluz ... mam go teraz wiecej niz mialam...

    Nie brzmi to za ciekawie :P gdzie to mozna kupić, w aptekach ? :)

    Oj no taki masz dzień, minie ;) nie denerwuj się, złość piękności szkodzi :P

    maximka..ja kupilam len mielony .ten co w linku zalaczonym
    http://www.aptekaotc.pl/p/pl/3867/len_mielony_podwojnie_odtluszczony_-_200_g_(2_opakowania).html
    w aptece w warszawie zaplacilam ok 9 zlotych za te dwa opakowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmn ... a olej z siemienia w kapsułkach chyba działa tak samo ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    No tak siemie masz mielone lub w ziarenkach lecz moim zdaniem lepsze to mielone... zalewasz woda i robia sie takie glutki.. Ale ja stosuje ziaenka teraz i zalewam zostawiam na 30min i pije... mi sie polepszyl sluz ... mam go teraz wiecej niz mialam...

    Nie brzmi to za ciekawie :P gdzie to mozna kupić, w aptekach ? :)

    Oj no taki masz dzień, minie ;) nie denerwuj się, złość piękności szkodzi :P

    maximka..ja kupilam len mielony .ten co w linku zalaczonym
    http://www.aptekaotc.pl/p/pl/3867/len_mielony_podwojnie_odtluszczony_-_200_g_(2_opakowania).html
    w aptece w warszawie zaplacilam ok 9 zlotych za te dwa opakowania

    zastanawiam się nad kapsułkami ...

    to mówicie że lepsze siemię niż wiesiołek ? :)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapsulki moze i latwiejsze w polykaniu ale i duuzo drozsze..a to naprawde nie smakuje tak zle..
    ja sobie wlewam troszke soku malinowego i tak pije:)smakuje ok wtedy.
    a czy lepsze niz wiesiolek..ja wiesiolek bralam od daawna kiedy sie jeszcze nie staralam bo pomagal mi na bolace piersi.
    poza tym na rezultaty wiesiolka chyba trzeba dluzej czekac.w tym cyklu bralam i wiesiolek i len i mialam sluz naprawde rozciagliwy na kilka cm..nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo

    Effcia28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    kapsulki moze i latwiejsze w polykaniu ale i duuzo drozsze..a to naprawde nie smakuje tak zle..
    ja sobie wlewam troszke soku malinowego i tak pije:)smakuje ok wtedy.
    a czy lepsze niz wiesiolek..ja wiesiolek bralam od daawna kiedy sie jeszcze nie staralam bo pomagal mi na bolace piersi.
    poza tym na rezultaty wiesiolka chyba trzeba dluzej czekac.w tym cyklu bralam i wiesiolek i len i mialam sluz naprawde rozciagliwy na kilka cm..nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo

    hmn...dziękuję za odp. to rozumiem że w aptece tez idzie dostac siemię ? :)
    trzeba to zalewać wrzątkiem, czy można tak 'na sucho' ? :/
    ile się tego dziennie bierze - tzn. nie wiem czy np. 2 łyżki zalewa się pół szkl. wody ? :P

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez tu dzis spokojnie....

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baaaardzo spokojnie Pauyluś :) a ja byłam w aptece, kupiłam magnez bo mi się skończył, folik i siemię - namówiłyście mnie :D

    Paula90, moniaak lubią tę wiadomość

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak najbardziej idzie dostac w aptece..pewnie w jakims supermarkecie wiekszym tez jest tak mysle..albo w rossmanie albo superpharm czy innym takim
    ja zalewalam ciepla- nie wrzaca woda - 1 lyzeczke lnu 2 razy dziennie- rano i po powrocie z pracy.
    ale na "sucho"tez mozesz..posypac sobie na przyklad musli.czy platki nie wiem czy ma takie samo dzialanie na sluz..ale procz sluzu to jest ogolnie zdrowe dla nas:)wiec nie zaszkodzi:)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, nie pisze jak to dawkować ten len :P mam ziarna, wie któraś jaką proporcją to zaparzać ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    jak najbardziej idzie dostac w aptece..pewnie w jakims supermarkecie wiekszym tez jest tak mysle..albo w rossmanie albo superpharm czy innym takim
    ja zalewalam ciepla- nie wrzaca woda - 1 lyzeczke lnu 2 razy dziennie- rano i po powrocie z pracy.
    ale na "sucho"tez mozesz..posypac sobie na przyklad musli.czy platki nie wiem czy ma takie samo dzialanie na sluz..ale procz sluzu to jest ogolnie zdrowe dla nas:)wiec nie zaszkodzi:)

    :) zakupiła, od przyszłego cyklu będę brac...wiem że mój teść tez ten len je - ale na łyzeczkę bez zaparzania :P wiem że ma dobre właściwości ale nie wiedziała że na ślu też :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje 2 male lyzeczki do kubka i zalewam woda :) i pije ;) ziarenka tez zjadam :P

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ