X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane !!!!! Duzo wvczoraj nie pogadałyście :)
    A ja wcinam ciacho :P babeczka obok ze sklepu ma urodzinki dziś i przyniosła mi 2 kawałki :) miiiiłłłłłłłłłłłłłłło :) no fakt lubimy sie i czesto tam przesiaduje jak ruchu nie ma :P

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Cie dobrze :) chetnie wszamałabym jakies dobre ciacho :D a najlepiej to lody jakies.ale nie chce mi sie isc do sklepu. łeb mi peka :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ale Cie dobrze :) chetnie wszamałabym jakies dobre ciacho :D a najlepiej to lody jakies.ale nie chce mi sie isc do sklepu. łeb mi peka :(

    Kochana może faktycznie Ci się udało :) mamy cykl od tego samego dnia :P
    ale ja żadnych objawów narazie na TAK nie widzę ... a przeciwnie ... nad ranem pobolewał mnie brzuch, raczej na @ :(
    ale to dopiero 1wszy cykl z Ovu więc spokojnie , nie ma co się martwić ;)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi pasuje wstac i zjesc cos... ale tak fatalnie sie czuje... :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A mi pasuje wstac i zjesc cos... ale tak fatalnie sie czuje... :(

    cześć kochana :**** dalej rewelacje z brzuchem ....? :/

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Ale Cie dobrze :) chetnie wszamałabym jakies dobre ciacho :D a najlepiej to lody jakies.ale nie chce mi sie isc do sklepu. łeb mi peka :(

    Kochana może faktycznie Ci się udało :) mamy cykl od tego samego dnia :P
    ale ja żadnych objawów narazie na TAK nie widzę ... a przeciwnie ... nad ranem pobolewał mnie brzuch, raczej na @ :(
    ale to dopiero 1wszy cykl z Ovu więc spokojnie , nie ma co się martwić ;)

    Okaze sie za kilka dni. Mnie brzuch boli od owulacji dzien w dzien prawie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Ale Cie dobrze :) chetnie wszamałabym jakies dobre ciacho :D a najlepiej to lody jakies.ale nie chce mi sie isc do sklepu. łeb mi peka :(

    Kochana może faktycznie Ci się udało :) mamy cykl od tego samego dnia :P
    ale ja żadnych objawów narazie na TAK nie widzę ... a przeciwnie ... nad ranem pobolewał mnie brzuch, raczej na @ :(
    ale to dopiero 1wszy cykl z Ovu więc spokojnie , nie ma co się martwić ;)

    Okaze sie za kilka dni. Mnie brzuch boli od owulacji dzien w dzien prawie :(

    hmn ... ale boli tak ''okresowo'' czy tak inaczej ... ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od samego poczatku jak na @ . ale to dziwne by tak caly czas bolalo :( i jeszcze ta glowa od 3 dni

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio mnie boli tak dziwnie... raczej nie brzuch ale pod brzuchem.... Nigdy mnie tak nie bolalo.. :/

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ... może się udało .... :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    od samego poczatku jak na @ . ale to dziwne by tak caly czas bolalo :( i jeszcze ta glowa od 3 dni

    może na tą głowę weź jakiś proszek ... kurcze nie ma sensu się tak męczyć :(

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie napewno nie udalo... :( zebra mnie do tego bola plecy a szkoda umieram :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzielam apap :( ale nie pomaga. Mała sie drze jak glupia :( zaraz zwariuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    mnie sie napewno nie udalo... :( zebra mnie do tego bola plecy a szkoda umieram :(

    może spróbuj zasnąć ... albo ciepła kąpiel ... ech szkoda mi Was babeczki, biiiiedne :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Wzielam apap :( ale nie pomaga. Mała sie drze jak glupia :( zaraz zwariuje

    Mi apap nigdy nie pomagał, ja od zawsze na Ibupromach, najlepiej tych MAX ...

    a czasem mam takie migreny - najczęściej w weekend (ponoc nazywa się to migrena weekendowa), że Ketonal muszę brać ... :/ a i czasem też lekko pomoże , tak zaćmi i tyle z tego ... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tylko wole dmuchać na zimne. Bo jezeli sie udało i jestem w ciazy to ibupromu nie powinnam brac. najlepszy jest apap. nie chce sie faszerować. A podobno ból głowy tez moze byc objawem ciazy

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja narazie leze zasnac juz nie zasne ... I tak zaspalam nie obudzilam si jak budzic dzownil o 6.30 i tempke zmierzylam dopiero o 8...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    no ja narazie leze zasnac juz nie zasne ... I tak zaspalam nie obudzilam si jak budzic dzownil o 6.30 i tempke zmierzylam dopiero o 8...

    ja dziś tez przeboje miałam z termometrem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Wiesz tylko wole dmuchać na zimne. Bo jezeli sie udało i jestem w ciazy to ibupromu nie powinnam brac. najlepszy jest apap. nie chce sie faszerować. A podobno ból głowy tez moze byc objawem ciazy

    no tak, wiem ...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    no ja narazie leze zasnac juz nie zasne ... I tak zaspalam nie obudzilam si jak budzic dzownil o 6.30 i tempke zmierzylam dopiero o 8...

    ja dziś tez przeboje miałam z termometrem :P

    tzn ? :P

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ