Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2013, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ;]

http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2013, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cichooo:) Gdzie jestescie babska ?? :D

• Paula90 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2013, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok babdki ja spadam bo moj juz spi :p Buziole :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2013, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) jest kto?czy maltretujecie wasza kochana Jadzke???oj nie ladnie :P maltretowanie w tym kraju jest zabronione z tego co mi wiadomo ;)hihihihihihihi
    Jak ja tak bedziecie czesto maltretowac to za miesiac zas bedzie krwawic :D zlitujcie sie nad biedna Jadzka :D :D :D

Paula90 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2013, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha :D basiulkaa ostro :D haha...od razu humorek mi sie polepszył :)
    Ja nie spie.. zapomnielismy przez to wszystko o urodzinach mojego ojczyma i M. sie musial ubrac i pojechac na szybkiego :( ale mi glupio :(

basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki u mnie juz chyba po żekomej niby @...moge piec sernika dziś,miłego dzionka wam

Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 07:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzacik -testowalas??

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 07:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzacik -testowalas??

nie bo dałam sobie spokój kurde teraz to juz niewiem bo wcale niewiedziałam skrzepów,nic co dało by mi do myslaenia ze to @.moze tak!nie wyglądała jak małpa poza krwią

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 07:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dalej nic nie bedzie to bede dzwonić do gina swojego,co ja zrobie nic mam w srode wizyte

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 07:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha wczoraj podczas mycia znów zauwazyłam płodny sluz kurw
    **** mozna oszaleć

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) gwiazdeczki ;). Skrzacik ja po owulce dawno a rano śluz był taki wodnisto kremowy a popołudniu rozciagliwy jak białko jaja , także u mnie też dziwne rzeczy się dzieją :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znów wodnisto kremowy jak wczoraj a zobaczymy później,miłego babeczki

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Dzień dobry :) gwiazdeczki ;). Skrzacik ja po owulce dawno a rano śluz był taki wodnisto kremowy a popołudniu rozciagliwy jak białko jaja , także u mnie też dziwne rzeczy się dzieją :/

heheh po owulce może sie utrzymać...śluz badamy tylko wieczorem.

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cały czas wodnisto kremowy.i szyjka zamkniete wiec jest nadzieja..oby tylko nie zrobila sie miękka.

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    ja mam cały czas wodnisto kremowy.i szyjka zamkniete wiec jest nadzieja..oby tylko nie zrobila sie miękka.

w ciązy szyjka na poczatku tez jest miekka rozpulchniona,póniej jest twarda

• Paula90 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2013, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloooo :D Laseczki :) :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide dziewczynki do pózniej

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    heloooo :D Laseczki :) :)

część laseczko

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio jeszcze była miekka a teraz zrobila sie twarda :( jak wyczytalam w necie to zrobilo mi sie jakos lzej i mam nadzieje ze sie udało. podobno przy miekkiej szyjce łątwo jest poronic

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2013, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    ostatnio jeszcze była miekka a teraz zrobila sie twarda :( jak wyczytalam w necie to zrobilo mi sie jakos lzej i mam nadzieje ze sie udało. podobno przy miekkiej szyjce łątwo jest poronic

szyjka zmenia sie tak drastycznie ze powiem ci nie sugeruj sie tym bo możesz sie roczarować u mnie szyjka teraz w tym cyklu wogóle nie przypominała szyjki na @jest twarda do teraz i powiem ci ze powinna byc miekka,nie czytaj tych głupot u wójka google

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego