X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    oki...pa :(

    jestem..

    wiem,ze jest to dla niego upokarzajace ale strasznie sie boje ze przez to powali sie nasz swiat

    a powiedz mi od kiedy jest taka presja na was i cisnie was na dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zycie to bezkresne morze,upadkow i wzniesien,Czasami z fala idziemy przez zycie a czasami ze sztormem musimy walczyc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    zycie to bezkresne morze,upadkow i wzniesien,Czasami z fala idziemy przez zycie a czasami ze sztormem musimy walczyc...

    kochana wlaśnie takie jest!

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu a Ty sie badalas?? MAsz jakies wieskze problemy???

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze tak to JA mam parcie na dziecko i nie wierze w to ze KIEDYKOLWIEK NAM SIE UDA ZALOZYC RODZINE!!!On twierdzi ze trzeba poczekac a ja ze trzeba dzialac!!!ja nie potrafie tak juz czekac!!!JA chce i nie chce miec dziecko ROZUMIESZ???NIE CHCE ZEBY TO BYLO JEDYNE O CZYM MYSLE!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Moze tak to JA mam parcie na dziecko i nie wierze w to ze KIEDYKOLWIEK NAM SIE UDA ZALOZYC RODZINE!!!On twierdzi ze trzeba poczekac a ja ze trzeba dzialac!!!ja nie potrafie tak juz czekac!!!JA chce i nie chce miec dziecko ROZUMIESZ???NIE CHCE ZEBY TO BYLO JEDYNE O CZYM MYSLE!!!

    basia ty masz problem....powinnas odpuscic i zyc.to psychika cie blokuje a nie bezpłodnosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Basiu a Ty sie badalas?? MAsz jakies wieskze problemy???

    NIE MAM ZADNYCH PIER@$#@% BADAN !!! BO ZADEN LEKARZ MI ICH NIE PRZEPISAL!!!TYLKO GADANIE ZE JESZCZE MAM CZAS !!!TAK KURWA 2 LATA PRAWIE STARANIA O DZIECKO I MAM KURWA CZAS !!! A POTEM MNIE KURWA DO KLINIKI WYSLALI !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Moze tak to JA mam parcie na dziecko i nie wierze w to ze KIEDYKOLWIEK NAM SIE UDA ZALOZYC RODZINE!!!On twierdzi ze trzeba poczekac a ja ze trzeba dzialac!!!ja nie potrafie tak juz czekac!!!JA chce i nie chce miec dziecko ROZUMIESZ???NIE CHCE ZEBY TO BYLO JEDYNE O CZYM MYSLE!!!

    basia ty masz problem....powinnas odpuscic i zyc.to psychika cie blokuje a nie bezpłodnosc

    wiem ze mam problem ale juz mnie szlak trafia!!!jak widze nastepne kolezanki w ciazy to juz mnie kurwica biere...mam dosc tego pierdolonego zycia!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Moze tak to JA mam parcie na dziecko i nie wierze w to ze KIEDYKOLWIEK NAM SIE UDA ZALOZYC RODZINE!!!On twierdzi ze trzeba poczekac a ja ze trzeba dzialac!!!ja nie potrafie tak juz czekac!!!JA chce i nie chce miec dziecko ROZUMIESZ???NIE CHCE ZEBY TO BYLO JEDYNE O CZYM MYSLE!!!

    basia ty masz problem....powinnas odpuscic i zyc.to psychika cie blokuje a nie bezpłodnosc

    wiem ze mam problem ale juz mnie szlak trafia!!!jak widze nastepne kolezanki w ciazy to juz mnie kurwica biere...mam dosc tego pierdolonego zycia!!!

    kiedys podchodziłam do tego tak jak ty!czekałam 5lat kiedy juz pogodziłam sie z porazką zaszłam.psychika była tak zmeczona ze odpusciłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Moze tak to JA mam parcie na dziecko i nie wierze w to ze KIEDYKOLWIEK NAM SIE UDA ZALOZYC RODZINE!!!On twierdzi ze trzeba poczekac a ja ze trzeba dzialac!!!ja nie potrafie tak juz czekac!!!JA chce i nie chce miec dziecko ROZUMIESZ???NIE CHCE ZEBY TO BYLO JEDYNE O CZYM MYSLE!!!

    basia ty masz problem....powinnas odpuscic i zyc.to psychika cie blokuje a nie bezpłodnosc

    wiem ze mam problem ale juz mnie szlak trafia!!!jak widze nastepne kolezanki w ciazy to juz mnie kurwica biere...mam dosc tego pierdolonego zycia!!!

    kiedys podchodziłam do tego tak jak ty!czekałam 5lat kiedy juz pogodziłam sie z porazką zaszłam.psychika była tak zmeczona ze odpusciłam

    5 lat???a ja juz w sumie 6...lat bez zabezpieczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh.... ja mialam takie cisnienie ale olalam... Basiu Ty powinnas znalezc sobie dobrego lekarza bo widze ze trafialas na samych chujów ... :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Moze tak to JA mam parcie na dziecko i nie wierze w to ze KIEDYKOLWIEK NAM SIE UDA ZALOZYC RODZINE!!!On twierdzi ze trzeba poczekac a ja ze trzeba dzialac!!!ja nie potrafie tak juz czekac!!!JA chce i nie chce miec dziecko ROZUMIESZ???NIE CHCE ZEBY TO BYLO JEDYNE O CZYM MYSLE!!!

    basia ty masz problem....powinnas odpuscic i zyc.to psychika cie blokuje a nie bezpłodnosc

    wiem ze mam problem ale juz mnie szlak trafia!!!jak widze nastepne kolezanki w ciazy to juz mnie kurwica biere...mam dosc tego pierdolonego zycia!!!

    kiedys podchodziłam do tego tak jak ty!czekałam 5lat kiedy juz pogodziłam sie z porazką zaszłam.psychika była tak zmeczona ze odpusciłam

    5 lat???a ja juz w sumie 6...lat bez zabezpieczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    basia 5lat psycha mnie trzymała......a nigdy nie zabezpieczałam sie wiec wiem napewno ze to psychika.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Ehhh.... ja mialam takie cisnienie ale olalam... Basiu Ty powinnas znalezc sobie dobrego lekarza bo widze ze trafialas na samych chujów ... :/

    od 2 lat laze i szukam i jestem zdecydowana na ta Klinike ale mnie to przeraza ROZUMIESZ???boje sie ze jestem bezplodna i ze on mnie zostawi...wole nie wiedziec niz zyc bez niego . . . :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    Ehhh.... ja mialam takie cisnienie ale olalam... Basiu Ty powinnas znalezc sobie dobrego lekarza bo widze ze trafialas na samych chujów ... :/

    od 2 lat laze i szukam i jestem zdecydowana na ta Klinike ale mnie to przeraza ROZUMIESZ???boje sie ze jestem bezplodna i ze on mnie zostawi...wole nie wiedziec niz zyc bez niego . . . :(

    przeciesz zaszłas to jak masz byc bezplodna?

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    Ehhh.... ja mialam takie cisnienie ale olalam... Basiu Ty powinnas znalezc sobie dobrego lekarza bo widze ze trafialas na samych chujów ... :/

    od 2 lat laze i szukam i jestem zdecydowana na ta Klinike ale mnie to przeraza ROZUMIESZ???boje sie ze jestem bezplodna i ze on mnie zostawi...wole nie wiedziec niz zyc bez niego . . . :(

    :( :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie psychika przynajmniej 2 lata,moze gdybym miala dobrego lekarza to bym sie tym tak nie martwila

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    mnie psychika przynajmniej 2 lata,moze gdybym miala dobrego lekarza to bym sie tym tak nie martwila

    zostaw to i zacznij zyc.nie szukaj ginów bo jak raz zaszlas to i drugi tez zajdziesz!musisz odpuscic nie cisnąc tak bo sobie szkodzisz nic na sile

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    Ehhh.... ja mialam takie cisnienie ale olalam... Basiu Ty powinnas znalezc sobie dobrego lekarza bo widze ze trafialas na samych chujów ... :/

    od 2 lat laze i szukam i jestem zdecydowana na ta Klinike ale mnie to przeraza ROZUMIESZ???boje sie ze jestem bezplodna i ze on mnie zostawi...wole nie wiedziec niz zyc bez niego . . . :(

    przeciesz zaszłas to jak masz byc bezplodna?

    przepraszam ale cos mnie wzielo...jakis dolek zlapalam ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    Ehhh.... ja mialam takie cisnienie ale olalam... Basiu Ty powinnas znalezc sobie dobrego lekarza bo widze ze trafialas na samych chujów ... :/

    od 2 lat laze i szukam i jestem zdecydowana na ta Klinike ale mnie to przeraza ROZUMIESZ???boje sie ze jestem bezplodna i ze on mnie zostawi...wole nie wiedziec niz zyc bez niego . . . :(

    przeciesz zaszłas to jak masz byc bezplodna?

    przepraszam ale cos mnie wzielo...jakis dolek zlapalam ...

    mozesz sie wkurwic ale zafunduje ci zimny prisznic!
    sluchaj mnie histeryczko!wez sie w garsc i przestan wyszukiwac jakis powodów ktorych niemasz!wez sie ogarnij i przestan wymyslac!zacznij zyć i byc!kochac sie normalnie ze swoim bo ta presja przechodzi na niego i stwarzasz nie potrzebne konfikty i presje miedzy wami.odpusc jemu i sobie musisz bo nie zajdziesz wogóle!!!zrób to dla dziecka i nie pograzaj sie w smutku.masz nas i zawsze wysłucham cie!ale niechce slyszec ze masz dolka i niechce ci sie życ.ja przeszlam wiekszy bol i szok i sie nie poddałam tobie tez radze

    basiulkaa_89, Paula90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o...a teraz mąz zrobi mi kawe!

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ