X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam twoj @ ? albo plamienie?

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok zamowilam kuriera :D Prosze mi zapakowac :P

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a jak tam twoj @ ? albo plamienie?

    zdurniałam totalnie wiesz!dzis to juz jakby koncówka raz mi mocniej poleciało i finisz!niewiem o co kaman...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Ok zamowilam kuriera :D Prosze mi zapakowac :P

    niema problemu ale jutro bo musze go skonczyć,zrobie mu zasmażkę i pakuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a jak tam twoj @ ? albo plamienie?

    zdurniałam totalnie wiesz!dzis to juz jakby koncówka raz mi mocniej poleciało i finisz!niewiem o co kaman...

    czyli moglabys zaznaczyc na wykresie plamienie a nie okres :) jeszcze jest nadzieja :) a ty masz mocne okresy prawda?z tego co pamietam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a jak tam twoj @ ? albo plamienie?

    zdurniałam totalnie wiesz!dzis to juz jakby koncówka raz mi mocniej poleciało i finisz!niewiem o co kaman...

    czyli moglabys zaznaczyc na wykresie plamienie a nie okres :) jeszcze jest nadzieja :) a ty masz mocne okresy prawda?z tego co pamietam.

    tak zawsze miałam masakre hehe waliło ze mnie jak z dwururki i zawsze 6dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2013, 15:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

    plamienie takie srednie bo napewno nie nazwałabym tego moim okresem.ginek mówił zebym sie obserwowała,i w srode byc bo on jest na chorobowym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

    plamienie takie srednie bo napewno nie nazwałabym tego moim okresem.ginek mówił zebym sie obserwowała,i w srode byc bo on jest na chorobowym

    takze jest jakas nadzieja :) mam nadzieje ze wszystko pujdzie po Twojej mysli kochana :) :* <tulimy>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

    plamienie takie srednie bo napewno nie nazwałabym tego moim okresem.ginek mówił zebym sie obserwowała,i w srode byc bo on jest na chorobowym

    takze jest jakas nadzieja :) mam nadzieje ze wszystko pujdzie po Twojej mysli kochana :) :* <tulimy>

    zobaczymy co i jak wolałam nie testować wole niewiedziec czy byłam czy nie albo czy jestem rozumiesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

    plamienie takie srednie bo napewno nie nazwałabym tego moim okresem.ginek mówił zebym sie obserwowała,i w srode byc bo on jest na chorobowym

    takze jest jakas nadzieja :) mam nadzieje ze wszystko pujdzie po Twojej mysli kochana :) :* <tulimy>

    zobaczymy co i jak wolałam nie testować wole niewiedziec czy byłam czy nie albo czy jestem rozumiesz?

    Rozumiem cie kochana dlatego ja nie testuje ostatnio wcale...juz nie pamietam kiedy ostatnio testowalam :/ ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

    plamienie takie srednie bo napewno nie nazwałabym tego moim okresem.ginek mówił zebym sie obserwowała,i w srode byc bo on jest na chorobowym

    takze jest jakas nadzieja :) mam nadzieje ze wszystko pujdzie po Twojej mysli kochana :) :* <tulimy>

    zobaczymy co i jak wolałam nie testować wole niewiedziec czy byłam czy nie albo czy jestem rozumiesz?

    Rozumiem cie kochana dlatego ja nie testuje ostatnio wcale...juz nie pamietam kiedy ostatnio testowalam :/ ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)

    no własnie lepiej niewiedzieć,przeraziłam sie tylko tym ze 1dzień bolał mnie jajowód,powiedziałam ginowi,stwierdził ze jezeli było coś a jest krew to juz nic nie bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie kregoslup zacza bolec... :( moja mam mi powiedziala ze bede miec przesrane jak w ciazy bede bo bole przy porodzie bede miec krzyzowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a mnie kregoslup zacza bolec... :( moja mam mi powiedziala ze bede miec przesrane jak w ciazy bede bo bole przy porodzie bede miec krzyzowe.

    ja przy olci miałam poród krzyzowy znam to!!!

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    znasz swoje cialo,swoj organizm wiec jakbys nazwala to teraz?okres czy plamienie?

    plamienie takie srednie bo napewno nie nazwałabym tego moim okresem.ginek mówił zebym sie obserwowała,i w srode byc bo on jest na chorobowym

    takze jest jakas nadzieja :) mam nadzieje ze wszystko pujdzie po Twojej mysli kochana :) :* <tulimy>

    zobaczymy co i jak wolałam nie testować wole niewiedziec czy byłam czy nie albo czy jestem rozumiesz?

    Rozumiem cie kochana dlatego ja nie testuje ostatnio wcale...juz nie pamietam kiedy ostatnio testowalam :/ ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)

    no własnie lepiej niewiedzieć,przeraziłam sie tylko tym ze 1dzień bolał mnie jajowód,powiedziałam ginowi,stwierdził ze jezeli było coś a jest krew to juz nic nie bedzie

    masakra,szkoda ale dasz rade kochana :) my damy :) po to tu jestesmy prawda???musimy zyc chwila a nie nastepnym cyklem hehehe ;)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak dziwnie plecy nawalaja :/ Sluz mam rozciagliwy i tak mokroooo ze hohohoh....

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiu damy rade wszystkie:)musimy...trzymamy sie razem i tak jest dobrze,dzis 3dzień a mnie nadal piersi bolą zadługo cośik......juz powiny wczoraj popuścić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A mnie tak dziwnie plecy nawalaja :/ Sluz mam rozciagliwy i tak mokroooo ze hohohoh....

    kochana moze owu wkońcu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie przestaly bolec przed @ i nie bola :)
    o kurcze brzuch zacza bolec... zaraz sie poloze bo mnie szlak trafi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mało pisałam wczoraj i przedwczoraj przegryzałam porażkę,ale wracam do was cała i zywa wiec bedzie dobrze

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ