X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciala zajsc,urodzic i zajsc najlepiej od razu

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ja bym chciala zajsc,urodzic i zajsc najlepiej od razu

    mi narazie wystarczy zajść i urodzić :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmm....dzis basen :) już nie mogę się doczekać ... godzina i do domku....obiadek i relaxxx :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takiej to pozazdroscic :) heheh oj maximka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Takiej to pozazdroscic :) heheh oj maximka :)

    nie ma problemu, zabierzemy Cię ze sobą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    Chetnie bym sie wyprowadzila za granice...jednak moj mąż to "pierdzielony" patriota :/ zbyt duzy synuś mamusi by wyjechac tak daleko.

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    maximka:)pomieszaly Ci sie kobietki..tyle tu nas:)to ja w ire siedze..i tak zostajemy tu na stale..na razie przynajmniej..moj maz irlandczyk..i teraz kupilismy dom.prace mam dobra.wiec o Polsce na razie nie mysle:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    Chetnie bym sie wyprowadzila za granice...jednak moj mąż to "pierdzielony" patriota :/ zbyt duzy synuś mamusi by wyjechac tak daleko.

    czekaj, bo ja się juz pogubiłam ..... to miszekasz w PL czy w IRL ,. ? :P :P :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyliłam kobitki :( przepraszam Was kochane :( tyle tu nasss ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    Chetnie bym sie wyprowadzila za granice...jednak moj mąż to "pierdzielony" patriota :/ zbyt duzy synuś mamusi by wyjechac tak daleko.

    czekaj, bo ja się juz pogubiłam ..... to miszekasz w PL czy w IRL ,. ? :P :P :P

    Hehe :D Od zawsze PL :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale już ogarnełam :D Ania - Warszawa , Monia - IRL . :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaa - cała ja - maxxxxxxyyyyymalnie zakręcona :P

    hahaha

    11wir.gif

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam kochane dziewczynki bo ogluchne przes piesolinka

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba troszke daleko masz do mnie MAximka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=eBYXJcLdeV3VsM:&imgrefurl=http://okiemwiktorka.blogspot.com/&docid=AN0gkQ9iSH5mUM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-lynQudrFwjM/Td5pqSBfiwI/AAAAAAAAAws/b6gHp4JnH7M/s400/30.gif&w=204&h=142&ei=dQhTUfjnM8ORtAbo4YCwDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:2,s:0,i:87&iact=rc&dur=616&page=1&tbnh=113&tbnw=163&start=0&ndsp=13&tx=112&ty=41

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie kciuki za mnie bo zaraz mam interview w pracy..aplikowalam na wyzsze stanowisko i musze przejsc wewnetrzna aplikacje..za 2 minuty rozmowa..wdech..wydech..wdech wydech:)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    uciekam kochane dziewczynki bo ogluchne przes piesolinka

    to żeś popisała z nami ... :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ