X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciala zajsc,urodzic i zajsc najlepiej od razu

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ja bym chciala zajsc,urodzic i zajsc najlepiej od razu

    mi narazie wystarczy zajść i urodzić :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmm....dzis basen :) już nie mogę się doczekać ... godzina i do domku....obiadek i relaxxx :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takiej to pozazdroscic :) heheh oj maximka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Takiej to pozazdroscic :) heheh oj maximka :)

    nie ma problemu, zabierzemy Cię ze sobą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    Chetnie bym sie wyprowadzila za granice...jednak moj mąż to "pierdzielony" patriota :/ zbyt duzy synuś mamusi by wyjechac tak daleko.

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    maximka:)pomieszaly Ci sie kobietki..tyle tu nas:)to ja w ire siedze..i tak zostajemy tu na stale..na razie przynajmniej..moj maz irlandczyk..i teraz kupilismy dom.prace mam dobra.wiec o Polsce na razie nie mysle:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    Chetnie bym sie wyprowadzila za granice...jednak moj mąż to "pierdzielony" patriota :/ zbyt duzy synuś mamusi by wyjechac tak daleko.

    czekaj, bo ja się juz pogubiłam ..... to miszekasz w PL czy w IRL ,. ? :P :P :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyliłam kobitki :( przepraszam Was kochane :( tyle tu nasss ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

    a w Irl zamierzasz zostac na stałe ???

    masz tam jakąś rodzinę ?

    Kochana ja z Warszawy jestem :) Tu sie urodziłam i tu mieszka cała moja rodzina. :)

    aaa to chyba że tak :)

    Chetnie bym sie wyprowadzila za granice...jednak moj mąż to "pierdzielony" patriota :/ zbyt duzy synuś mamusi by wyjechac tak daleko.

    czekaj, bo ja się juz pogubiłam ..... to miszekasz w PL czy w IRL ,. ? :P :P :P

    Hehe :D Od zawsze PL :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale już ogarnełam :D Ania - Warszawa , Monia - IRL . :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaa - cała ja - maxxxxxxyyyyymalnie zakręcona :P

    hahaha

    11wir.gif

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam kochane dziewczynki bo ogluchne przes piesolinka

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba troszke daleko masz do mnie MAximka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=eBYXJcLdeV3VsM:&imgrefurl=http://okiemwiktorka.blogspot.com/&docid=AN0gkQ9iSH5mUM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-lynQudrFwjM/Td5pqSBfiwI/AAAAAAAAAws/b6gHp4JnH7M/s400/30.gif&w=204&h=142&ei=dQhTUfjnM8ORtAbo4YCwDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:2,s:0,i:87&iact=rc&dur=616&page=1&tbnh=113&tbnw=163&start=0&ndsp=13&tx=112&ty=41

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie kciuki za mnie bo zaraz mam interview w pracy..aplikowalam na wyzsze stanowisko i musze przejsc wewnetrzna aplikacje..za 2 minuty rozmowa..wdech..wydech..wdech wydech:)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    uciekam kochane dziewczynki bo ogluchne przes piesolinka

    to żeś popisała z nami ... :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ