X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I musze papiery wypelniac :/ A jak mam to robic to mnie szlak trafia :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A ja spadam sie kapac :D

    no w końńńńńńcu :P :P :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    I musze papiery wypelniac :/ A jak mam to robic to mnie szlak trafia :/

    co za papiery ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie papiery kochana?do czego ci potrzebne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja nie wiem kiedy ten maly wariat zaśnie.. :D musze poczekac na kawke :(
    Głowa troszke przestała boleć..korci mnie jak cholercia by zatestować ale staram sie byc twarda :)

    oj tam zrób test ;) jak Cie tak korci :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka- hehe :D tak a potem bede plakać ze jest jedna krecha !! jeszcze 5dni,jeszcze 5dni :D spokojnie :D ufffffffffffff

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika dasz rdae kochaniutka :) ja to wiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maż mi skitrał test :D haha WIedział ze zmiekne no :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wykapana :D Kaweczka wykremowac nozki i za papiery sie biore bo juz je wypelniam 2 tydzien :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a papiery bo staramy sie o mieszkanie tu od panstwa bo takie mozna pozniej wykupic za grosze a tu mieszkania sa drogie ;(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

    Mysleliśmy o dzidziusiu od kilku mies. jednak dopiero od tego cyklu zaczelismy porządnie sie starać. Nie byłabym tak napalona na ten test gdyby nie miala pewnych podejrzeń :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chcij wiedziec ile w polsce kosztuja!!!masakra !!!

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    a papiery bo staramy sie o mieszkanie tu od panstwa bo takie mozna pozniej wykupic za grosze a tu mieszkania sa drogie ;(

    my wlasnie kupilismy tu dom:)i za miesiac sie przeprowadzamy!!juz nie moge sie doczekac!!moje wlasne cztery kąty!

    basiulkaa_89, Paula90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

    Mysleliśmy o dzidziusiu od kilku mies. jednak dopiero od tego cyklu zaczelismy porządnie sie starać. Nie byłabym tak napalona na ten test gdyby nie miala pewnych podejrzeń :)

    Kochana to tylko sie cieszyc,ze tak szybko Wam sie udalo :) Najlepszy dowod na to,ze jak sie nie mysli o tym i nie stara tylko DZIALA to zawsze wychodzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie ... najlepiej wychodzi jak się nie mysli ... wpadki :P

    ja poproszę wpadkę :P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

    Mysleliśmy o dzidziusiu od kilku mies. jednak dopiero od tego cyklu zaczelismy porządnie sie starać. Nie byłabym tak napalona na ten test gdyby nie miala pewnych podejrzeń :)

    Kochana to tylko sie cieszyc,ze tak szybko Wam sie udalo :) Najlepszy dowod na to,ze jak sie nie mysli o tym i nie stara tylko DZIALA to zawsze wychodzi :)

    Miło mi to czytać :D ale jeszcze nic nie jest potwierdzone ..wiec nie wiadomo czy sie udało. Chciałabym sprawdzic czy moje kobiece przeczucie sie sprawdza :D ajj.. obym wytrwała do tego pon. przeszukalam całą chalupe i nie ma :Dpewnie zabrał do pracy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    a papiery bo staramy sie o mieszkanie tu od panstwa bo takie mozna pozniej wykupic za grosze a tu mieszkania sa drogie ;(

    hmn ... czyli zamierzasz tammmmm zostać na stałe ... ?
    nie PL ... ?
    w sumie się nie dziwię ...

    Polska - chory kraj . . . duuuuużo by pisać :\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

    Mysleliśmy o dzidziusiu od kilku mies. jednak dopiero od tego cyklu zaczelismy porządnie sie starać. Nie byłabym tak napalona na ten test gdyby nie miala pewnych podejrzeń :)

    Kochana to tylko sie cieszyc,ze tak szybko Wam sie udalo :) Najlepszy dowod na to,ze jak sie nie mysli o tym i nie stara tylko DZIALA to zawsze wychodzi :)

    Miło mi to czytać :D ale jeszcze nic nie jest potwierdzone ..wiec nie wiadomo czy sie udało. Chciałabym sprawdzic czy moje kobiece przeczucie sie sprawdza :D ajj.. obym wytrwała do tego pon. przeszukalam całą chalupe i nie ma :Dpewnie zabrał do pracy

    Kochana a cykle masz regularne ... ? może już o to pytałam, nie pamiętam, może ciebie może kogoś innego :P

    mi tez wypada na przyszły tydzień @ ... czuje że będzie ... pobolewania brzucha na @ sie juz powoli rozpoczęły .... :(

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka..kazdy kraj ma swoje problemy..tu w uk chyba latwiej sie zyje ale jak moglas przeczytac wczesniej pewnie..ze sluzba zdrowia tu do bani..polska w porownaniu tutaj to jak niebo a ziemia!!

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ