X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HELLOOOOOO!!!!!!!!!
    JESTEM :)

    basiulkaa_89, Anika321 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIE DAM RADY WAS NADROBIC PLOTKARY KOCHANE!
    KTOS MOZE ZACIAZYL??

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    maximka..kazdy kraj ma swoje problemy..tu w uk chyba latwiej sie zyje ale jak moglas przeczytac wczesniej pewnie..ze sluzba zdrowia tu do bani..polska w porownaniu tutaj to jak niebo a ziemia!!

    a Ty też w UK ????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    HELLOOOOOO!!!!!!!!!
    JESTEM :)

    w kooońcu :D my zapraszałysmy sie na FB :D musimy i ciebie znaleść :***

    ps. jak długopisy, koperty i pędzelki ... ?
    :)


    dłuuuugo Cię nie było :)

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO CZEKAM AZ PRZYJDA
    ZDECYDOWALAM SIE NA KOPERTY I DLUGOPISY.
    Z PEDZELKAMI NIE DAM RADY

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

    Mysleliśmy o dzidziusiu od kilku mies. jednak dopiero od tego cyklu zaczelismy porządnie sie starać. Nie byłabym tak napalona na ten test gdyby nie miala pewnych podejrzeń :)

    Kochana to tylko sie cieszyc,ze tak szybko Wam sie udalo :) Najlepszy dowod na to,ze jak sie nie mysli o tym i nie stara tylko DZIALA to zawsze wychodzi :)

    Miło mi to czytać :D ale jeszcze nic nie jest potwierdzone ..wiec nie wiadomo czy sie udało. Chciałabym sprawdzic czy moje kobiece przeczucie sie sprawdza :D ajj.. obym wytrwała do tego pon. przeszukalam całą chalupe i nie ma :Dpewnie zabrał do pracy

    Kochana a cykle masz regularne ... ? może już o to pytałam, nie pamiętam, może ciebie może kogoś innego :P

    mi tez wypada na przyszły tydzień @ ... czuje że będzie ... pobolewania brzucha na @ sie juz powoli rozpoczęły .... :(

    Cykle mam regularne co 28dni. Nigdy przed okresem nie bolalo mnie podbrzusze,nie miałam czerwonych sutków,nie było mi nie dobrze ani mi sie śniło o spaniu w dzien.Poza tym głowa boli mnie raz na ruski rok..a teraz juz 3 dzien pod rząd. Juz sama nie wiem co myslec.Teraz bol brzucha prawie przeszedł..

    Jak ja sie ciesze ze mam Was.

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    moniaak wrote:
    maximka..kazdy kraj ma swoje problemy..tu w uk chyba latwiej sie zyje ale jak moglas przeczytac wczesniej pewnie..ze sluzba zdrowia tu do bani..polska w porownaniu tutaj to jak niebo a ziemia!!

    a Ty też w UK ????

    tak..ja w Belfascie..wiec Irlandia Polnocna..ale nalezy pod uk prawnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobrze zrobil :) musisz byc silna i wytrwala w dazeniu do celu :)
    ile sie starasz o druga kruszyne?

    Mysleliśmy o dzidziusiu od kilku mies. jednak dopiero od tego cyklu zaczelismy porządnie sie starać. Nie byłabym tak napalona na ten test gdyby nie miala pewnych podejrzeń :)

    Kochana to tylko sie cieszyc,ze tak szybko Wam sie udalo :) Najlepszy dowod na to,ze jak sie nie mysli o tym i nie stara tylko DZIALA to zawsze wychodzi :)

    Miło mi to czytać :D ale jeszcze nic nie jest potwierdzone ..wiec nie wiadomo czy sie udało. Chciałabym sprawdzic czy moje kobiece przeczucie sie sprawdza :D ajj.. obym wytrwała do tego pon. przeszukalam całą chalupe i nie ma :Dpewnie zabrał do pracy

    Kochana a cykle masz regularne ... ? może już o to pytałam, nie pamiętam, może ciebie może kogoś innego :P

    mi tez wypada na przyszły tydzień @ ... czuje że będzie ... pobolewania brzucha na @ sie juz powoli rozpoczęły .... :(

    Cykle mam regularne co 28dni. Nigdy przed okresem nie bolalo mnie podbrzusze,nie miałam czerwonych sutków,nie było mi nie dobrze ani mi sie śniło o spaniu w dzien.Poza tym głowa boli mnie raz na ruski rok..a teraz juz 3 dzien pod rząd. Juz sama nie wiem co myslec.Teraz bol brzucha prawie przeszedł..

    Jak ja sie ciesze ze mam Was.

    wg. mnie zaciążyłaś :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    maximka84 wrote:
    moniaak wrote:
    maximka..kazdy kraj ma swoje problemy..tu w uk chyba latwiej sie zyje ale jak moglas przeczytac wczesniej pewnie..ze sluzba zdrowia tu do bani..polska w porownaniu tutaj to jak niebo a ziemia!!

    a Ty też w UK ????

    tak..ja w Belfascie..wiec Irlandia Polnocna..ale nalezy pod uk prawnie

    ja byłam w Irlandii przez 3 miesiące - u kuzyna i kuzynki :D w przerwie między studiami :P ja byłam w Mauntbellew :) okolice Galway ... :)

    faaajnie tam ale duuuużo deszczu ..... i lato takie mało ciepłe ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka- oj obyś miała racje. tak o tym marze...zresztą same wiecie jakie to jest uczucie. :)nie uwierzę póki nie zobacze :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    moniaak wrote:
    maximka84 wrote:
    moniaak wrote:
    maximka..kazdy kraj ma swoje problemy..tu w uk chyba latwiej sie zyje ale jak moglas przeczytac wczesniej pewnie..ze sluzba zdrowia tu do bani..polska w porownaniu tutaj to jak niebo a ziemia!!

    a Ty też w UK ????

    tak..ja w Belfascie..wiec Irlandia Polnocna..ale nalezy pod uk prawnie

    ja byłam w Irlandii przez 3 miesiące - u kuzyna i kuzynki :D w przerwie między studiami :P ja byłam w Mauntbellew :) okolice Galway ... :)

    faaajnie tam ale duuuużo deszczu ..... i lato takie mało ciepłe ...

    pod Galway bylismy z mezem pod namiotem:)w lipcu..i hmm chyba padalo hehe..teraz sypie snieg..chyba na wielkanoc bedziemy choinke ubierac heheh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka- oj obyś miała racje. tak o tym marze...zresztą same wiecie jakie to jest uczucie. :)nie uwierzę póki nie zobacze :)

    he ... tylko Ty już masz jedego dzieciaczka a my nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

    udało się, wiesz że Ci tego zyczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i Jagódki zaś nie ma :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- oj obyś miała racje. tak o tym marze...zresztą same wiecie jakie to jest uczucie. :)nie uwierzę póki nie zobacze :)

    he ... tylko Ty już masz jedego dzieciaczka a my nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

    udało się, wiesz że Ci tego zyczymy :)

    I wy sie doczekacie.
    Ja pragne drugiego dzidziusia również ze względu na córcie. Jestem jedynaczką..zawsze czułam sie samotna. Rodzice są po rozwodzie..ojciec alkoholik ,matka tez dzien w dzien pije i najwazniejsi w jej zyciu byli zawsze mezczyzni..nie ja. Poki nie poznałam meża czułam sie strasznie samotna.. nie chce by moje dziecko czuło sie tak samo.Chce być lepszą matką dla moich dzieci. Czuje ze zbyt mało zaznałam miłości w dzieciństwie i teraz mam jej nadmiar..nie umiem jej przelac całej na Wi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- oj obyś miała racje. tak o tym marze...zresztą same wiecie jakie to jest uczucie. :)nie uwierzę póki nie zobacze :)

    he ... tylko Ty już masz jedego dzieciaczka a my nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

    udało się, wiesz że Ci tego zyczymy :)

    I wy sie doczekacie.
    Ja pragne drugiego dzidziusia również ze względu na córcie. Jestem jedynaczką..zawsze czułam sie samotna. Rodzice są po rozwodzie..ojciec alkoholik ,matka tez dzien w dzien pije i najwazniejsi w jej zyciu byli zawsze mezczyzni..nie ja. Poki nie poznałam meża czułam sie strasznie samotna.. nie chce by moje dziecko czuło sie tak samo.Chce być lepszą matką dla moich dzieci. Czuje ze zbyt mało zaznałam miłości w dzieciństwie i teraz mam jej nadmiar..nie umiem jej przelac całej na Wi :(

    echhh :( rozumiem cie Kochana ... na pewno jesteś cudowną Mamą :) i Twoja córcia bedzie mieć cuuuudne rodzeństwo - całą gromadkę :D

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ale nasz wątek zniknął mi na chwilę

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- oj obyś miała racje. tak o tym marze...zresztą same wiecie jakie to jest uczucie. :)nie uwierzę póki nie zobacze :)

    he ... tylko Ty już masz jedego dzieciaczka a my nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

    udało się, wiesz że Ci tego zyczymy :)

    I wy sie doczekacie.
    Ja pragne drugiego dzidziusia również ze względu na córcie. Jestem jedynaczką..zawsze czułam sie samotna. Rodzice są po rozwodzie..ojciec alkoholik ,matka tez dzien w dzien pije i najwazniejsi w jej zyciu byli zawsze mezczyzni..nie ja. Poki nie poznałam meża czułam sie strasznie samotna.. nie chce by moje dziecko czuło sie tak samo.Chce być lepszą matką dla moich dzieci. Czuje ze zbyt mało zaznałam miłości w dzieciństwie i teraz mam jej nadmiar..nie umiem jej przelac całej na Wi :(

    echhh :( rozumiem cie Kochana ... na pewno jesteś cudowną Mamą :) i Twoja córcia bedzie mieć cuuuudne rodzeństwo - całą gromadkę :D

    Staram sie.. i chyba nawet za bardzo sie staram.Mała ostro potrafi mi wejsc na głowe. Ma 18miesięcy waży 13kg a jeszcze do niedawna nie umiała zasypiać inaczej niz na rekach.. Postanowiłam ze koniec z tym.Gdybym byla w ciązy to nie wiem jak by sie to skonczyło gdybym dluzej ją ponosiła. Od kilku dni zasypia dosłownie sama. Poza tym strasznie wymusza, histeryzuje i nie umie sie bawić sama. Pewnie dużo w tym ręki dziadków..bo jeszcze do niedawna mieszkalismy z teściami i na wszystko jej pozwalali. Mam nadzieje ze jak pojawi sie druga dzidzia to mała troszke spokornieje.Bedzie ciezko na początku ale to nieprawdopodobne by nie umiala sie nawet przez chwile bawic sama..nawet do kibla nie moglam isc zrobic siku na spokojnie bo płakała pod drzwiami :/
    Co do gromadki...to nie bede zawalać bociana robotą :D hehe... musi i do was zajrzeć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2013, 14:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    maximka- oj obyś miała racje. tak o tym marze...zresztą same wiecie jakie to jest uczucie. :)nie uwierzę póki nie zobacze :)

    he ... tylko Ty już masz jedego dzieciaczka a my nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

    udało się, wiesz że Ci tego zyczymy :)

    I wy sie doczekacie.
    Ja pragne drugiego dzidziusia również ze względu na córcie. Jestem jedynaczką..zawsze czułam sie samotna. Rodzice są po rozwodzie..ojciec alkoholik ,matka tez dzien w dzien pije i najwazniejsi w jej zyciu byli zawsze mezczyzni..nie ja. Poki nie poznałam meża czułam sie strasznie samotna.. nie chce by moje dziecko czuło sie tak samo.Chce być lepszą matką dla moich dzieci. Czuje ze zbyt mało zaznałam miłości w dzieciństwie i teraz mam jej nadmiar..nie umiem jej przelac całej na Wi :(

    echhh :( rozumiem cie Kochana ... na pewno jesteś cudowną Mamą :) i Twoja córcia bedzie mieć cuuuudne rodzeństwo - całą gromadkę :D

    Staram sie.. i chyba nawet za bardzo sie staram.Mała ostro potrafi mi wejsc na głowe. Ma 18miesięcy waży 13kg a jeszcze do niedawna nie umiała zasypiać inaczej niz na rekach.. Postanowiłam ze koniec z tym.Gdybym byla w ciązy to nie wiem jak by sie to skonczyło gdybym dluzej ją ponosiła. Od kilku dni zasypia dosłownie sama. Poza tym strasznie wymusza, histeryzuje i nie umie sie bawić sama. Pewnie dużo w tym ręki dziadków..bo jeszcze do niedawna mieszkalismy z teściami i na wszystko jej pozwalali. Mam nadzieje ze jak pojawi sie druga dzidzia to mała troszke spokornieje.Bedzie ciezko na początku ale to nieprawdopodobne by nie umiala sie nawet przez chwile bawic sama..nawet do kibla nie moglam isc zrobic siku na spokojnie bo płakała pod drzwiami :/
    Co do gromadki...to nie bede zawalać bociana robotą :D hehe... musi i do was zajrzeć :D

    o kurde ... no masakra ... ale Cię podziwiam , taka mała córcia a Ty juz 2gie chcesz mieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    jestem ale nasz wątek zniknął mi na chwilę

    to tak jak mnie :) juz sie wystraszylam :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka- póki siedze w domu w pampersach to co mi za różnica ? :D To chyba najodpowiedniejszy moment. Jak pojde do pracy to ciezko mi sie bedzie od niej oderwać i nigdy nie bedzie dobrego momentu na dzidzie.

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ