X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a mnie przestaly bolec przed @ i nie bola :)
    o kurcze brzuch zacza bolec... zaraz sie poloze bo mnie szlak trafi

    ty juz po @czy jak?ze brzus dokucza

    juz widzę biedna:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2013, 16:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w trakcie i to tak fest niestety . . . myslalam ze dzis bedzie juz lzej ale niestety :/ leci ze mnie jakby ktos kran odkrecil i do tego jeszcze blizna po wyrostku daje znac ::/ jaki bezsens w ogole

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    w trakcie i to tak fest niestety . . . myslalam ze dzis bedzie juz lzej ale niestety :/ leci ze mnie jakby ktos kran odkrecil i do tego jeszcze blizna po wyrostku daje znac ::/ jaki bezsens w ogole

    o matko!współczuje ci!:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    w trakcie i to tak fest niestety . . . myslalam ze dzis bedzie juz lzej ale niestety :/ leci ze mnie jakby ktos kran odkrecil i do tego jeszcze blizna po wyrostku daje znac ::/ jaki bezsens w ogole

    o matko!współczuje ci!:(

    no niestety ale to i tak nic z porownaniem do innych moich boli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    w trakcie i to tak fest niestety . . . myslalam ze dzis bedzie juz lzej ale niestety :/ leci ze mnie jakby ktos kran odkrecil i do tego jeszcze blizna po wyrostku daje znac ::/ jaki bezsens w ogole

    o matko!współczuje ci!:(

    no niestety ale to i tak nic z porownaniem do innych moich boli :)

    mam nadzieje ze miną szybciutko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to sa takie chwilowe i niema a potem zas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    to sa takie chwilowe i niema a potem zas

    napadowe:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    to sa takie chwilowe i niema a potem zas

    napadowe:/

    dokladnie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    to sa takie chwilowe i niema a potem zas

    napadowe:/

    dokladnie :/

    tak chocby skurcze :/ nie potrafie tego inaczej nazwac :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    to sa takie chwilowe i niema a potem zas

    napadowe:/

    dokladnie :/

    kochana juz niedługo sie skonczy wredny okres i bedzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogole to martwi mnie to,ze niemam tej pracy :/ jak nie bede miec pracy to nie mamy jak isc do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( im dluzej czekamy tym gorzej :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a tak w ogole to martwi mnie to,ze niemam tej pracy :/ jak nie bede miec pracy to nie mamy jak isc do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( im dluzej czekamy tym gorzej :(

    u nas tez ciezko z pracą,a z nfz nie mozna kożystać z kliniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a tak w ogole to martwi mnie to,ze niemam tej pracy :/ jak nie bede miec pracy to nie mamy jak isc do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( im dluzej czekamy tym gorzej :(

    u nas tez ciezko z pracą,a z nfz nie mozna kożystać z kliniki?

    Mozna kochana bo maja kontrakty podpisane a przynajmniej ta ktora wybralam ale np.wstepna wizyta z USG kosztuje 160zl. :/ czyli troche

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a tak w ogole to martwi mnie to,ze niemam tej pracy :/ jak nie bede miec pracy to nie mamy jak isc do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( im dluzej czekamy tym gorzej :(

    u nas tez ciezko z pracą,a z nfz nie mozna kożystać z kliniki?

    Mozna kochana bo maja kontrakty podpisane a przynajmniej ta ktora wybralam ale np.wstepna wizyta z USG kosztuje 160zl. :/ czyli troche

    kurcze faktycznie:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a tak w ogole to martwi mnie to,ze niemam tej pracy :/ jak nie bede miec pracy to nie mamy jak isc do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( im dluzej czekamy tym gorzej :(

    u nas tez ciezko z pracą,a z nfz nie mozna kożystać z kliniki?

    Mozna kochana bo maja kontrakty podpisane a przynajmniej ta ktora wybralam ale np.wstepna wizyta z USG kosztuje 160zl. :/ czyli troche

    kurcze faktycznie:(

    no wiec wlasnie :/ a moj ma jeszcze do tego opory bo niewiem noooo!!!!!!! :( strasznie mi smutno :( czuje ze on jest jeszcze nie gotowy do tego wszystkiego...chce dziecko a jednak chyba nie sadzil ze takie problemy beda z tego :( Klinika,mierzenie temperatury... i to ze musi zrobic badanie nasienia :( on nie chce tego zrobic... A mnie to tak boli :( to dobry facet i strasznie Go kocham,czasem az za bardzo :( i potrafie duzo zrozumiec ale nie chce sie przede mna otworzyc i wygadac i to mnie boli . . . :( nie wiem co zrobic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajrze pózniej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki...pa :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a tak w ogole to martwi mnie to,ze niemam tej pracy :/ jak nie bede miec pracy to nie mamy jak isc do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( im dluzej czekamy tym gorzej :(

    u nas tez ciezko z pracą,a z nfz nie mozna kożystać z kliniki?

    Mozna kochana bo maja kontrakty podpisane a przynajmniej ta ktora wybralam ale np.wstepna wizyta z USG kosztuje 160zl. :/ czyli troche

    kurcze faktycznie:(

    no wiec wlasnie :/ a moj ma jeszcze do tego opory bo niewiem noooo!!!!!!! :( strasznie mi smutno :( czuje ze on jest jeszcze nie gotowy do tego wszystkiego...chce dziecko a jednak chyba nie sadzil ze takie problemy beda z tego :( Klinika,mierzenie temperatury... i to ze musi zrobic badanie nasienia :( on nie chce tego zrobic... A mnie to tak boli :( to dobry facet i strasznie Go kocham,czasem az za bardzo :( i potrafie duzo zrozumiec ale nie chce sie przede mna otworzyc i wygadac i to mnie boli . . . :( nie wiem co zrobic :(

    kochana a może zostaw to swojemu biegowi,jezeli on chce musi dojrzec do tej decyzji.pamietaj nic na siłe.badanie nasienia dla faceta jest upokazające i nie dziw sie ze niechce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    oki...pa :(

    jestem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    oki...pa :(

    jestem..

    wiem,ze jest to dla niego upokarzajace ale strasznie sie boje ze przez to powali sie nasz swiat

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ