Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Nooo :) Zamowilam soebie lepszy termometr :) Ziolka ojca sroki:) Jestem przygotowana na nastepny cykl w razie "w" :D

i na co kochana one pomagaja te ziolka?

na owulacje :*

ja w tym mi nie wyjdzie to ja tez zamowie :-) powiesz gdzie tylko oki?

ja kupialam na allegro :) Dwie paczuszki :p Zobaczymy :) Maja bardzo duzo pozytywnych opinii :)

taaaaa????? aha tzn ze trzeba mi zamawiac pewno niemowle.gif

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja i tak ponoc ja oswiecim wygladam :P

witaj w klubie anorektyków haha

• JagoodkaK Autorytet

Wysłany: 22 marca 2013, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wszystkim dziewczynkom, ktore dolaczyly.
    Nie dzis testu nie robilam, olalam sprawe. w poniedzialek lub wtorek beta a pozniej gin.

h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:

to sie zgadza,pączkami nadrobisz jak pisalam wyzej haha jak setke wciagniesz to nabierzesz cialka

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    czesc wszystkim dziewczynkom, ktore dolaczyly.
    Nie dzis testu nie robilam, olalam sprawe. w poniedzialek lub wtorek beta a pozniej gin.

grzeczna dziewczynka haha

izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    JagoodkaK wrote:

ja to bym chętnie zrzuciła pare(naście) kilo :) gruba nie jestem, ale szczuplejsza mogłabym być :( moją słabością są słodyczę :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    skrzat84 wrote:
    JagoodkaK wrote:

ja to bym chętnie zrzuciła pare(naście) kilo :) gruba nie jestem, ale szczuplejsza mogłabym być :( moją słabością są słodyczę :(

ja ci powiem ze łacuchem nie jestem hehe i temu pewnie tak wyglądam hahh

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam grubas jestem hahahaha

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    ja tam grubas jestem hahahaha

kochana ja waże moze przy dobrych wiatrach jakies 47kg-48 napewno nie wiecej

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    narzekam, że schudłabym, ale przed chwilą wrąbałam pół pizzy :D

izunia.mo.84, Paula90 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:

heheh

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:

hahahhhhhhhhhhhhhaaahaha żarłoczek hihih a ja 47-48kg hahaha chyba drugie tyle ;-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:

mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:

powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

daj ze 10kg dla mnie

zbikowa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    będziemy oglądać mecz :) tzn. mąż będzie oglądał, a ja będę z Wami tu plotkować :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:

przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    będziemy oglądać mecz :) tzn. mąż będzie oglądał, a ja będę z Wami tu plotkować :)

hehhe no tak mecz zapomniałam haha

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2013, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:

przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

o matko to az nie zdrowo!

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego