X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Nooo :) Zamowilam soebie lepszy termometr :) Ziolka ojca sroki:) Jestem przygotowana na nastepny cykl w razie "w" :D

    i na co kochana one pomagaja te ziolka?

    na owulacje :*

    ja w tym mi nie wyjdzie to ja tez zamowie :-) powiesz gdzie tylko oki?

    ja kupialam na allegro :) Dwie paczuszki :p Zobaczymy :) Maja bardzo duzo pozytywnych opinii :)

    taaaaa????? aha tzn ze trzeba mi zamawiac pewno niemowle.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja i tak ponoc ja oswiecim wygladam :P

    witaj w klubie anorektyków haha

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wszystkim dziewczynkom, ktore dolaczyly.
    Nie dzis testu nie robilam, olalam sprawe. w poniedzialek lub wtorek beta a pozniej gin.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja i tak ponoc ja oswiecim wygladam :P

    to sie zgadza,pączkami nadrobisz jak pisalam wyzej haha jak setke wciagniesz to nabierzesz cialka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    czesc wszystkim dziewczynkom, ktore dolaczyly.
    Nie dzis testu nie robilam, olalam sprawe. w poniedzialek lub wtorek beta a pozniej gin.

    grzeczna dziewczynka haha

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    ja i tak ponoc ja oswiecim wygladam :P

    witaj w klubie anorektyków haha

    ja to bym chętnie zrzuciła pare(naście) kilo :) gruba nie jestem, ale szczuplejsza mogłabym być :( moją słabością są słodyczę :(

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    skrzat84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    ja i tak ponoc ja oswiecim wygladam :P

    witaj w klubie anorektyków haha

    ja to bym chętnie zrzuciła pare(naście) kilo :) gruba nie jestem, ale szczuplejsza mogłabym być :( moją słabością są słodyczę :(

    ja ci powiem ze łacuchem nie jestem hehe i temu pewnie tak wyglądam hahh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam grubas jestem hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    ja tam grubas jestem hahahaha

    kochana ja waże moze przy dobrych wiatrach jakies 47kg-48 napewno nie wiecej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narzekam, że schudłabym, ale przed chwilą wrąbałam pół pizzy :D

    izunia.mo.84, Paula90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    narzekam, że schudłabym, ale przed chwilą wrąbałam pół pizzy :D

    heheh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    narzekam, że schudłabym, ale przed chwilą wrąbałam pół pizzy :D

    hahahhhhhhhhhhhhhaaahaha żarłoczek hihih a ja 47-48kg hahaha chyba drugie tyle ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    daj ze 10kg dla mnie

    zbikowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będziemy oglądać mecz :) tzn. mąż będzie oglądał, a ja będę z Wami tu plotkować :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    będziemy oglądać mecz :) tzn. mąż będzie oglądał, a ja będę z Wami tu plotkować :)

    hehhe no tak mecz zapomniałam haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

    o matko to az nie zdrowo!

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ