X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    będziemy oglądać mecz :) tzn. mąż będzie oglądał, a ja będę z Wami tu plotkować :)

    to witaj w klubie hehe u nas to samo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

    o matko to az nie zdrowo!

    schudlam lacznie 46 kg dla mojej fasolki zeby ja miec :-) i dlatego nikt nigdy nie odwazy mi sie powiedziec ze mi sie nie uda ,jak tyle sadla dalam rade zwalic to i fasolke tez bede miec

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawa i calusy za podejscie :*

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

    o matko to az nie zdrowo!

    schudlam lacznie 46 kg dla mojej fasolki zeby ja miec :-) i dlatego nikt nigdy nie odwazy mi sie powiedziec ze mi sie nie uda ,jak tyle sadla dalam rade zwalic to i fasolke tez bede miec

    pewnie osiągnełas faktycznie duzo tylko gratulować!fasolki sie tez doczekasz zapewne,

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    brawa i calusy za podejscie :*

    mordka sie znalazła hah

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie zrobilam 125 brzuszkow i wznosy nog 5x10 na piekne posladki.
    a o 20 nie bedzie u mnie meczu!!! bedzie ZMIERZCH

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BO JA CWICZYLAM EWCIU

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja wlasnie zrobilam 125 brzuszkow i wznosy nog 5x10 na piekne posladki.
    a o 20 nie bedzie u mnie meczu!!! bedzie ZMIERZCH

    jak jestes w ciąży to ci niewolno brzuszków babo

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    BO JA CWICZYLAM EWCIU

    bede krzyczec na ciebie kobito nu nu...

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESZCZE NA FILMIE UBIORE SOBIE SAUNA BELT I BEDZIE GIT

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESZCZE NIE WIEM CZY JESTEM,A ROBILAM POLBRZUSZKI TYLKO NA GORNA CZESC :p

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    BO JA CWICZYLAM EWCIU

    babo nie wolno Ci cwiczyc

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRZYCZ KRZYCZ MOZE DOLECI

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    BO JA CWICZYLAM EWCIU

    KURW*****A WYBIJ SOBIE Z PIEKNEJ GŁÓWKI CWICZENIA BABO!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    JESZCZE NIE WIEM CZY JESTEM,A ROBILAM POLBRZUSZKI TYLKO NA GORNA CZESC :p

    NIEWOLNO BABO-OBIECAJ ZE WIECEJ NIE ZROBISZ!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    KRZYCZ KRZYCZ MOZE DOLECI

    TAK I MÓJ MNIE ZA DZWI WYSTAWI HAHAH

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    JESZCZE NA FILMIE UBIORE SOBIE SAUNA BELT I BEDZIE GIT

    A z czego Ty sie kuzzwa odchudzasz?????????????

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

    o matko to az nie zdrowo!

    schudlam lacznie 46 kg dla mojej fasolki zeby ja miec :-) i dlatego nikt nigdy nie odwazy mi sie powiedziec ze mi sie nie uda ,jak tyle sadla dalam rade zwalic to i fasolke tez bede miec

    pewnie osiągnełas faktycznie duzo tylko gratulować!fasolki sie tez doczekasz zapewne,

    nie mialam wyjscia albo smierc i zero dzieci albo zdrowie i dziecko,jak moj gin mnie zobaczyl to zamarl i powiedzial ze nie widzial jeszcze zeby az tak sie kobieta poswiecila dla ciazy ,jemu sie nie trafilo a ja nie podaruje dotad az bede miec przynajmniej troje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    za slodkim to tak raczej srednio i szybko mnie zamula,ja mam radoche jak jem cos pysznego i to dobiero celebruje żarełko ach mniam mniam mniam

    mój brzusio duzo nie pomieści ale nie powiem jesc lubie i minus tego jest taki ze mam szybka przemiane materii

    powiem szczerze ze ja tez mam szybka ,powaznie nawet dietetyk mi powiedzial i ogolnie tylko ze duzo jem i czesto a waze z 80 kg

    przy 172 cm to troche za duzo musialabum 10 kg zrzucic ale czym sie przejmowac teraz to ja jestem foczka bo jak w listopadzie zeszlego roku wazylam 121kg hahah nie zartuje napradwe chyba to 124kg

    o matko to az nie zdrowo!

    schudlam lacznie 46 kg dla mojej fasolki zeby ja miec :-) i dlatego nikt nigdy nie odwazy mi sie powiedziec ze mi sie nie uda ,jak tyle sadla dalam rade zwalic to i fasolke tez bede miec

    pewnie osiągnełas faktycznie duzo tylko gratulować!fasolki sie tez doczekasz zapewne,

    nie mialam wyjscia albo smierc i zero dzieci albo zdrowie i dziecko,jak moj gin mnie zobaczyl to zamarl i powiedzial ze nie widzial jeszcze zeby az tak sie kobieta poswiecila dla ciazy ,jemu sie nie trafilo a ja nie podaruje dotad az bede miec przynajmniej troje

    i bardzo dobrze kochana teraz trzymam kciuki za zafasolkowanie!

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzacie chcesz mieć troje dzieci? :)

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ