X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    ale powiem Ci Paula że na winko też mam ochotę hmmmm P.S pełen szacunek dla twojego wykresu hihihii oficjalnie stałaś się moim guru serduszkowania :P :D

    no ja tez dzis miala ochote na wineczko :) hehe dzieki ale my tego tak czesto nie robimy specjalnie... chcialabym przerwe tak jak mi radza dziewuszki ale moj P raczej nie da sie przekonac :P

    hheheh no powiem Ci masz kondycje i to należy pochwalić :) :D

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    dziwczynki poszalałam normalnie,mój poszedł do sklepu po coś słodkiego i wrócił z bitą śmietaną laną czekoladą owocami z puszki i lodami....i jak tu kilogramy utrzymać w rydzy ??? Niech żyje weekend!!!!!! :P

    Mmmm :) ja dzisiaj tez kupilam sobie truskaweczki, lody, bita smietane mmm :) Az mnie naszla ochota :)

    to nawet nie nie zastanawiaj czy tego nie skosztować tylko pędź do kuchni,wiesz mi ja czuję się teraz znakomicie :P :)

    Pawcio mi poleci :) :p mam takie zachcianki ze szok :p

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    ale powiem Ci Paula że na winko też mam ochotę hmmmm P.S pełen szacunek dla twojego wykresu hihihii oficjalnie stałaś się moim guru serduszkowania :P :D

    no ja tez dzis miala ochote na wineczko :) hehe dzieki ale my tego tak czesto nie robimy specjalnie... chcialabym przerwe tak jak mi radza dziewuszki ale moj P raczej nie da sie przekonac :P

    hheheh no powiem Ci masz kondycje i to należy pochwalić :) :D

    poprzez seks moge miec najwiekszy skarb w dodatku jest przyjemny :) Wiec dlaczego nie :) :p

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    dziwczynki poszalałam normalnie,mój poszedł do sklepu po coś słodkiego i wrócił z bitą śmietaną laną czekoladą owocami z puszki i lodami....i jak tu kilogramy utrzymać w rydzy ??? Niech żyje weekend!!!!!! :P

    Mmmm :) ja dzisiaj tez kupilam sobie truskaweczki, lody, bita smietane mmm :) Az mnie naszla ochota :)

    to nawet nie nie zastanawiaj czy tego nie skosztować tylko pędź do kuchni,wiesz mi ja czuję się teraz znakomicie :P :)

    Pawcio mi poleci :) :p mam takie zachcianki ze szok :p

    wiem coś o tym mój misiek też jest dobra dusza i skoczył po ten deserek,chodź nie pokarze mu Waszego wykresiku bo nie będę miała życia hihihii :P

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam już bo dziś na tvn style leci program chirudzy gdzie kobiety poddają się plastyce różnych części ciała i w tym odcinku ma być moja koleżanka z podstawówki z jednej klasy jak to ostatnio zauważyłam w spotach reklamowych to normalnie zaniemówiłam,jestem ciekawa co będzie sobie poprawiać :P uciekam łobuzie pozdrów męża i do usłyszenia :)

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihih :) szalejcie :) poki mozecie :) dzidzius przyjdzie z czasem to juz nie bedzie takiej swobody :P

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    hihih :) szalejcie :) poki mozecie :) dzidzius przyjdzie z czasem to juz nie bedzie takiej swobody :P

    masz świętą racje :) buziaki

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ale powiem Ci Paula że na winko też mam ochotę hmmmm P.S pełen szacunek dla twojego wykresu hihihii oficjalnie stałaś się moim guru serduszkowania :P :D

    zgadzamy sie z tobą hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula słynna jestes hahaha pani jadzia serduszkowa hah

    izunia.mo.84, Gunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojojoj babeczki hehe ja co prawda winka niet w staraniach ale bol owulacyjny taka presje na mnie wywiera ze chyba zajezdze dzis swojego chlopa haha juz sie biedny boi jak tylko na niego spojrze,Paula a Twoj nie boi sie Ciebie ?hehehe

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    paula słynna jestes hahaha pani jadzia serduszkowa hah

    haha :P

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    uciekam już bo dziś na tvn style leci program chirudzy gdzie kobiety poddają się plastyce różnych części ciała i w tym odcinku ma być moja koleżanka z podstawówki z jednej klasy jak to ostatnio zauważyłam w spotach reklamowych to normalnie zaniemówiłam,jestem ciekawa co będzie sobie poprawiać :P uciekam łobuzie pozdrów męża i do usłyszenia :)

    widze hehe ze lubimy podobne programy,ja lubie tez o grubasach jak ofiary nie potrafia sie odchudzic tylko zra i placza zeby im pomoc oczywiscie chirurgicznie bo sami sie nie rusza z tymi ponad dwustukilowymi dupami ech...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    ojojoj babeczki hehe ja co prawda winka niet w staraniach ale bol owulacyjny taka presje na mnie wywiera ze chyba zajezdze dzis swojego chlopa haha juz sie biedny boi jak tylko na niego spojrze,Paula a Twoj nie boi sie Ciebie ?hehehe

    chyba raczej ja sie powinnam jego bac :D to on wiecznie napalony jest :P

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, zazdroszczę, ale pocieszam się- że z wiekiem temperament ostyga.
    O Matko, jak byłam w Twoim wieku (jezuuuuuu jak to masakrycznie brzmi?! Nie jestem stara!!!) to brałam tabsy by przypadkiem nie zaliczyć wpadki... A teraz żałuję, że się zabezpieczaliśmy:( P.s. Slodki ten Twój Misiolinek ^^

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    ojojoj babeczki hehe ja co prawda winka niet w staraniach ale bol owulacyjny taka presje na mnie wywiera ze chyba zajezdze dzis swojego chlopa haha juz sie biedny boi jak tylko na niego spojrze,Paula a Twoj nie boi sie Ciebie ?hehehe

    chyba raczej ja sie powinnam jego bac :D to on wiecznie napalony jest :P

    hahaha no tak, u nas w zwiazku pierwsze 3 lata on chodzil napalony i ja sie go balam mimo ze temperamentna bylam ale na szczescie od ponad roku ja rzadze hahaha i to ja ustalam gre a nie on,karta sie odwraca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane siedze sobie a mi biedronka na reke przyleciała:)

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewuszki :) Korzystamy :) <3 z wiekiem mozemy zalowac :p wiec juz chcemy dzidziusia i staramy sie o niego jak mozemy :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    kochane siedze sobie a mi biedronka na reke przyleciała:)

    Skad ona sie wziela ?? :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Paula, zazdroszczę, ale pocieszam się- że z wiekiem temperament ostyga.
    O Matko, jak byłam w Twoim wieku (jezuuuuuu jak to masakrycznie brzmi?! Nie jestem stara!!!) to brałam tabsy by przypadkiem nie zaliczyć wpadki... A teraz żałuję, że się zabezpieczaliśmy:( P.s. Slodki ten Twój Misiolinek ^^

    hahah Paula a cos Ty mu zrobila ze ma plaster na nodze? haha ile masz wiosenek Gunia milunia? hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    kochane siedze sobie a mi biedronka na reke przyleciała:)

    Skad ona sie wziela ?? :)

    niewiem a patrzałam co ozancza teraz...szczescie

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ