X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    A żebyś wiedziała, że bliżej mi do 40-tki niż Tobie ;P hahaha

    hahahha

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 23 marca 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    kalendarz wskazał 30 :|

    o matko, to ja juz jestem prehistoria :D

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 23 marca 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    Paulo, Ciebie udało mi się najszybciej odnaleźć:)

    Zapros :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra laski uciekam buziole i trzymać kciuki dalej...dobranoc wam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    Gunia wrote:
    kalendarz wskazał 30 :|

    o matko, to ja juz jestem prehistoria :D

    hahah

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 23 marca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, nie uda mi siee to dodawanie do grupy, bawcie sie dobrze :)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 23 marca 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michaela, jak nie uda Ci się którejś z nas zaprosić do znajomych to spróbuj napisać wiadomość... Ja dośc często zaglądam na fb-ka bo tam mam grupy zajęciowe na studiach i chcę być na bieżąco co się dzieje...
    A tak poważnie- pracuję z dziewczynkami roczniki '84 i 87... Na początku poważne były bo nie wiedziały czego się spodziewać, ale nawet po roku pracy to je przebijam konkretnymi tekstami, żartami, jak walnę ripostę to nawet kierownik nie ma uwag... Nie mówię, że świetnie pracuję, ale że mam cięty dowcip... Czasem mi przykro, że 30-latka jest traktowana jak pani prawie-emerytka, że taki tekst nie wypada itp... No sorry, ale nie zauważyłam różnicy w mijających latach, za szybko czas leci... Poza tym (z moich obserwacji wynika) to kobiety posiadające dzieci się zmieniają, a nie ja - to one są bardziej poważne, i uważne, i o tym, tamtym i owamtym "nie wypada" mówić... jakby po porodzie stawały się cnotliwymi dziewicami, nooo, nawet PRZYJACIÓŁKE!!! pytałam o pare rzeczy to nie chciała mi odp. bo takie i niecenzuralne pytania zadaję (pytałam, jak seks, czy dają radę, czy mąż chętny, czy ona, czy mają opory bo dziecko a ona Matka, i czy ona matka, czy nadal Kobieta w jego oczach... itp.)... Się rozpisałam, a moje pytanie jest proste - czy przeszkadza Wam, że ktoś żartuje i pitoli, strzela głupie żarty zamiast opowiadać jak mu źle, że owulki nie ma, albo że była nie wtedy gdy powinna była być, albo że jest cudnie bo owulka zgrała się z seksem, i ze śluzem,
    Ja potrzebuję odpocząć od tych różnych myśli, moja psychika odpoczywa bo w tym miesiącu nie chce mi się sięgać po termometr...
    Czy możemy sobie głupio pożartować, czy pełna powaga i troska?
    P.s. Zaczął się Kill Bill 2 - pierwszy raz oglądam- i główna bohaterka zaciążona niezaplanowanie! Ot, bladź! I człowieku wyłącz myślenie! Marzę o tym, by być Facetem! Od stóp do głów, wraz z Myśleniem (byle psychika silna kobieca została)

    izunia.mo.84, michaela lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 23 marca 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobranoc.

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Gunia wrote:
    Dziewczynki, mam chyba za wolne łącze internetowe, jakoś nie nadążam:D Skrzacik, dołączysz do nas na fb?

    kochana niemam profilu tam hahha za stara jestem fb

    hahah no cos Ty? nawet moja stara ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Michaela, jak nie uda Ci się którejś z nas zaprosić do znajomych to spróbuj napisać wiadomość... Ja dośc często zaglądam na fb-ka bo tam mam grupy zajęciowe na studiach i chcę być na bieżąco co się dzieje...
    A tak poważnie- pracuję z dziewczynkami roczniki '84 i 87... Na początku poważne były bo nie wiedziały czego się spodziewać, ale nawet po roku pracy to je przebijam konkretnymi tekstami, żartami, jak walnę ripostę to nawet kierownik nie ma uwag... Nie mówię, że świetnie pracuję, ale że mam cięty dowcip... Czasem mi przykro, że 30-latka jest traktowana jak pani prawie-emerytka, że taki tekst nie wypada itp... No sorry, ale nie zauważyłam różnicy w mijających latach, za szybko czas leci... Poza tym (z moich obserwacji wynika) to kobiety posiadające dzieci się zmieniają, a nie ja - to one są bardziej poważne, i uważne, i o tym, tamtym i owamtym "nie wypada" mówić... jakby po porodzie stawały się cnotliwymi dziewicami, nooo, nawet PRZYJACIÓŁKE!!! pytałam o pare rzeczy to nie chciała mi odp. bo takie i niecenzuralne pytania zadaję (pytałam, jak seks, czy dają radę, czy mąż chętny, czy ona, czy mają opory bo dziecko a ona Matka, i czy ona matka, czy nadal Kobieta w jego oczach... itp.)... Się rozpisałam, a moje pytanie jest proste - czy przeszkadza Wam, że ktoś żartuje i pitoli, strzela głupie żarty zamiast opowiadać jak mu źle, że owulki nie ma, albo że była nie wtedy gdy powinna była być, albo że jest cudnie bo owulka zgrała się z seksem, i ze śluzem,
    Ja potrzebuję odpocząć od tych różnych myśli, moja psychika odpoczywa bo w tym miesiącu nie chce mi się sięgać po termometr...
    Czy możemy sobie głupio pożartować, czy pełna powaga i troska?
    P.s. Zaczął się Kill Bill 2 - pierwszy raz oglądam- i główna bohaterka zaciążona niezaplanowanie! Ot, bladź! I człowieku wyłącz myślenie! Marzę o tym, by być Facetem! Od stóp do głów, wraz z Myśleniem (byle psychika silna kobieca została)

    pierdzielmy glupoty dalej a fasolka przyjdzie jak ma przyjsc i na wesolo bez stresu :-) moje dziecko chyba naprawde bedzie walniete hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 04:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobity szykuje sie do kosciola z palma tylko sie zastanawiam czy i nie poswiecic tej palmy co mi odbija hehe,zajrze po poludniu do Was kochane

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 24 marca 2013, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u mnie zaczął padać śnieg, jest -7,7. Zamiast palmy to może choineczkę jakąś małą... taka wiosna wspaniała

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 marca 2013, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Michaela, jak nie uda Ci się którejś z nas zaprosić do znajomych to spróbuj napisać wiadomość... Ja dośc często zaglądam na fb-ka bo tam mam grupy zajęciowe na studiach i chcę być na bieżąco co się dzieje...
    A tak poważnie- pracuję z dziewczynkami roczniki '84 i 87... Na początku poważne były bo nie wiedziały czego się spodziewać, ale nawet po roku pracy to je przebijam konkretnymi tekstami, żartami, jak walnę ripostę to nawet kierownik nie ma uwag... Nie mówię, że świetnie pracuję, ale że mam cięty dowcip... Czasem mi przykro, że 30-latka jest traktowana jak pani prawie-emerytka, że taki tekst nie wypada itp... No sorry, ale nie zauważyłam różnicy w mijających latach, za szybko czas leci... Poza tym (z moich obserwacji wynika) to kobiety posiadające dzieci się zmieniają, a nie ja - to one są bardziej poważne, i uważne, i o tym, tamtym i owamtym "nie wypada" mówić... jakby po porodzie stawały się cnotliwymi dziewicami, nooo, nawet PRZYJACIÓŁKE!!! pytałam o pare rzeczy to nie chciała mi odp. bo takie i niecenzuralne pytania zadaję (pytałam, jak seks, czy dają radę, czy mąż chętny, czy ona, czy mają opory bo dziecko a ona Matka, i czy ona matka, czy nadal Kobieta w jego oczach... itp.)... Się rozpisałam, a moje pytanie jest proste - czy przeszkadza Wam, że ktoś żartuje i pitoli, strzela głupie żarty zamiast opowiadać jak mu źle, że owulki nie ma, albo że była nie wtedy gdy powinna była być, albo że jest cudnie bo owulka zgrała się z seksem, i ze śluzem,
    Ja potrzebuję odpocząć od tych różnych myśli, moja psychika odpoczywa bo w tym miesiącu nie chce mi się sięgać po termometr...
    Czy możemy sobie głupio pożartować, czy pełna powaga i troska?
    P.s. Zaczął się Kill Bill 2 - pierwszy raz oglądam- i główna bohaterka zaciążona niezaplanowanie! Ot, bladź! I człowieku wyłącz myślenie! Marzę o tym, by być Facetem! Od stóp do głów, wraz z Myśleniem (byle psychika silna kobieca została)

    no wreszcie Cie znalazłam:)! Od razu powiem ze na profilówce to nie ja ;)
    a to pytanie to chyba nie na to miejsce bo tu chyba jednej powaznej nie ma? nie zauważyłam... Ja jestem bardziej skandynawskim typem, powolutku sie rozkrecam z nowymi ludzmi, ze znajomymi - szajba. ;) zdarza mi sie pracowac z rocznikami 44 - 97.
    Tez znam takie matki, ale nie wybrazam sobie takiej opcji, zreszta zadna z moich przyjaciółek tak nie ma. Ja mam duzo młodszego brata, młodszego męża, nie wyobrazam sobie bycia mentorem, przykladem, nie chciałoby mi sie. Moi rodzice tez tak nie maja i sa super, jakos nic złego am sie z tego powodu nie stało, wręcz przeciwnie :D

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 marca 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz piękne takie uśmiechniete zdjęcie 100% pozytywu :D

    Gunia lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć babsztle!!!!moje małe dziecko chore..masakra

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 24 marca 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Skrzacik, przeziębienie? Masakra z pogodą - słońce przyjemnie przygrzewa, śnieg nie odpuszcza i pada sobie w najlepsze... ech

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Cześć Skrzacik, przeziębienie? Masakra z pogodą - słońce przyjemnie przygrzewa, śnieg nie odpuszcza i pada sobie w najlepsze... ech

    niewiem co jej,w nocy majaczyła że ją coś zje.koszmary miała.darła sie sie tak ze latałam do niej,a teraz tem 38.6

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki!
    Czytam, czytam i nie jeste w temacie ale postaram sie nadrobic.
    Po wczorajszym przecudnym wieczorze z moim T. kiedy zobaczylam usmiech na jego twarzy na mysl o dziecku, dzis zaczelam plamic i temperatura w dol ;( wiec chyba bedziemy sie widzialy w kwietniowych staraczkach...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Czesc dziewczynki!
    Czytam, czytam i nie jeste w temacie ale postaram sie nadrobic.
    Po wczorajszym przecudnym wieczorze z moim T. kiedy zobaczylam usmiech na jego twarzy na mysl o dziecku, dzis zaczelam plamic i temperatura w dol ;( wiec chyba bedziemy sie widzialy w kwietniowych staraczkach...

    u mnie od rana płodny sluz rozciagliwy

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam rozciagliwy wczoraj wieczorem, dzis rano ciut a po spacerze z psem i juz plamienie...

    h84fkrhm4lz65cww.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ