Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Pyśkaaa Autorytet
    Postów: 262 797

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt wrote:
    Pyśka silnik jutro rano. U mnie tak było w ostatniej ciąży, że zrobiłam rano czułość 25 i był bladzioch straszny, ale mąż stwierdził, że widzi. Chciałam zrobić w tym samym dniu jeszcze testy o czułości 10 i każdy wyszedł negatywny. Zrezygnowana chciałam już nie testować, ale mąż wysłał mnie na betę wieczorem i rano kazał testować i 10 i 25 czułością. Na obu wyszły cienie, a wynik bety wyszedł 44...
    Dziękuję za wsparcie ❤️ sikne jutro i zobaczymy ❤️

    🫶🏽 2013
    💒 2020
    ⏸️ 1.2024 🥹 ⬇️
    ♥️👶🏻 09.2024 ♥️
    ⏸️ 12.2025 🥹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Poratujcie sprawnym oczkiem 😅🙏 Ze cztery lata ich nie robiłam. Czy to już pik?

    IMG-5675.jpg

    Moim zdaniem to już pik ❤

  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Effiii przykro mi.. przytulam Cię, może jednak za wcześnie na testowanie? Kiedy powinna @ przyjść?🙄

    @MartiMarti super plany! I to jest właściwe podejście 🤩

    @Viii no to czekamy z Tobą na wyniki, ja w poniedziałek lecę na proga - też nie byłam wcześniej w 7 dpo więc też jestem ciekawa co tam się wydarzyło.. 😁

    @Cerva a jak Ty się czujesz? 😍

    @goska000 od wczoraj jestem myślami z Wami ❤🤞 "więc to moje ciekawskie jajo" - śmiechłam 😂😂😂 wooow wyniki faktycznie super - coś zrobiła temu chłopu to ja i swojemu zrobię
    😂😂😂 trzymam kciuki za owocne przytulanki ❤

    @Sarka94 Hmm ciężko się na to nastawić, ale z czasem przychodzi ulga i nastawienie na nowy cykl, przytulam 🤞❤

    @mad_kitten przytulam ale jeszcze może za wcześnie na testowanie?🙄

    @Fooskatt hej, dzień dobry - rozgość się 😘

    @Megipta a który to dzień dpo?

    @Maj.a przytulam ale może jeszcze za wcześnie?

    @Kasia111 o to czekamy na wyniki proga! 🤞

    @Lola93 no pewnie, że wszyscy idziemy 😁

    @klaudia_23 trzymamy kciuki za piękne przyrosty 🤞😘

    @Sofka88 olej z czarnuszki - olej z czarnuszki , tabletki niestety tak nie działają.. 😶 kupcie sok pomidorowy (też dobrze działa na nasienie, bo sok pomidorowy ma dużą zawartość likopenu - poczytajcie w sieci) i wtedy do tego dolejcie łyżkę oleju 😊

    @Pyśkaaa no jaaa widzę cień i to znowu na moim kiepskim lapku, więc trzymam kciuki! ❤🤞 planujesz lecieć na betę z progiem? To wyjaśni wszystko! Ja już bym była dziś na becie.. czuje, że wyszłaby u Ciebie pozytywna
    😘

    My dziś próbowaliśmy rano przytulanek, no niestety małż mój już ma presję na najwyższym poziomie - spróbujemy jeszcze wieczorem ale kiepsko to widzę 🙄


    Sarka94, Lola93, goska000, MartiMarti, Pyśkaaa, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliowa wrote:
    U mnie fałszywy alarm , dostałam dziś okres. Dzięki za kciuki dziewczyny. Wydaje mi się że w tym cyklu mialam trochę zaburzona owulke przez to że to był pierwszy cykl po ciąży biochemicznej i mialam test owu dodatni a wzrost temp dopiero po dwóch dniach co mik się wcześniej nie zdarzało i to mnie zmyliło i nie było serduszek w okolicach wzrostu temperatury. A ja z poprzednich udanych cyklach widzę że musze mieć serduszko w dzień owulki wzrostu temp bo inaczej się nie udaje.

    Tulę za 🐒🫂

  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliowa wrote:
    U mnie fałszywy alarm , dostałam dziś okres. Dzięki za kciuki dziewczyny. Wydaje mi się że w tym cyklu mialam trochę zaburzona owulke przez to że to był pierwszy cykl po ciąży biochemicznej i mialam test owu dodatni a wzrost temp dopiero po dwóch dniach co mik się wcześniej nie zdarzało i to mnie zmyliło i nie było serduszek w okolicach wzrostu temperatury. A ja z poprzednich udanych cyklach widzę że musze mieć serduszko w dzień owulki wzrostu temp bo inaczej się nie udaje.

    🫂🫂🫂🫂🫂🫂

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę za wszystkie ⚪️ i 🐒
    🫂🫂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ultramaryna_, myślę że pik! Owocnych działań 🔥

    @Sarka94, przyjrzałabym się pH - wiem, że powyżej 8 może świadczyć o infekcji. Czas upłynnienia faktycznie najlepiej jak jest dość niski, ale nie wiem na ile ma znaczenie.
    Mój np. miał wyniki morfo 5%, ruch postępowy 18%, gdzie norma to >32%, ale dwóch lekarzy oglądało i kazało się nie martwić, bo ruch postępowy + niepostępowy łącznie 43%, gdzie norma to > 40% oraz dobra ilość, bo 67 mln/ml (norma > 15). Także moim zdaniem wyniki Twojego męża też są spoko :)

    Sarka94, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Blador przytulam 🫂 najgorzej jak zapali się ta iskierka nadziei, że jednak coś… 😞
    @Berry jak dobrze, że drążyłaś. Teraz wiecie z czym walczycie i będzie już tylko lepiej 😍

    Morele i orzechy bierzecie przez cały cykl czy tylko od owulki?

    Berry123 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ezra, trzymam kciuki, żeby wieczorne przytulanki były udane!
    Ja też myślę, żeby iść na proga, ale mam rozkminę czy w sobotę czy poniedziałek... :D W sobotę o 22:00 miałam bóle owulacyjne, ale temp skoczyła mi dopiero wczoraj (no i wczoraj widoczne już ciałko żółte), także myślę, że owulacja była w ndz.

    100krotka🌼, ezra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Morele i orzechy bierzecie przez cały cykl czy tylko od owulki?
    Cały :)

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Ja też myślę, żeby iść na proga, ale mam rozkminę czy w sobotę czy poniedziałek... :D W sobotę o 22:00 miałam bóle owulacyjne, ale temp skoczyła mi dopiero wczoraj (no i wczoraj widoczne już ciałko żółte), także myślę, że owulacja była w ndz.
    Ja bym chyba poszła w poniedziałek

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    @Blador przytulam 🫂 najgorzej jak zapali się ta iskierka nadziei, że jednak coś… 😞
    @Berry jak dobrze, że drążyłaś. Teraz wiecie z czym walczycie i będzie już tylko lepiej 😍

    Morele i orzechy bierzecie przez cały cykl czy tylko od owulki?

    Cały 🙂 ale ja jem tylko orzechy, moreli nie przełknę 🤣

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    @ultramaryna_, myślę że pik! Owocnych działań 🔥

    @Sarka94, przyjrzałabym się pH - wiem, że powyżej 8 może świadczyć o infekcji. Czas upłynnienia faktycznie najlepiej jak jest dość niski, ale nie wiem na ile ma znaczenie.
    Mój np. miał wyniki morfo 5%, ruch postępowy 18%, gdzie norma to >32%, ale dwóch lekarzy oglądało i kazało się nie martwić, bo ruch postępowy + niepostępowy łącznie 43%, gdzie norma to > 40% oraz dobra ilość, bo 67 mln/ml (norma > 15). Także moim zdaniem wyniki Twojego męża też są spoko :)

    Ale widzę, że pomimo dobrych wyników Twój suple bierze. Zastanawiam się czy przy takich wynikach ma to jakiś sens. Patrzylam na te listy Gosi i Siesiepy i zastanawiam się czy nie byłoby dobrze jakby chociaż ten supramen łykał 🤔

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Ale widzę, że pomimo dobrych wyników Twój suple bierze. Zastanawiam się czy przy takich wynikach ma to jakiś sens. Patrzylam na te listy Gosi i Siesiepy i zastanawiam się czy nie byłoby dobrze jakby chociaż ten supramen łykał 🤔
    Tak, sam chciał łykać to mu szykuje :) Wcześniej brał takie podstawy: kwas foliowy, magnez, D3, l-arginina 500 mg, a od małego miesiąca l-argininę zwiększyłam na 1500 mg, dodałam omega3 i likopen (bo nie lubi soku z pomidorów)

    Sarka94 lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Ale widzę, że pomimo dobrych wyników Twój suple bierze. Zastanawiam się czy przy takich wynikach ma to jakiś sens. Patrzylam na te listy Gosi i Siesiepy i zastanawiam się czy nie byłoby dobrze jakby chociaż ten supramen łykał 🤔

    Ja swojemu profilaktycznie, jeszcze bez badań daje fertilmen, bo efekty i tak dopiero po 3 miesiącach. Wybrałam akurat te bo to były jedyne, które na szybko znalazłam 1 szt. dziennie, ale jak porównałam z supramenem to wypadają blado

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ja swojemu profilaktycznie, jeszcze bez badań daje fertilmen, bo efekty i tak dopiero po 3 miesiącach. Wybrałam akurat te bo to były jedyne, które na szybko znalazłam 1 szt. dziennie, ale jak porównałam z supramenem to wypadają blado

    No ja właśnie widzę, że ten supramen wygląda spoko i chyba mu go tak profilaktycznie wcisnę.
    Edit: tym bardziej, że mój nie bierze totalnie nic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2023, 11:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @goska000 trzymam bardzo, bardzo mocno kciuki za Twój grudniowy prezent 🤰✊️
    Wow, wyniki męża super! Możesz być z siebie dumna, że tak ładnie je poprawiłaś, no i że mąż nie był oporny przed stosowaniem się do Twoich zaleceń 😀

    goska000 lubi tę wiadomość

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • Annaaa4 Ekspertka
    Postów: 153 304

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie że jak progesteron był 17 to jutro razem z beta go powtórzyć? Zobaczyć czy rośnie? Trochę mnie nim zmartwilyscie.

    ezra lubi tę wiadomość

    12.12 Beta 26,3 Prog 17
    14.12 Beta 93,1 Prog 24,1
    18.12 Beta 824
    22.12 Beta 5618
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyskaaa 🫂🫂🫂

    Ultramaryna w tym miesiącu czeka mnie histeroskopii zabiegowa więc po @ nie mogę się starac bo termin już wyznaczony.
    W styczniu kolejny zabieg i po nim miesiąc odpoczynku 🥲🥲

    Berry123 grunt że znacie przyczynę i wiecie jak działać. Mam nadzieję że zalecenia przyniosą zamierzony rezultat.


    Ezra spodziewam się tej wredoty w sobotę lub niedzielę.
    Trzymam kciuki za wasze❤️❤️❤️

    Pusshka obstawiam poniedziałek ;)

    Annaaa4 warto powtórzyć ☺️


    nick nieaktualny, Berry123, ezra lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annaaa4 wrote:
    Dziewczyny myślicie że jak progesteron był 17 to jutro razem z beta go powtórzyć? Zobaczyć czy rośnie? Trochę mnie nim zmartwilyscie.

    Ja bym chyba powtórzyła dla własnego spokoju:)

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ