Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ccarolinaa - jak nie było ciąży to i po 24godz nic sie nigdy nie pojawiło, jeśli jest lekko różowe a nie szare to ja bym powtórzyła po paru godz (wklej fotkę)
    Ja zawsze testuje od 9dpo ;) - aktualnie 9dpo wyszedł minimalne, 10dpo, 11dpo - też wyszły a 17dpo beta 1230

    preg.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofka88 wrote:
    Kochana NIGDY po czasie nie sprawdzaj testów. Bo później się umęczysz dopóki bety nie zrobisz. Nie jest wtedy prawdziwy wynik a zastanawianie się nie da spokoju. Po czasie zdecydowanie Może przebić testową. Mi niestety doz w tamtym miesiącu pokazał dwie kreski, różowe :) fałszywe.
    Wiem że ciężko się powstrzymać ale widzę że testujesz już kolejny raz a dopiero 10dpo ☺️ spróbuj chociaż odciągnąć myśli od tego i powtórzyć za 2 dni. Wtedy to ma sens. Chociaż ja wiem że łatwo się mówi a trudno robi, ale po przygodach ostatnich obiecałam sobie bo
    To nieźle ryje psychikę 😥
    Oj faktycznie doz pokazał dwie krechy i nic z tego ? 😪co za oszukańce , racja nie ma co , ale wiadomo nadzieja się tli :p tak zrobię jutro nie będę robić testu tylko pojutrze z rana zrobię , powinno być już coś widać będzie 12po ;)

    Sofka88 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja również chciałabym się pożegnać! To był dla mnie ciężki miesiąc - pierwszy taki w naszych 14-miesięcznych staraniach i chciałabym wam podziękować za wytarcie łez i podniesienie na duchu ❤ Przekochane jesteście, mam nadzieję, że niedługo każda z nas zobaczy upragnione, magiczne dwie kreski na teście.

    @Anka, byłaś cudowną prowadzącą 🥺❤ Mam nadzieję, że klątwa szybciutko Cię dopadnie! Jesteś osobą o wielkim serduchu i poczuciu humoru, dzięki czemu uśmiech pojawiał mi się na twarzy w tych gorszych chwilach.

    Dziewczynom, którym udało się spełnić w tym miesiącu największe marzenie życzę dużo spokoju - rośnijcie zdrowo🤰🥰

    Do zobaczenia w 2024!

    Cerva, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ccarolinaa, rudaa95, karola_b, kasia97, Olaura, Liyss🧚🏻, Nietypowa30, Dropsik, ultramaryna_, Malamia, Wenka, Kira, marti, Sarka94 lubią tę wiadomość

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Ccarolinaa - jak nie było ciąży to i po 24godz nic sie nigdy nie pojawiło, jeśli jest lekko różowe a nie szare to ja bym powtórzyła po paru godz (wklej fotkę)
    Ja zawsze testuje od 9dpo ;) - aktualnie 9dpo wyszedł minimalne, 10dpo, 11dpo - też wyszły a 17dpo beta 1230
    Nie wiem czy coś zobaczycie, ja na żywo widzę i kreska jest raczej różowa , nie szara …
    https://zapodaj.net/plik-JbrGVucvTw

    Lani, marti lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Nie wiem czy coś zobaczycie, ja na żywo widzę i kreska jest raczej różowa , nie szara …
    https://zapodaj.net/plik-JbrGVucvTw
    Widać ale jak po czasie to chyba lepiej się nie nakręcać. Zaczekać do rana z sikaniem na patyk.


    Ja ogólnie złapałam dziś strasznego doła. Myślałam, że fajnie będzie spedzic sylwestra w domu ale jednak się źle z tym czuje.

    Lani lubi tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • rudaa95 Przyjaciółka
    Postów: 63 42

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Nie wiem czy coś zobaczycie, ja na żywo widzę i kreska jest raczej różowa , nie szara …
    https://zapodaj.net/plik-JbrGVucvTw
    Coś tam jest, wyraźniej niż u mnie . Musimy czekać powiedzenia 🤞🏼🍀❤️

    Ccarolinaa, Lola_a lubią tę wiadomość

    Ja 👸🏼26.12.1995
    On🤵12.05.1995
    👰‍♀️🤵 10.07.2018
    👩29.09.2018
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ccarolinaa - nie znam tych testów - coś przebija jak na żywo lekko różowe a nie białe to dobrze wróży ;-) , ale powiem CI ze 12dpo zrobiła test Dr.Max jakiś marki własnej i była tam ledwo widoczna różowa kreseczka, ale tak ino ino no i sie rozwinęło. Który dpo masz dziś? masz jakieś inne testy?

    preg.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Ccarolinaa - nie znam tych testów - coś przebija jak na żywo lekko różowe a nie białe to dobrze wróży ;-) , ale powiem CI ze 12dpo zrobiła test Dr.Max jakiś marki własnej i była tam ledwo widoczna różowa kreseczka, ale tak ino ino no i sie rozwinęło. Który dpo masz dziś? masz jakieś inne testy?
    Dziś mam 10 dpo , mam jeszcze pinka i jeszcze jeden ten doz wlansie :) wszystkie płytkowe , a 31 dzień cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2023, 18:15

    mimi_m lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudaa95 wrote:
    Coś tam jest, wyraźniej niż u mnie . Musimy czekać powiedzenia 🤞🏼🍀❤️
    Dziękuję i również trzymam kciuki 🤞❤️

    rudaa95 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, żegnam się z grudniowym wątkiem - życzę Wam wszystkim fantastycznej zabawy i szczęśliwego nowego roku! 🎆🍀

    @Anka32 byłaś świetna prowadząca! będę z sentymentem wracać do tego wątku - to mój pierwszy na tym forum 🥰 gratuluje wszystkim które w tym miesiącu zobaczyły upragnione II i życzę spokojnych kolejnych miesięcy 🤞🤞

    Liyss🧚🏻, Olaura, nick nieaktualny, Dropsik, ultramaryna_, nick nieaktualny, Wenka, Kira, marti, Sarka94 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Dziś mam 10 dpo , mam jeszcze pinka i jeszcze jeden ten doz wlansie :) wszystkie płytkowe , a 31 dzień cyklu

    Moze nie pij nic przez 2h i siknij jeszcze np na ten doz, zeby wiedziec czy mozesz sie napic w sylwka 😁

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również przybywam z życzeniami dla Was i pożeganiem 🥰
    Moje Kochane, cieszę się, że mogłam być prowadzącą. Dziękuję Wam za ten wspólny miesiąc, chociaż nie był dla mnie najlepszy to dzięki Wam na pewno go zapamiętam pozytywnie ❤️
    Życzę Nam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń, żebyśmy w tym 2024 ujrzały wymarzone ⏸️ kreski na teście.
    A Naszym 🤰 życzę spokojnych ciąż. Ten rok na pewno będzie dla Was wyjątkowy ❤️

    Ccarolinaa, ultramaryna_, Lola93, Olaura, klaudia_23, Husky, Nietypowa30, aszin, Paty, nick nieaktualny, rudaa95, bonassola, Wenka, Kira, Monia•, nick nieaktualny, Sarka94 lubią tę wiadomość

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Moze nie pij nic przez 2h i siknij jeszcze np na ten doz, zeby wiedziec czy mozesz sie napic w sylwka 😁
    Już kupiłam winko zero :p więc i tak nie będę pić :) hehe jutro albo pojutrze siknę , staram się nie nastawiać , chociaż zastanawia mnie to że nawet plamien żadnych nie mam , zazwyczaj przed okresem miałam male plamienia , czy niteczki krwii , teraz nic , tylko śluz jak płodny

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę wam szczęśliwego nowego roku ❤️samych II kreseczek w nowym roku , udanej zabawy sylwestrowej i dużo zdrówka ❤️🥰

    nick nieaktualny, Olaura, Malamia, ultramaryna_, nick nieaktualny, Kira, Sarka94 lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za ten najtrudniejszy grudzień razem😘 dużo zdrówka dla Was i bobasów
    Anka szybkiej klątwy, bo Twoje dobre serduszko zasługuje na to żeby serca mieć dwa 💋🤞

    Olaura, nick nieaktualny, ultramaryna_, nick nieaktualny, Kira, Sarka94 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 798 1888

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Ccarolinaa widzę, ze też miałaś puste jajo. Czy robisz jakieś dodatkowe badania, czy gin mówił dlaczego tak się stało? Mam tyle lat co ty i też w wakacje puste jajo. Zastanawiam się czy czekać dalej i to puste jajo znaczy, że wszystko tam "działa" i za którymś razem sie trafi zdrowe. Czy jednak coś szukać?


    Ja idę we wtorek potwierdzić diagnozę pustego jaja.

    Swoją drogą u mnie lekarz stwierdził puste jajo już przy pęcherzyku 15mm.
    Ponieważ ja chodzę w tej niepewności od zaraz 2 tygodni to miałam czas poczytać i się doinformować. Jeśli nie dojdzie do poronienia to na pewno chcę poczekać ze zgłoszeniem do szpitala do wizyta u mojego zaufanego gina. Z nim chcę omówić szczegóły i ewentualnie przygotować się na ewentualne badania,bo mam za sobą 2 ciążę bezproblemowe zupełnie i tu teraz taka sytuacja.

    Sarka94 lubi tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 I prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa
    10.01.2025 Planowane cc , Czekamy na Ciebie Synku

    preg.png
  • Malamia Autorytet
    Postów: 762 1153

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula9463, @Maniaaa., @JoKoKoJo przytulam za biele 🫂
    Do mnie dziś 🐒 przyszła z wielkim hukiem, przed czasem, mega mocna i bolesna. Nawet nie zdążyłam zapisać się na styczniowe testowanie

    @Zimozielona, to plamienie mogło być implantacyjne lub z innego powodu, niekoniecznie groźne i nie musi wykluczać ciąży, ja bym brała dupka i beta jak najszybciej. Na tylu różnych testach pozytyw nie może być pomyłką

    @Sunnysunsun, nie zamartwiaj się na zapas, na pewno wszystko jest w porządku. Ja w pierwszej ciąży też nie miałam jakichś wielkich objawów, tylko dużo spałam

    @Olunia.wu ja bym już powiedziała mężowi tak jak planowałaś o północy 🥰 w ciąży jesteś na pewno, wysikałaś tyle tych grubych kresek, że nie podlega to dyskusji

    @Ccarolinaa trzymam kciuki, żeby to było to 🤞

    @Anka32 dziękujemy za grudzień, to był magiczny miesiąc ❤️

    Chciałabym wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, żeby każda z Was ujrzała ⏸️ w 2024 🥳 każdej naszej mamusi życzę nudnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania ❤️ wszystkiego dobrego dziewczyny!

    nick nieaktualny, ultramaryna_, nick nieaktualny, rudaa95, Viii, Kira, nick nieaktualny, Ccarolinaa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    36 cykl😶

    💊Duphaston w II połowie cyklu
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Dziękuję Wam za ten najtrudniejszy grudzień razem😘 dużo zdrówka dla Was i bobasów
    Anka szybkiej klątwy, bo Twoje dobre serduszko zasługuje na to żeby serca mieć dwa 💋🤞

    🥹❤️🫶

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy można się zapisać na testowanie na 10.01 ( 8.01 mam termin 🙉)? Czy dopiero jak będzie wątek styczniowy?
    10.01- urodziny mojego taty ... Przydałby się pozytywny test ciążowy 🙂
    Ale nie liczę na to. Cykl raczej stracony. Jak się udało to będzie prawdziwy cud.

    Dla wszystkich dziewczyn szczęśliwego nowego roku. Oby ten 2024 był łaskawszy dla nas i obfitował w ⏸️🤰🤱
    Do zobaczenia w wątku styczniowym.
    2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣🎉🍾🥂🎇🎆

    Olaura, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Viii, ultramaryna_, Kira, Malamia, Wenka lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy Rok niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, a przede wszystkim szczęście w miłości i to na czym nam najbardziej zależy ❤️
    Szczęśliwego Nowego Roku ❤️

    Liyss🧚🏻, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Viii, ultramaryna_, Malamia, Wenka, Chmurka21, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
‹‹ 617 618 619 620 621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ