Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 580 748

    Wysłany: 5 stycznia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira - śliczny przyrost ;)

    Kira lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 5 stycznia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi raczej tylko test papp-a.

    Marti poprzednią ciążę prowadziłam w całości prywatnie. Kasy sporo poszło, ale przynajmniej czułam się zaopiekowana i w każdej chwili mogłam dzwonić lub pisać smsa, zawsze była odpowiedź. U lekarza rodzinnego na wejściu wisi kartka, że nie wystawiają skierowań na badania od lekarzy prywatnych, więc nawet nie próbowałam. Ale wiem, że niektóre dziewczyny chodzą prywatnie i jednocześnie na NFZ, żeby mieć właśnie skierowania.

    Biała mnie od dwóch dni trochę męczą mdłości. Lepiej się czuję po jedzeniu, ale przecież nie będę ciągle jeść 😅😂 i pomaga mi sok pomarańczowy, trochę też herbata z imbirem, ale tylko podczas picia. Aha i te mdłości też nie są poranne, tylko całodobowe 🙈

    Kira piękny przyrost ❤️

    Kira, marti lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1512 2726

    Wysłany: 5 stycznia, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Pochwalę się i ja.
    Moje dzisiejsze wyniki:
    beta-HCG: 983,45, przyrost 172% 🥺
    Zadzwoniłam już do gina, za tydzień w piątek wizyta, która ma potwierdzić czy ciąża jest wewnątrzmaciczna. Będę wtedy 5+3.

    @Kira widzę że jedziemy na podobnym wózku 😁 który jesteś dpo i dzień cyklu? Ja dziś 18dpo, 32dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 20:22

    Wenka, Kira, MartiMarti, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1512 2726

    Wysłany: 5 stycznia, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją pierwszą ciążę prowadziłam prywatnie. Wszystkie badania były płatne, ale tak jak Wenka pisze - miałam ten komfort ginekologa "na zawołanie ", czułam się zaopiekowana i spokojna, nie musiałam się o nic prosić.
    A co do prenatalnych to ja planuję klasyczne PAPP-A, a jak coś wyjdzie nie tak, to wtedy będę się zastanawiać nad NIFTY 😊

    marti lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 5 stycznia, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    Hej dziewczyny! Pochwalę się i ja.
    Moje dzisiejsze wyniki:
    beta-HCG: 983,45, przyrost 172% 🥺
    Zadzwoniłam już do gina, za tydzień w piątek wizyta, która ma potwierdzić czy ciąża jest wewnątrzmaciczna. Będę wtedy 5+3.

    @Kira widzę że jedziemy na podobnym wózku 😁 który jesteś dpo i dzień cyklu? Ja dziś 18dpo, 32dc.

    Myśle, że może być jakiś 19dpo. Ale dzień cyklu 41 😁

    Ja mam wizytę w poniedziałek rano. Cała logistyka poranna, żeby wyjść z domu o 7:30. Odwieźć młodego do cioci i zdążyć do lekarza na 8:40 🙈

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 5 stycznia, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą ciąże prowadziłam prywatnie, ale z pakietu medycznego, więc nie przejmowałam się kosztami 😁
    Teraz zastanawiałam się czy nie zrobić Harmony, bo nieinwazyjne plus od razu płeć wiadomo. Ile kosztuje teraz pappa? Płaciłam chyba 600zł 2l temu

    marti lubi tę wiadomość

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 6 stycznia, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super przyrost, widziałam, że prog też pięknie poszedł do góry ❤️ Kciuki za wizytę, ja idę w czwartek.

    karola_b lubi tę wiadomość

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
  • marti Ekspertka
    Postów: 214 284

    Wysłany: 6 stycznia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka wrote:
    Mimi raczej tylko test papp-a.

    Marti poprzednią ciążę prowadziłam w całości prywatnie. Kasy sporo poszło, ale przynajmniej czułam się zaopiekowana i w każdej chwili mogłam dzwonić lub pisać smsa, zawsze była odpowiedź. U lekarza rodzinnego na wejściu wisi kartka, że nie wystawiają skierowań na badania od lekarzy prywatnych, więc nawet nie próbowałam. Ale wiem, że niektóre dziewczyny chodzą prywatnie i jednocześnie na NFZ, żeby mieć właśnie skierowania.

    Pierwsze skierowanie na krew, mocz itp wystawiła mi rodzinna ale nie wiem jak będzie z następnymi.
    Najgorzej że to tyle kasy kosztuje, jedna wizyta 300 zł chyba że będzie brała mniej, będę w środę na wizycie to się dopytam o koszty. Jest u nas w mieście też bardzo dobry lekarz, ordynator oddziału położniczego zresztą który pierwszą wizytę ma zawsze prywatnie a później już ciążę prowadzi na NFZ u siebie w gabinecie prywatnym. Może tam bym poszła a z drugiej strony nie chce wystawić mojej pani doktor i potem spotkać się z nią na porodówce 😆

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 414 682

    Wysłany: 6 stycznia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to normalne że kłuje mnie 1 jajnik ? Dzisiaj mam 48 dzień ciąży i wczoraj zerwało mnie w nocy z łóżka bo bardzo mocno zakłuł mnie prawy jajnik, ból trwał jakieś 2 minuty . Macie takie coś ? Boję się że to pozamaciczna, lekarza mam za 2 tyg. cały czas czuję ten jajnik ale nie boli i jeszcze bolą mnie plecy na dole i nogi i pośladki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 12:07

    👩🏼27 👨🏽26
    4x🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛
    •Podejrzenie endometriozy
    2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2924 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷


    preg.png
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 6 stycznia, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti wrote:
    Pierwsze skierowanie na krew, mocz itp wystawiła mi rodzinna ale nie wiem jak będzie z następnymi.
    Najgorzej że to tyle kasy kosztuje, jedna wizyta 300 zł chyba że będzie brała mniej, będę w środę na wizycie to się dopytam o koszty. Jest u nas w mieście też bardzo dobry lekarz, ordynator oddziału położniczego zresztą który pierwszą wizytę ma zawsze prywatnie a później już ciążę prowadzi na NFZ u siebie w gabinecie prywatnym. Może tam bym poszła a z drugiej strony nie chce wystawić mojej pani doktor i potem spotkać się z nią na porodówce 😆

    A ja bym się nie przejmowała „wystawianiem” swojej lekarki. Powiedz jej ze za dużo kosztuje i z bólem serca musisz zrezygnowac i tyle 😉 Płacisz przecież za NFZ to trzeba korzystać jeśli można. Tym bardziej ze mówisz ze lekarz super to ja bym się nie zastanawiała 😉

    marti lubi tę wiadomość

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 7 stycznia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj nie wyrwałam się na forum 😀 rodzice nas zawołali , już uparli się na wózek 😀
    Wybrałam clermont Junama. Teściowa zadzwoniła , że gondola tam może być za mała 😒 macie jakieś doświadczenia z małą / dużą gondolą ? Mnie interesuje głównie Junama , ewentualnie Bebetto :-)

    27.12- II ❤️❤️
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 7 stycznia, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olunia.wu wrote:
    Hej, wczoraj nie wyrwałam się na forum 😀 rodzice nas zawołali , już uparli się na wózek 😀
    Wybrałam clermont Junama. Teściowa zadzwoniła , że gondola tam może być za mała 😒 macie jakieś doświadczenia z małą / dużą gondolą ? Mnie interesuje głównie Junama , ewentualnie Bebetto :-)

    Bebetto to straszny shit. Plastikowe wszystko trzeszczy 🙈😂
    Ja mam muuvo quick 3.0 tego z mniejszą gondolą, bo ta większa mi się nie podobała. Za to mój syn pogardził wózkiem od samego początku także teraz się śmieje ile czasu spędziłam nad jego wyborem. Zdecydowanie z perspektywy czasu kupiłabym jakąkolwiek używaną gondolę, a potem zainwestowała w fajną lekką spacerówkę 😉
    A i żeby nie było nie narzekam na swój wózek. Jest ładny. Szybko się składa. Jedyne co mnie denerwuje ze nie da się spacerówki ustawić tak żeby mlody nie siedział rozwalony jak królewicz 😁

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 7 stycznia, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetto bresso premium Class mi się podoba 😀 ja bym poszła w większą gondolę … poród na koniec lipca , dwa miesiące zleci i będzie zimno , więc chciałabym żeby dzieciaczek zimę przegondolowal 😀

    27.12- II ❤️❤️
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 7 stycznia, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olunia.wu wrote:
    Bebetto bresso premium Class mi się podoba 😀 ja bym poszła w większą gondolę … poród na koniec lipca , dwa miesiące zleci i będzie zimno , więc chciałabym żeby dzieciaczek zimę przegondolowal 😀

    O ile będzie chciał leżeć w tej gondoli he he 😂
    Ja finalnie zainwestowałam w kurtkę z dopinką na dziecko w nosidle 😂
    Zanim urodziłam mówiłam wszystkim ze nie mam żadnych oczekiwań. Proszę tylko, żeby dzidziuś lubił wózek 🤡
    Do tej pory ma tak ze wsiada tylko do spacerówki i od razu odwraca się z tekstem mniam mniam, bo bez łapówki to nie chce za nic siedzieć na dupie 😁

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    Hej dziewczyny! Pochwalę się i ja.
    Moje dzisiejsze wyniki:
    beta-HCG: 983,45, przyrost 172% 🥺
    Zadzwoniłam już do gina, za tydzień w piątek wizyta, która ma potwierdzić czy ciąża jest wewnątrzmaciczna. Będę wtedy 5+3.

    @Kira widzę że jedziemy na podobnym wózku 😁 który jesteś dpo i dzień cyklu? Ja dziś 18dpo, 32dc.


    Karola cudownie!!!!! Wracałam do ciebie myślami regularnie! Bardzo się cieszę, że masz takie super wyniki ❤️❤️❤️
    Życzę pięknych widoków na wizycie za 5 dni 🥰

    karola_b lubi tę wiadomość

  • karola_b Autorytet
    Postów: 1512 2726

    Wysłany: 7 stycznia, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Wojka dziękuję! ❤️ To bardzo miłe, ja też zerkam do Was na wątek październikowy, śledzę jak rosną bejbiki 🥺 Spokojnej, pięknej ciąży dla Ciebie i dużo zdrówka! 😘

    Wojka lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1512 2726

    Wysłany: 7 stycznia, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    Hej, to normalne że kłuje mnie 1 jajnik ? Dzisiaj mam 48 dzień ciąży i wczoraj zerwało mnie w nocy z łóżka bo bardzo mocno zakłuł mnie prawy jajnik, ból trwał jakieś 2 minuty . Macie takie coś ? Boję się że to pozamaciczna, lekarza mam za 2 tyg. cały czas czuję ten jajnik ale nie boli i jeszcze bolą mnie plecy na dole i nogi i pośladki

    Monia, mnie też czasem zakluje raz z jednej, raz z drugiej strony. Ale jeśli Cię to niepokoi to może pójdź wcześniej na wizytę niż dopiero za dwa tygodnie? Masz taką możliwość?

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 8 stycznia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wszystko zaczyna się rozciągać, mogą być takie bóle. W pierwszej ciąży też tak miałam. Jajnik też. czasem mnie kłuje, ale jak cokolwiek Cię niepokoi to warto iść wcześniej do gina.

    Mój młody też nie lubi siedzieć w wózku 🙈 w gondoli to max 10 min wytrzymywał a żeby miał zasnąć to można zapomnieć. Kupiliśmy wózek do biegania xLander xrun. W spacerówce było trochę lepiej i byłam wstanie pobiegać 30-40min. Ja rodziłam w lipcu i młody przestał się mieścić w gondoli w styczniu. Zmieniliśmy mu na spacerówkę, tylko nasza nie rozkładała się niestety na płasko.

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 580 748

    Wysłany: 8 stycznia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    jak Wasze objawy? Mówicie się otoczeniu o ciąży? Kiedy planujecie L4 ?
    Może trochę rozkręćmy te wątek;)

    Ja dziś 5t5d - na razie nikt nie wie.
    A i betę dziś zrobiłam choć ponoć na tym etapie to już bez sensu.

    preg.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 1908 3231

    Wysłany: 8 stycznia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Hej,

    jak Wasze objawy? Mówicie się otoczeniu o ciąży? Kiedy planujecie L4 ?
    Może trochę rozkręćmy te wątek;)

    Ja dziś 5t5d - na razie nikt nie wie.
    A i betę dziś zrobiłam choć ponoć na tym etapie to już bez sensu.

    Ja dzis 7t4d. U mnie juz praktycznie wszyscy wiedza, zostalo kilku znajomych do poinformowania 😂
    Co do objawow to ja mam wrazliwe piersi przy dotyku, w nocy czesciej wstaje siku przez co w dzien jestem spiaca i od wczoraj zaczely mi sie mdlosci.. co prawda nie jakies mocne, ale jednak. Poczatkowo planowalam pracowac jak najdluzej, ale nie ukrywam ze jest coraz ciezej chociazby przez ta sennosc, problemy ze skupieniem. Dodatkowo jedna kolezanka z zespolu sie niezle obija przez co jej praca spada na mnie, a to mnie denerwuje. W srode mam wizyte u gina i planuje poprosic o L4 od poniedzialku przyszlego.
    A jak u Ciebie i pozostalych dziewczyn? 😁

    11.12 ⏸️

    preg.png
‹‹ 625 626 627 628 629 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ