X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 8 stycznia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    marti - gondole będziesz używać gdzieś do końca marca potem zdecydowanie spacerówka nie typu 2w1;)
    też ważne jaki tryb życia prowadzisz, gdzie będziesz wózka używać i jak długo
    Miałam przy córce miałam wózek 2w1, córka z września była - potem wyrosła 2w1 sprzedałam dziada i kupiłam zgrabną spacerówkę w marcu i do 3,5 roku życia używała, na wyjazdach głównie wiec ważne było poręczna i żeby sie dało spać na płasko

    Olunia.wu - dlaczego nie możesz się umówić? za pozno?


    Robaczeekkk - nie pomogę bo nigdy nie miałam monitoringu, jedynie testy dla sportu

    Mi bardziej o te testy chodź… raczej nie powinnam mieć Piku skoro nie mam pęcherzyka.. 🤷🏻‍♀️

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 8 stycznia, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    marti - gondole będziesz używać gdzieś do końca marca potem zdecydowanie spacerówka nie typu 2w1;)
    też ważne jaki tryb życia prowadzisz, gdzie będziesz wózka używać i jak długo
    Miałam przy córce miałam wózek 2w1, córka z września była - potem wyrosła 2w1 sprzedałam dziada i kupiłam zgrabną spacerówkę w marcu i do 3,5 roku życia używała, na wyjazdach głównie wiec ważne było poręczna i żeby sie dało spać na płasko

    Olunia.wu - dlaczego nie możesz się umówić? za pozno?


    Robaczeekkk - nie pomogę bo nigdy nie miałam monitoringu, jedynie testy dla sportu

    Mam lekarza z certyfikatem 40km i wywalił urlop do 21 . A mam 22.01 wizytę u lekarki już .
    Próbuje gdzieś dalej , ale dzisiaj się nie dodzwoniłam . Najbliżej mam 140 km a jeszcze badania krwi itd .
    Wrrr

    27.12- II ❤️❤️
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 8 stycznia, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka karmienie nadal tak samo. Jedyne co to mam wrażenie, że jest mniej mleka 😁 Karmie go do spania i w nocy staram się ograniczyć do 1/2 razy. Trochę średnio sypiam przez to bo młody walczy 😂

    Co do jedzenia to nic mi jakoś specjalnie nie smakuje. Jeszcze jedno ze np przed chwila zrobiłam sobie zapiekanki. Jedna mi smakowała druga już średnio… obie takie same 😂🙈
    Mięso mi śmierdzi, chemia w sklepie przeprawia o mdłości. A i spałam dzisiaj 2h w dzień a nadal podpieram się nosem ze zmęczenia ✌️

    Marti mi tez najbardziej bebetto się podobały dopóki nie poszłam do sklepu „pojeździć” tym. W jednym w którym w końcu kupiłam wózek nie mieli nawet tej firmy, bo komentarz był ze badziewie awaryjne i nie chcą tego sprzedawać 😁 Ile ja się doktoryzowałam w wózkach w poprzedniej ciazy 😂😂😂🤦‍♀️

    U mnie dziś wg om 6t1d a lekarka powiedziała ze początek 5tyg z usg. To by sie zgadzało bo miałam pozno owu. Także widziałam dzisiaj pęcherzyk. Następna wizyta za 3tyg😁

    marti, karola_b lubią tę wiadomość

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 8 stycznia, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie cieszy , że ominęły mnie te wizyty z pęcherzykami, bez serduszka itd 😀

    27.12- II ❤️❤️
  • marti Ekspertka
    Postów: 197 259

    Wysłany: 9 stycznia, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira wrote:
    Wenka karmienie nadal tak samo. Jedyne co to mam wrażenie, że jest mniej mleka 😁 Karmie go do spania i w nocy staram się ograniczyć do 1/2 razy. Trochę średnio sypiam przez to bo młody walczy 😂

    Co do jedzenia to nic mi jakoś specjalnie nie smakuje. Jeszcze jedno ze np przed chwila zrobiłam sobie zapiekanki. Jedna mi smakowała druga już średnio… obie takie same 😂🙈
    Mięso mi śmierdzi, chemia w sklepie przeprawia o mdłości. A i spałam dzisiaj 2h w dzień a nadal podpieram się nosem ze zmęczenia ✌️

    Marti mi tez najbardziej bebetto się podobały dopóki nie poszłam do sklepu „pojeździć” tym. W jednym w którym w końcu kupiłam wózek nie mieli nawet tej firmy, bo komentarz był ze badziewie awaryjne i nie chcą tego sprzedawać 😁 Ile ja się doktoryzowałam w wózkach w poprzedniej ciazy 😂😂😂🤦‍♀️

    U mnie dziś wg om 6t1d a lekarka powiedziała ze początek 5tyg z usg. To by sie zgadzało bo miałam pozno owu. Także widziałam dzisiaj pęcherzyk. Następna wizyta za 3tyg😁


    Olunia.wu Jak mnie cieszy , że ominęły mnie te wizyty z pęcherzykami, bez serduszka itd 😀

    Ja mam wizytę jutro i nie mogę się doczekać co tam zobaczę, mam nadzieję że będzie wszystko w porządku, boje się trochę tego pustego jaja i wgl

    Olunia no ty to masz niespodziankę roku i super że już możesz ją oglądać w pełniejszej krasie 😊

    Co do wózków to widziałam że są spacerówki i można do nich dokupić gondole, jakaś opcja to by była bo tak jak mimi pisała na wiosnę z gondolką się pożegnamy. Może najlepiej kupić używany na początek? Widziałam że są takie np odnawiane

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1491 2667

    Wysłany: 9 stycznia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj beta 3740,67 mlU/ml, pewnie zrobię jeszcze w czwartek przed piątkową wizytą 😊

    klaudia_23, marti, Sunnysunsun, Kira, Nietypowa30, Wenka lubią tę wiadomość

    👩 29l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 567 728

    Wysłany: 9 stycznia, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    marti - to mamy prawie identyczny czas, u mnie owulka 13/14 XII była, trzymam kciuki za wizytę

    karola_b - super przyrost

    Olunia.wu - no poszalałaś z odkryciem tc

    marti lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 9 stycznia, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam prenatalne :-( ale się boję :-(

    27.12- II ❤️❤️
  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 9 stycznia, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olunia będzie dobrze ❤️

    My jeszcze nikomu nie mówiliśmy o ciąży. W czwartek wizyta, to wtedy zadecydujemy. Jak wszystko będzie w porządku to powiemy i w pracy też dam znać, bo poprzednio była za mnie dziewczyna na zastępstwo, którą jeszcze przyuczałam. Lepiej żeby wiedzieli wcześniej 😁

    Dziewczyny piękne bety.

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
  • marti Ekspertka
    Postów: 197 259

    Wysłany: 9 stycznia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m to wychodzi tak jak jak piszesz 🙂 super I dzięki za kciuki 😊

    Olunia będzie dobrze, trzymamy kciuki 🤞🏼

    Wenka długo się trzymacie, że jeszcze nikomu nie powiedzieliście. Ja tak naprawdę to bym najchętniej trzymała wszystko w tajemnicy do końca I trymestru ale mój się jakoś nie może doczekać i chce wszystkim mówić 😆

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1491 2667

    Wysłany: 10 stycznia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @marti, @klaudia_23 kciuki za wizyty! Jestem z Wami pod gabinetem! Pochwalcie nam się tutaj jak już będziecie po, zdjęcia z usg mile widziane 😍

    klaudia_23, marti lubią tę wiadomość

    👩 29l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 10 stycznia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dzisiaj wyniki pappa i wolna podjednostka ß hcg, co za stresss 🫣

    27.12- II ❤️❤️
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 1766 2941

    Wysłany: 10 stycznia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @marti o ktorej masz wizyte?

    11.12 ⏸️

    preg.png
  • Husky Znajoma
    Postów: 24 118

    Wysłany: 10 stycznia, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już po kolejnej wizycie. Kropek ma 19mm i wychodzi u mnie 9 tydzień (8+2). Teraz już mi się to zgadza. :) Umawiam się na prenetalne.
    Termin porodu na 16.08.2024 ❤️

    klaudia_23, karola_b, Kira, Wenka, Olunia.wu, Anetka1610, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 10 stycznia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti wrote:
    mimi_m to wychodzi tak jak jak piszesz 🙂 super I dzięki za kciuki 😊

    Olunia będzie dobrze, trzymamy kciuki 🤞🏼

    Wenka długo się trzymacie, że jeszcze nikomu nie powiedzieliście. Ja tak naprawdę to bym najchętniej trzymała wszystko w tajemnicy do końca I trymestru ale mój się jakoś nie może doczekać i chce wszystkim mówić 😆
    O poprzedniej ciąży powiedzieliśmy dopiero w 12tc 🙈

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 10 stycznia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laski zrobiłam się o 200 zł biedniejsza 👿
    Powiedzieli mi o pappa i wolnej becie do prenatalnych i zrobiłam .
    A lekarz mi napisał, że badanie musi być w jakiejś metodzie FMF , i musiałam jechać 30 km dalej zrobić w tej metodzie i 259 zł 😒

    27.12- II ❤️❤️
  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 10 stycznia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka wrote:
    O poprzedniej ciąży powiedzieliśmy dopiero w 12tc 🙈

    W 12? Ja w 11 mam brzuch jak słoń 🤷🏻‍♀️

    27.12- II ❤️❤️
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 567 728

    Wysłany: 10 stycznia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Olunia.wu - no to jak na 1 ciąże szybko poszło z brzuchem, a masz niedowagę?
    JA w 1 ciazy ślub brałam w sukience z cerry rozmiar M

    preg.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 1766 2941

    Wysłany: 10 stycznia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Bobas ma juz 16mm 🤭 wszystko prawidlowo sie rozwija, wyniki badan tez prawidlowe. Torbiel sie troszke zmniejszyla, bo miala 4,5cm, a teraz 4cm - dalej mam brac dupka 3x1. Termin porodu 21.08. To cos na szyjce to polip dosyc spory 😩 takze dalej zakaz wspolzycia i jakichs ciezkich treningow

    IMG-1920.jpg

    karola_b, Wenka, Olunia.wu, marti, mimi_m, Nietypowa30, Kira lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️

    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 10 stycznia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olunia.wu wrote:
    W 12? Ja w 11 mam brzuch jak słoń 🤷🏻‍♀️
    Mi późno wywaliło brzuch, jak byłam w 20tc i ubrałam obcisłą sukienkę, to osoby, które nie wiedziały, nic nie zauważyły 😂
    A jestem szczupła... Nie ma reguły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 17:07

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
‹‹ 627 628 629 630 631 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ