Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺


    Cudownie ❤️❤️❤️

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • _Kamyczek_ Ekspertka
    Postów: 137 360

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺

    rewelacja! który to dpo? <3

    👩‍💼27
    👱‍♂️29

    09.2022 odstawienie antykoncepcji
    02.2023 Walka o przywrócenie regularnych cykli
    08.2023 starania

    15.11.2023 beta 18,6 <3
    17.11.2023 beta 74,3
    20.11.2023 beta 402

    30.11 pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    5.12 serduszko ❤️ USG 6+3
    15.01 I prenatalne - wszystko ok!

    Data porodu
    USG 26.07.2024
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺
    Gratulacje 🥳

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺
    Ooo, ale wspaniała wiadomość 😍😍
    Jednak nie wytrzymałaś do 15.11, haha, ale to dobrze ❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2023, 09:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edith wrote:
    Dzięki dziewczyny. Dzisiaj dopiero 9 dpo, jutro idę na betę i proga. Cieszę się, ale ostrożnie. W poprzednim cyklu też bladziochy mi zaczęły wychodzić już w 8 dpo, ale zamiast ciemnieć, to jaśniały i @ przyszła w terminie. Oby tym razem było inaczej 🤞
    Trzymam mocno kciuki ✊️

    @_Kamyczek_, za Twoje badania w tym tyg też ✊️

    _Kamyczek_ lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Dziewczyny, ja wlasnie wstalam po nocy i na spodenkach od pizamy mnistwo wodnego sluzu (od paru dni tak mam) oraz jedna kropla zywej krwi i troche plamienia brazowego, przy podcieraniu tez odrobina brunatnego i tyci tyci krwi 🤔 ciekawe czy to malpa szybciej przyjdzie czy o co chodzi
    A ile dpo, może plamienie implantacyjne?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    A ile dpo, może plamienie implantacyjne?

    12dpo lub 7dpo, ciezko powiedziec kiedy owu byla. Apka pokazuje ze 12dpo. Mam wykres udostepniony jak cos ;)

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺

    Ale super 🥹❤️🥰

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Myszka mierzysz temperature czy tylko testy owulacyjne?
    Tylko owulaki !

    _Kamyczek_ według mnie 12dpo

    @Pusshka nie wytrzymałam! Ale stwierdziłam że jeśli będzie pozytyw to będę na spokojnie mogła skończyć na betę!

    _Kamyczek_ lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, Edith 💚💚💚💚💚💚💚💚 Dzieje się ♥️

    Myszkaaa20, edith lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Tylko owulaki !

    _Kamyczek_ według mnie 12dpo

    @Pusshka nie wytrzymałam! Ale stwierdziłam że jeśli będzie pozytyw to będę na spokojnie mogła skończyć na betę!
    Trzymamy jutro kciuki za betę ❤️❤️

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺
    Cudnie, gratulacje 😊

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Malamia Autorytet
    Postów: 762 1153

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Witaj kochana ☺️
    Tak czytam i czytam posty, czekałam czy znajdzie się jakaś znajoma dusza 😊 czy u Ciebie są już ⏸️ kreski? ☺️

    Niestety listopadowe testowanie skończyło się 🐒 właśnie sobie poszła także działamy dalej 🔥 liczę na magię grudnia. To wasze początki starań, czy dopiero po prostu wróciłaś na forum?

    AnitaK, Nowanna, Adirella lubią tę wiadomość

    36 cykl😶

    💊Duphaston w II połowie cyklu
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka gratulacje ❤️

    Klaudia jestem bardzo ciekawa Twojego testowania 🙈 trzymam mocno kciuki!!

    Myszkaaa20, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • edith Przyjaciółka
    Postów: 114 238

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę! Zrobiłam dzisiaj dwa testy
    https://ibb.co/Dzmzzm5

    🥺🥺🥺

    Pięknie 😍 gratuluję!

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️40 lat
    05.2023 💔 poronienie zatrzymane 9 tc
    11.2023 ⏸️
    08.2024 💙
  • Malamia Autorytet
    Postów: 762 1153

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Dziewczyny, ja wlasnie wstalam po nocy i na spodenkach od pizamy mnistwo wodnego sluzu (od paru dni tak mam) oraz jedna kropla zywej krwi i troche plamienia brazowego, przy podcieraniu tez odrobina brunatnego i tyci tyci krwi 🤔 ciekawe czy to malpa szybciej przyjdzie czy o co chodzi

    @Śmieszka też pisała najpierw o plamieniu, a na drugi dzień zrobiła test i ⏸️ wspomniała tez, ze jesli to implantacyjne to test powinien wyjść na drugi dzień. Warto spróbować ☺️

    Edithka, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    36 cykl😶

    💊Duphaston w II połowie cyklu
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Tylko owulaki !

    _Kamyczek_ według mnie 12dpo

    @Pusshka nie wytrzymałam! Ale stwierdziłam że jeśli będzie pozytyw to będę na spokojnie mogła skończyć na betę!
    Ale cudownie! Gratulacje! ❤️😍

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się worek z kreskami otworzył. 😍

    nick nieaktualny, Myszkaaa20, AnitaK lubią tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    @Śmieszka też pisała najpierw o plamieniu, a na drugi dzień zrobiła test i ⏸️ wspomniała tez, ze jesli to implantacyjne to test powinien wyjść na drugi dzień. Warto spróbować ☺️
    @klaudia_23, właśnie też chciałam o tym pisać. Trzymam kciuki 🤞 A Ty aktualnie jesteś we Włoszech, prawda? Poprosimy o widoczki 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2023, 10:16

    klaudia_23, Malamia lubią tę wiadomość

  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka 😍😍🥹

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ