Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 11 listopada 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Ja jakoś nie przepadam za drwalem. 🤭
    Były działania? To trzymam kciuki, żeby owulacja się potwierdziła. ❤️

    Idź zjedz i nie grzesz więcej 😅

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 11 listopada 2023, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Idź zjedz i nie grzesz więcej 😅
    Próbowałam, a i tak wolę starego poczciwego Wieśmaka. 😂

    Viii lubi tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 11 listopada 2023, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Pocieszające, że nie jestem sama ale życzę Ci żeby chociaż u Ciebie te objawy nie wróżyły 🐒 a 🤰🤗

    A jak tam jedzonko? Trzymaja poziom z dnia przyjęcia? Kiedy wychodzisz? 😊

    niee, ja ten cykl muszę odpuścić przez badania, generalnie po prostu zazwyczaj mam takie bóle :D jedzenie bardzo ok!

    @Wenka dzięki za odpowiedz :)

    jakaś dziwna cisza na tym forum zapanowała :D
    dobranoc :*

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 11 listopada 2023, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Ja w sierpniu przed zarejestrowaniem się tutaj czytałam inne forum (w sumie kilka takich samych nicków stąd mi się też rzuciło tam w oczy 😀). Ale tutaj ostatecznie zachęciła mnie atmosfera wypowiedzi 😀
    Tutaj jest najsympatyczniej ❤️

    Kasia111 lubi tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 11 listopada 2023, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję dziewczyny. Gratuluję pozytywnych wiadomości i trzymam kciuki za resztę 😊🤞🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 11 listopada 2023, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja równo dwa lata temu wysikałam dwie kreski. Marzyłam o różnicy wieku max dwa lata i już wiem, że taka nie będzie :( Przynajmniej teraz będzie mniejsza presja...

    Dobranoc :*

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 12 listopada 2023, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Mówiłam, że udzielam się jeszcze na innym forum. 🤭
    Można wiedzieć jaki masz tam nick?
    Laczupakabra 🙃

    Edithka lubi tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 12 listopada 2023, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzyła różnica max 4 lata. Plany swoje, życie swoje. Teraz jeszcze mąż odstawia cyrki bo się boi🤦‍♀️ Ręce opadają. Owulka chyba na dniach. Zobaczę jak te testy z domowego laboratorium bo pierwszy raz je robię. Teraz mi przeszło przez myśl żeby może do ginekologa ze sobą go zabrać ale co mu ginekolog może powiedzieć? Powiedziałam mu, żeby na terapię poszedł to już się nic nie odezwał. Wątpię, żeby poszedł bo unika lekarzy jak ognia.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    jakaś dziwna cisza na tym forum zapanowała :D
    dobranoc :*

    Chyba każda się wzięła za starania 😂

    A tak na poważnie to dobrze, relaks też ważna rzecz. Niech odpoczywają. Ja też się zbieram do snu. ❤️

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2023, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    U mnie dzisiaj temperatura wyższa od wczorajszej o.. 0.01 stopnia 😂
    Ale ovu i tak to zakwalifikowało jako wzrost 😁
    https://ibb.co/2YXfTGg
    Żałuję, że nie mierzyłam jej przez poprzednie cykle bo pewnie bym już miała jakieś większe rozeznanie 🤔

    Dzisiaj jedziemy do mojej Siostry. Mam nadzieję, że przetrwam tą wizytę bo jak czasem jej się włączy tryb rozczulania nad tym, że za niedługo będzie mamą to mam dość 😅 a przecież jej nie napiszę "zamilcz kobieto bo sprawiasz mi przykrość".
    Poćwiczę jogę zanim do niej pojedziemy żeby sie uspokoić 🤣

    Nowanna, Viii, Myszkaaa20, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Laczupakabra 🙃
    To faktycznie się znamy, hej! :D


    Dziś powtórzyłam test z porannego moczu. Kreska ciemnieje a i ja mam jakieś mdłości. 🤭
    https://zapodaj.net/plik-RYeA0w2ZWt

    Wron Kraa, czaranna, Muuu., KarolinaJ0702, Viii, nick nieaktualny, Myszkaaa20, AnitaK, Kasia111, ultramaryna_, rudaa95, Nietypowa30, Ewka9090 lubią tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś wyczytałam, że w ciąży wychodzą też pozytywnie owulaki. Zrobiłam jeden i spójrzcie jaki pozytyw. 😂
    Może to jest jakaś opcja, że owulacyjne prędzej wychwycą ciążę niż ciążowe.

    https://zapodaj.net/plik-5sXlhj3TN7#

    czaranna, Viii, AnitaK, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    To faktycznie się znamy, hej! :D


    Dziś powtórzyłam test z porannego moczu. Kreska ciemnieje a i ja mam jakieś mdłości. 🤭
    https://zapodaj.net/plik-RYeA0w2ZWt

    Ja od 2 do 4 w nocy nie mogłam spać i bolał mnie brzuch mega okresowo... Momentami też piersi mnir bolą.

    A moze moje mdłości to nie stresowe skoro też masz 🙈

    Edithka, rudaa95 lubią tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Gdzieś wyczytałam, że w ciąży wychodzą też pozytywnie owulaki. Zrobiłam jeden i spójrzcie jaki pozytyw. 😂
    Może to jest jakaś opcja, że owulacyjne prędzej wychwycą ciążę niż ciążowe.

    https://zapodaj.net/plik-5sXlhj3TN7#

    Też mam córkę z 2020 roku, z 30.12 😀, a Ty?

    O ❤️
    Z ❤️
  • edith Przyjaciółka
    Postów: 114 238

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to wczoraj to może jednak nie był oszukaniec. Dzisiejsze testy:
    IMG-7137.jpg

    Też to widzicie?

    Edithka, Viii, AnitaK, Meganka, Kasia111, Chmurka21, Śmieszka, ultramaryna_, rudaa95, Nietypowa30, Ewka9090 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️40 lat
    05.2023 💔 poronienie zatrzymane 9 tc
    11.2023 ⏸️
    08.2024 💙
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edith wrote:
    Dziewczyny, to wczoraj to może jednak nie był oszukaniec. Dzisiejsze testy:
    IMG-7137.jpg

    Też to widzicie?


    Widzę ją 😍 wspaniale 💗

    Viii, edith lubią tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Dzień dobry 😊
    U mnie dzisiaj temperatura wyższa od wczorajszej o.. 0.01 stopnia 😂
    Ale ovu i tak to zakwalifikowało jako wzrost 😁
    https://ibb.co/2YXfTGg
    Żałuję, że nie mierzyłam jej przez poprzednie cykle bo pewnie bym już miała jakieś większe rozeznanie 🤔

    Dzisiaj jedziemy do mojej Siostry. Mam nadzieję, że przetrwam tą wizytę bo jak czasem jej się włączy tryb rozczulania nad tym, że za niedługo będzie mamą to mam dość 😅 a przecież jej nie napiszę "zamilcz kobieto bo sprawiasz mi przykrość".
    Poćwiczę jogę zanim do niej pojedziemy żeby sie uspokoić 🤣


    Aniu bardzo ładny wykres 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Dzień dobry 😊
    U mnie dzisiaj temperatura wyższa od wczorajszej o.. 0.01 stopnia 😂
    Ale ovu i tak to zakwalifikowało jako wzrost 😁
    https://ibb.co/2YXfTGg
    Żałuję, że nie mierzyłam jej przez poprzednie cykle bo pewnie bym już miała jakieś większe rozeznanie 🤔

    Dzisiaj jedziemy do mojej Siostry. Mam nadzieję, że przetrwam tą wizytę bo jak czasem jej się włączy tryb rozczulania nad tym, że za niedługo będzie mamą to mam dość 😅 a przecież jej nie napiszę "zamilcz kobieto bo sprawiasz mi przykrość".
    Poćwiczę jogę zanim do niej pojedziemy żeby sie uspokoić 🤣
    Anka ładnie ten Twój wykres wygląda. U mnie to jakaś sinusoida i nic z tego nie kumam .. wczoraj ładnie wzrosła a dziś spadek o 0,18.
    Oby siostra była dla Was łaskawa ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edith wrote:
    Dziewczyny, to wczoraj to może jednak nie był oszukaniec. Dzisiejsze testy:
    IMG-7137.jpg

    Też to widzicie?

    Moj tak z następnego dnia po "wątpliwym" teście wyglądał. Gratulacje 😉

    edith, rudaa95 lubią tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edith wrote:
    Dziewczyny, to wczoraj to może jednak nie był oszukaniec. Dzisiejsze testy:
    IMG-7137.jpg

    Też to widzicie?
    Żadne oszukańce, jutro beta ?? Ile dpo ?

    edith lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ