Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • edith Przyjaciółka
    Postów: 104 226

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 👋 rzadko ostatnio bywam na forum, czasem tylko coś podczytuję. Ja większe rzeczy typu wózek, fotelik, łóżeczko mam już pokupione, ubranek też już sporo. Zostały mi rzeczy apteczne dla dzidziusia i poporodowe dla mnie.
    Czuję się bardzo dobrze, plecy mnie tylko czasem pobolewają, ale co się dziwić 😅 to już 7 miesiąc. Brzuch spory a mały czasem tak harcuje, że nie mogę się nadziwić, co on tam wyprawia😆 Ciężko mi sobie wyobrazić, jak to jest przy dwóch maluchach w brzuchu 😅

    Mysza_Polna, Milcia2397 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️37 lat
    starania od 02.2023
    04.2023 ⏸️ 😍
    05.2023 💔 poronienie zatrzymane 9 tc
    07.2023 wznowienie starań
    10.2023 cb
    12.11 ⏸️ 9 dpo
    13.11 beta 35,6 mIU/ml
    15.11 beta 126,4 mIU/ml
    20.11 beta 1010 mIU/ml

    preg.png
  • Mysza_Polna Autorytet
    Postów: 438 499

    Wysłany: 1 maja, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia2397 wrote:
    Hej dziewczyny, zakończę ten miesiąc ciąży 😀 co u Was słychać ? Jak się czujecie? Kupujecie już wszystko?
    Mój brzuch już jest dość duży więc trochę zaczyna mi ciążyć ale ogólnie czuje się super. Sporo też już mam rzeczy przygotowanych, nawet zaczęłam prać ubranka bo dla 2 dziewczynek trochę tego wszystkiego potrzeba. Czas szybko leci ale czekam już z niecierpliwością na lipiec 😁

    Ja ogólnie cały drugi trymestr czułam się dobrze i wkraczając w ten trzeci mam nadzieję, że też tak będzie 😁 Brzuch u mnie też spory, a dzidzia wciąż ma dużo miejsca więc czuję różne akrobacje 🤭 Ubranka, które podostawałam też mam już wyprane i wyprasowane, korzystam właśnie z tych chwil lepszego samopoczucia bo potem nie wiadomo co będzie ;)

    edith, Milcia2397 lubią tę wiadomość

    🙋29 🤵33

    2019 - 👧

    23.11.23 ⏸️
    28.11.23 beta 253
    30.11.23 beta 506
    05.12.23 pęcherzyk ciążowy w macicy
    21.12 1,31 cm szczęścia z serduszkiem ❤️
‹‹ 526 527 528 529 530
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ