Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 18 października 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Zulugula, u nas dobrze🙂 ja już czuję się lepiej, tylko stopy mi spuchły strasznie. W dzień mały głównie je i śpi, w nocy łobuzuje troche. Dzisiaj chciał jeść co godzinę w nocy🙊Martwi mnie jego ulewanie trochę. Jak bierzemy na odbicie to nie słychać beknięcia, dopiero w łóżeczku mu się ulewa. Nie wiem co robimy źle... Może któraś dziewczyna, która jest mamą wie?🙂
    Normalka. Dzieci fizjologicznie mogą ulewać i nic z tym nie da się zrobić, jeśli przyrosty wagi będą ok (czyli nie ulewa mu się całe jedzenie tylko nadmiar), to niestety trzeba przeczekać. U nas też kilka razy dziennie uleje, zwłaszcza jak wygłodniały się rzuca na pierś.

    Dziewczyny śliczne wszystkie Wasze bobasy! A Martusia jaka kumata. ❤️ Sylwii bliźniaczki od razu widać, że dwujajowe!

    Ounai dzięki za radę z nocy, następnym razem tak spróbuję. Sylwia właśnie musiałabym się przeprosić z laktatorem, bo ja są dużo ściągnąć nie umiem . W nocy w końcu dałam butle MM, zjadł i zasnął. Nie rozumiem o co chodzi. Czy był głodny? Czy MM jest gęstsze i np nie powodowało mu refluksu co go wybudzał? No, ale gdyby to był refluks to na piersi też nie powinien spać.

    Kic, boję się z nim spać w nocy. Może przygotuje sobie tak jak Ounai pisze taki kojec dla niego i wtedy. Chociaż powiem szczerze, że lepiej się czuję w nocy jak leży w łóżeczku z monitorem oddechu. W dzień kładę go na drzemkę obok siebie, bo nawet jak ja śpię to mniej głęboko niż w nocy.

    Dzisiaj WRESZCIE był spacerek bo nie lało po raz pierwszy od niemal tygodnia. 🤦🏼‍♀️

    kic83, Iryska lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 18 października 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anniu, a jak a Wam się sprawdza wózek? 😘

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 18 października 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne dzieciaczki dziewczyny 😘😘

    Naprawdę czas tak szybko leci, dopiero co testowaliśmy po kolei a teraz kolejka do rozpakowania 😁

    Annia, doomi03, Julik lubią tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 18 października 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Anniu, a jak a Wam się sprawdza wózek? 😘
    Bardzo dobrze w parku czy na chodniku. :) Na trawie gorzej ale to tylko w ogrodzie u rodziców. Dobrze się prowadzi i fajnie skrętny jest. Gondola XL mogłaby być trochę wyżej zamontowana (nie ma tych adapterów co ma zwykła gondola). Generalnie jestem bardzo zadowolona. Jak się dzisiaj czujesz? 😘

    Kicku a jak dzisiaj u Ciebie? Poprawiacie kolejnym bzykiem?

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 18 października 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2020, 11:38

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 18 października 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Bardzo dobrze w parku czy na chodniku. :) Na trawie gorzej ale to tylko w ogrodzie u rodziców. Dobrze się prowadzi i fajnie skrętny jest. Gondola XL mogłaby być trochę wyżej zamontowana (nie ma tych adapterów co ma zwykła gondola). Generalnie jestem bardzo zadowolona. Jak się dzisiaj czujesz? 😘

    Kicku a jak dzisiaj u Ciebie? Poprawiacie kolejnym bzykiem?

    To cieszę się że jesteście zadowoleni 👌
    U mnie dzisiaj w porządku , odpoczywamy cały dzień 😉 tylko jak siedzę na kanapie czy przy stole to muszę okrakiem żeby zrobić miejsce dla brzucha 😅

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • kiniusia270 Autorytet
    Postów: 508 2024

    Wysłany: 18 października 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Mój też bez kapturka nie umie się przystawić, podobno z kapturkiem ciężej mu może byc ssać i bardziej się męczy. Próbuje go przystawiać bez tego , ale on nie wie o co chodzi wtedy😁
    A jak się czujesz? Wstajesz już sama?🙂

    Jestem ciekawa co jutro doradczyni laktacyjna powie na te moje sutki bo jeden wklęsły i chyba bez kapturka nic z tego... Tak tak od wczoraj wstaje sama, chociaż ktoś chyba musiałby to nagrać bo ciężko i opornie mi to idzie i zajmuje czasem 3 minuty...
    Dziewczyny po CC dużo chodzilyscie żeby jakoś się naprostować i żeby tak nie ciągnęło?

    ’94
    17.10.2020 Staś ♥️
    godz. 3:55, waga 4050g, długość 56cm
    17.11.2023 Basia ♥️
    godz. 16:39, waga 3860 g długość 55 cm
  • patrycja92 Autorytet
    Postów: 444 579

    Wysłany: 18 października 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalaplam się tylko na Sylwi księżniczki 🥰 No śliczne są 🥰🥰🥰 dwa cukiereczki do schrupania ☺️
    Lalia strasznie długo czekasz na wózek 😱 my jak kupowaliśmy to tez byłam przekonana ze od ręki nie ma i poszliśmy z mężem na spacer do sklepu z wózkami bo mamy tak 20 min piechotką ale suma Summarum wyszło tak ze kupiliśmy wózek.. mój mąż pyta się jak my go zabierzemy a ja mówię ze No normalnie bo on będzie na kółkach albo dostarcza nam go do domu a tu gościu wynosi z magazynu 2 kartony a my bez auta 🤦‍♀️🤦‍♀️ Mąż jakoś doniósł te kartony ale lekko nie było 😂

    Lalia, Fragaria, Julik lubią tę wiadomość

    starania od 07.2019
    diagnoza, badania, dieta, suplementy 02.2020
    wit d, witaminy dla kobiet Solgar, inofem, bromergon, folik
    8 cs
    28.03 ⏸️ beta 146 <3
    01.04 beta 867

    Baby nr 2 😍
    30.01 ⏸️
    02.02 beta 123
    04.02 beta 379
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 18 października 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Bardzo dobrze w parku czy na chodniku. :) Na trawie gorzej ale to tylko w ogrodzie u rodziców. Dobrze się prowadzi i fajnie skrętny jest. Gondola XL mogłaby być trochę wyżej zamontowana (nie ma tych adapterów co ma zwykła gondola). Generalnie jestem bardzo zadowolona. Jak się dzisiaj czujesz? 😘

    Kicku a jak dzisiaj u Ciebie? Poprawiacie kolejnym bzykiem?

    Anniu
    nie chce mi się 😂
    Próbowałam się zdrzemnąć jak co dzień, ale chyba się zaczynam denerwować i nie mogę.
    Ja sobie leżę a mąż czyta z córką.

    Już sama nie wiem czy lepiej żeby już Synek był z nami, czy na odwrót.
    Jutro już 40t0d, wg owulacji to nawet 40t3d a u mnie cisza, nic się nie dzieje 🤷

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 18 października 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20201018-161116.jpg

    Lalia, Zulugula, Inaa89, Enigvaa, Fragaria, nick nieaktualny, calanthe, doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 18 października 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    65176a08f9e6.jpg

    Mu odebraliśmy wczoraj wózek i fotelik. Złożyliśmy wszystko, żeby sprawdzić, czy jest ok i tak już zostało, żeby wywietrzał ;) dziś z rana robiłam już rundkę po mieszkaniu 😂. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale na recenzję przyjdzie czas po pierwszych testach w styczniu.

    Nie mam pojęcia czemu zapodaj przekręca zdjęcia, po kliknięciu na nie jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 16:17

    kic83, Lalia, Inaa89, Enigvaa, Fragaria, nick nieaktualny, calanthe, doomi03, dmg111, suzi1994 lubią tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 18 października 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, jak tylko nasz odbierzemy to też będę kursować po mieszkaniu 🤣🤣🤣

    Patrycja, jak zamawialiśmy to nas uprzedzili ze może być "początkiem października" bo że czekają na sort producenta czy coś takiego 😅

    KarolinaMaria, doomi03 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • edyciak. Autorytet
    Postów: 504 529

    Wysłany: 18 października 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam się powstrzymać, by nie skomentować...

    Już tyle z was urodziło. 😍😍 I macie cudne dzieciaczki przy sobie. 😍

    Pozdrawiam was wszystkie, bez wyjątku. ❤

    Lalia, kiniusia270, Enigvaa, Stokrotka027, Fragaria, Annia, Julik, doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jsgpqyg7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja właśnie po 2h drzemce.

    Mam dzisiaj jakieś skurcze. Nieprzyjemne to to jest 🤪
    Kaszel cały czas trzyma ale raczej delikatnie. Niestety ból pleców cały czas jest. Podczas tego kaszlu oczywiście najbardziej boli.

    Widziałam Wasze dzieciaczki 🤩 super są :)

    Niedługo i ja się będę mogła pochwalić bobaskiem 🙉

    Lalia, Ounai, nick nieaktualny, Annia lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 18 października 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak, widzę, że jesteś w szpitalu, mam nadzieję że wszystko się uspokoi i wrócisz do domu na te ostatnie tygodnie 👍

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 18 października 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Zulugula, u nas dobrze🙂 ja już czuję się lepiej, tylko stopy mi spuchły strasznie. W dzień mały głównie je i śpi, w nocy łobuzuje troche. Dzisiaj chciał jeść co godzinę w nocy🙊Martwi mnie jego ulewanie trochę. Jak bierzemy na odbicie to nie słychać beknięcia, dopiero w łóżeczku mu się ulewa. Nie wiem co robimy źle... Może któraś dziewczyna, która jest mamą wie?🙂
    Do pół roku dziecko może ulewac, to wynika z niedojrzałości układu pokarmowego. Marta też ulewa. Nieważne czy odbije czy nie. Choć teraz już coraz mniej. Najczęściej takie ulewania kończą się wcześniej, koło 3 miesiąca, ale mogą trwać właśnie do pół roku.

    Iryska lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 października 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 00:42

    Lalia, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 października 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wracaj do nas;)

    💙
    💗
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 18 października 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Na Martusie się już nie załapałam 😢
    Ale nasze Sylwuchowe dziewczyny piękności ❤️ Wyglądają jak dwa aniołki 😇😇
    Specjalnie dla Ciebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 21:40

    Lalia, Ewa88 , kic83, Enigvaa, Suszarka, Sylwucha, KarolinaMaria, Stokrotka027, kar_oliv, Fragaria, nick nieaktualny, Annia, patrycja92, Julik, Olla95, Karenira, calanthe, LaBellePerle, Inga28, Nowastaraczka, kiniusia270, Ladyo, Inaa89, Gagatka, doomi03, Nikaa92, dmg111 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 18 października 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia 😍😍😍😍

    Ciocia Lalia przytula i całuje 🤗😘🤗😘🤗😘🤗😘

    Ounai, doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
‹‹ 1948 1949 1950 1951 1952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ