Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 23 października 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, jaki ten mały Kicek jest piękny!!!!!! Nasze córki będą się o niego biły !!!

    kic83, Suszarka lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 23 października 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Jejku, jaki ten mały Kicek jest piękny!!!!!! Nasze córki będą się o niego biły !!!

    Ha ha ha, niech on się o nie stara, a nie na odwrót, kwiaty, czekoladki, kolczyki z diamentami, itp 🤗😂

    Inaa89, Enigvaa, doomi03, Nikaa92, LaBellePerle, dmg111 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 23 października 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicuś, Aleks jest cudny 😍😍😍 ale bym nosiła!! 💙

    Doomi, pij pij, może i Kacpi sobie jakąś ładną datę wybierze, np. 11.11. i będzie mały patriota 😁

    Mi dzisiaj nogi do dupska wchodzą 🤦‍♀️
    Ugotowalam zupę pomidorową, upiekłam kruche spody do babeczek a potem ubiłam śmietane do nich i wyłożyłam owocami, wypucowalam kuchnie, w tym fronty i zlew, wypucowalam łazienkę, poscieralam kurze w całym mieszkaniu, przeszłam się do sklepu po mini zakupy i Picollo żeby wypić za zdrowie Madzi i jej bąbla i grzeje mi się żelazko do prasowania, tylko najpierw zjem kolację, bo padam 😂

    A jutro od 8:30 szkoła rodzenia, gdzieś do 13-14, a na 16 mają teściowie przyjechać 😵

    W niedzielę mąż idzie na 12 h do pracy, więc coś czuję, że cały spędzę w piżamie 👍

    kic83, Inaa89, nick nieaktualny, Zulugula lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 23 października 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kicuś, Aleks jest cudny 😍😍😍 ale bym nosiła!! 💙

    Doomi, pij pij, może i Kacpi sobie jakąś ładną datę wybierze, np. 11.11. i będzie mały patriota 😁

    Mi dzisiaj nogi do dupska wchodzą 🤦‍♀️
    Ugotowalam zupę pomidorową, upiekłam kruche spody do babeczek a potem ubiłam śmietane do nich i wyłożyłam owocami, wypucowalam kuchnie, w tym fronty i zlew, wypucowalam łazienkę, poscieralam kurze w całym mieszkaniu, przeszłam się do sklepu po mini zakupy i Picollo żeby wypić za zdrowie Madzi i jej bąbla i grzeje mi się żelazko do prasowania, tylko najpierw zjem kolację, bo padam 😂

    A jutro od 8:30 szkoła rodzenia, gdzieś do 13-14, a na 16 mają teściowie przyjechać 😵

    W niedzielę mąż idzie na 12 h do pracy, więc coś czuję, że cały spędzę w piżamie 👍[/QUOTE

    Kochana
    Ty uważaj, ostatnio jak nam DMG wrzuciła wyższe obroty to tego samego dnia Kulę urodziła 😚

    Lalia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    3d5b04b9dcf0.jpg

    Wiesiołek - jest ✔️
    Liście malin - zaparzone ✔️
    Schody i spacerek - wczoraj i dziś zaliczone✔️
    Seks - ❓(stary spojrzal dzis na mnie jak na ufo jak jak zaproponowałam ze moze cos wieczorem... Ale może da się namówić 🤔 hmm)

    Tak czy siak... Lecimy z tym koksem ;)!

    Ja póki co schody i spacery 🤣
    Na szczęście schody mam w domu wiec mogę sobie chodzic góra dół 🤣

    doomi03, Lalia lubią tę wiadomość

  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 23 października 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kicuś, Aleks jest cudny 😍😍😍 ale bym nosiła!! 💙

    Doomi, pij pij, może i Kacpi sobie jakąś ładną datę wybierze, np. 11.11. i będzie mały patriota 😁

    Mi dzisiaj nogi do dupska wchodzą 🤦‍♀️
    Ugotowalam zupę pomidorową, upiekłam kruche spody do babeczek a potem ubiłam śmietane do nich i wyłożyłam owocami, wypucowalam kuchnie, w tym fronty i zlew, wypucowalam łazienkę, poscieralam kurze w całym mieszkaniu, przeszłam się do sklepu po mini zakupy i Picollo żeby wypić za zdrowie Madzi i jej bąbla i grzeje mi się żelazko do prasowania, tylko najpierw zjem kolację, bo padam 😂

    A jutro od 8:30 szkoła rodzenia, gdzieś do 13-14, a na 16 mają teściowie przyjechać 😵

    W niedzielę mąż idzie na 12 h do pracy, więc coś czuję, że cały spędzę w piżamie 👍
    Tez dzis mialam pomidorowa 😅
    Ale oszczedzaj się kochana, chyba za bardzo przyspieszylas z obrotami 😉 sprzątanie, gotowanie, pieczenie, zakupy.. kobitko zwolnij tempo 😁😘

    Ale na babeczki chętnie bym się wprosila 😍

    Lalia lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 23 października 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Lekki spadek z wagi, 2895 gram szczęścia 💙
    []

    Cudasiek piękny 💙

    kic83 lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ty to wiesz z kim się ustawić 🤗
    Nie dość że Ci ciążę załatwiłam to jeszcze jaką datę wybrałam ładną 😂😘
    Jeszcze zdążę pochodzić w sukienkach z brzuszkiem! ♥️

    Skąd jesteś bo muszę przyjechać!!!! 😘💪🏼😃

    kic83, Lalia lubią tę wiadomość

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 23 października 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    A gdzie kupiłaś? Mogę jakiś namiar?

    Ja akurat kupilam używany z Vinted. Ale na pewno widziałam w smyku takie śpiworki. Na allegro też były.
    Przykładowo :
    https://www.smyk.com/p/sensillo-spiworek-do-nosidelka-polarowy-graphitegrey-i6742358

    https://allegro.pl/oferta/sensillo-spiworek-do-fotelika-polar-75x36-9218786111?fromVariant=9218785778

    https://allegro.pl/oferta/spiworek-otulacz-fotelik-wozek-ortalion-kolor-hit-8762904703

    https://allegro.pl/oferta/spiworek-regulowany-wozka-fotelika-owcza-welna-4w1-9661636993

    Tego jest pelno jak wpiszesz "śpiworek do fotelika". Kwestia już tylko sugerowania sie jaki typ konkretnie chcesz. Mi zależało na tym żeby był rozpinany na zamek przez środek i miał ściągana górę.
    Na vinted też duzo fajnych ofert.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 23 października 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ja łykałam i 5 cm rozwarcia w pół godziny 😂 tak się szyjka przyszykowała 😂

    U mnie tez forma doustna też dobrze wpływa na szyjkę 😁. Moj cykl staraniowy pierwszy raz z wiesiołkiem właśnie trwa do tej pory, także liczę ze tak jak na początku się przysłużył tak i przysłuży się w tej samej formie na jego koniec 🤣

    kic83, Lalia, Maniaaa. lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 23 października 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dokładnie ;)
    I do tego jaka fajna teściowa w pakiecie 😁

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 23 października 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kicuś, Aleks jest cudny 😍😍😍 ale bym nosiła!! 💙

    Doomi, pij pij, może i Kacpi sobie jakąś ładną datę wybierze, np. 11.11. i będzie mały patriota 😁

    Mi dzisiaj nogi do dupska wchodzą 🤦‍♀️
    Ugotowalam zupę pomidorową, upiekłam kruche spody do babeczek a potem ubiłam śmietane do nich i wyłożyłam owocami, wypucowalam kuchnie, w tym fronty i zlew, wypucowalam łazienkę, poscieralam kurze w całym mieszkaniu, przeszłam się do sklepu po mini zakupy i Picollo żeby wypić za zdrowie Madzi i jej bąbla i grzeje mi się żelazko do prasowania, tylko najpierw zjem kolację, bo padam 😂

    A jutro od 8:30 szkoła rodzenia, gdzieś do 13-14, a na 16 mają teściowie przyjechać 😵

    W niedzielę mąż idzie na 12 h do pracy, więc coś czuję, że cały spędzę w piżamie 👍

    Az mnie plecy rozbolaly jak przeczytałam ile zrobiłaś, zmęczyłam się na samą myśl 🤣🤣🤣🤣

    Zulugula, kic83, Lalia, Inaa89 lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 23 października 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic, Twój synek jest taki słodziaśny, że ho ho!! 😍 Ten kocyk w którym śpi tylko prałas? Bo chyba nie da sie go wyprasować?

    kic83 lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 23 października 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Ounai, u mnie w bloku Martusia by miała szkołę życia, aktualnie remontują trzy mieszkania, z trzech stron słychać napieprzanie wiertarek i stukania. A Michałek śpi w najlepsze 😁
    Powiem Ci, że jak była w "wieku" Michałka to też spała jak zabita. A potem się zaczęło, właśnie tak po 2 tyg od powrotu do domu. Mąż mi nie wierzył, bo przecież jak on był z nami w domu to pięknie spała. Oczywiście życzę Ci, żeby Twojemu już tak zostało.

    Upolowałam sortery do śmieci za 100zl z wysyłką o wartości 300zl za same kosze. Tak więc po 2 latach wreszcie śmieci przeniosą się do szuflady ;)

    Iryska, Lalia lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • patrycja92 Autorytet
    Postów: 444 579

    Wysłany: 23 października 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie powiedzcie mi czy po ciąży ma się jakoś więcej siły? Dzisiaj przyszły mi adaptery do wózka i sobie z mężem na sucho potrenowalismy wkładanie i wyjmowanie fotelika na stelaż wózka.. tylko ze ja ledwo podnoszę sam fotelik a dodam ze nie jest ciężki bo on jest jeden z tych lżejszych a gdzie jeszcze jak dojdzie dziecko? 🤦‍♀️🙈

    starania od 07.2019
    diagnoza, badania, dieta, suplementy 02.2020
    wit d, witaminy dla kobiet Solgar, inofem, bromergon, folik
    8 cs
    28.03 ⏸️ beta 146 <3
    01.04 beta 867

    Baby nr 2 😍
    30.01 ⏸️
    02.02 beta 123
    04.02 beta 379
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 23 października 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Kic, Twój synek jest taki słodziaśny, że ho ho!! 😍 Ten kocyk w którym śpi tylko prałas? Bo chyba nie da sie go wyprasować?

    Tak, tylko prałam :)
    Dziękuję 😘

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 23 października 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Jeszcze zdążę pochodzić w sukienkach z brzuszkiem! ♥️

    Skąd jesteś bo muszę przyjechać!!!! 😘💪🏼😃

    Koniecznie!!! Z Warszawy, daleko masz km?
    Wypijemy Karmi, czy wino bezalkoholowe i zjemy jakiś deser 🍰🥂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 19:34

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 23 października 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja92 wrote:
    Kochane mamusie powiedzcie mi czy po ciąży ma się jakoś więcej siły? Dzisiaj przyszły mi adaptery do wózka i sobie z mężem na sucho potrenowalismy wkładanie i wyjmowanie fotelika na stelaż wózka.. tylko ze ja ledwo podnoszę sam fotelik a dodam ze nie jest ciężki bo on jest jeden z tych lżejszych a gdzie jeszcze jak dojdzie dziecko? 🤦‍♀️🙈

    Nie wiem czy się ma siły czy nie ale w połogu możesz dźwigać tylko ciężar dziecka, no chyba, że chcesz sobie jakies kuku zrobic, a po połogu jak z siła to chyba kwestia indywidualna. Ale rozumiem o co chodzi z tym fotelikiem, bo sama ledwo pusty dźwigam 😄

    patrycja92 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 23 października 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicus ale slodki jest Kicus Junior, nic tylko całować 🤗

    kic83 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Koniecznie!!! Z Warszawy, daleko masz km?
    Wypijemy Karmi, czy wino bezalkoholowe i zjemy jakiś deser 🍰🥂
    Kochana mam do Ciebie tylko 3 godziny 😂😘

    kic83 lubi tę wiadomość

‹‹ 2024 2025 2026 2027 2028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ