Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyO ja robiłam wczoraj czyli 18+6 ale ja mam genetyczne obciążenie cukrzycą ze strony taty dlatego tak wcześniej. Będę mieć ja do powtórki prawdopodobnie ok 26 tc

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Żeby było śmiesznie, zaczyna mi się pierwsza @ po porodzie 🤦 a było tak pięknie bez... 🙄

    O kurde już? A to wredota

    💙
    💗
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Żeby było śmiesznie, zaczyna mi się pierwsza @ po porodzie 🤦 a było tak pięknie bez... 🙄
    Minusy karmienia mm. Ja nadal nie mam i mam nadzieję że jeszcze długo nie będę mieć

    Kic, wszystkiego najlepszego!

    kic83 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menxclusive-birthday-happy-bday-hXJPKiRurIk0qina40

    Mam nadzieje że dobrze wkleilam ;d sto lat kicku 🥳🥳
    Życzę zdrowia i przespanych nocy jak najprędzej ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2020, 11:57

    kic83 lubi tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 11:43

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo wrote:
    Dziewczyny kiedy robiliście krzywa cukrowa? Ja dostałam skierowanie na ostatniej wizycie i mam zrobić przed następna wizyta tzn przed 4 stycznia. Jakoś tak szybko prawda?
    Ja tak jak Ty, ale miałam przekroczenia na czczo. Masz w wywiadzie jakieś obciążenia? Duże pierwsze dziecko, wiek 35+, cukrzyca w rodzinie, insulinooppornosc, cukier na czczo powyżej normy, itd?

    Enigvaa, a mówią, że to nam hormony buzują 😂😂

    Motylek piona. Kumpela się śmieje że jest moim kolejnym dzieckiem. Już jej zrobiłam herbatkę, mąż ma dokupić lekarstw, zrobilam jej i synowi śniadanie i teraz odsypia a ja czekam aż mąż wróci do domu.

    Zamówiłam fotografa na chrzciny. Mąż dobra wypłatę wziął więc nie ma prawa się czepiać :P

    Ladyo właśnie doczytalam. Myślę, że to wina cukrów przed ciążą. Lepiej zrobić dwa razy niż mieć nieleczona cukrzycę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2020, 12:18

    Enigvaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 11:43

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Karmię piersią 🙂
    A dokarmiasz?

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 11:43

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe, współczuję okresu. Ja mam straszne miesiączki, długie, bolesne, obfite... też odpoczywam od nich w ciąży i liczę, że po ciąży jeszcze będzie chwila oddechu. Tak to zawsze analiza, żeby w terminie mieć przy sobie Ibuprom, nie planować ważnych rzeczy itd. Mam koleżankę na samym KP i też szybko jej wrócił okres. Na wizycie popołogowej była już po owu ;/

    🦄 2021 r.
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Nie. Mała cycka je średnio co 2,5-3h
    To Dmg ma rację, powinnaś podejść do lekarza, bo nie powinnaś krwawić. Co innego gdybyś miała dłuższe przerwy ale wg tego co moja położna mówi przy tak regularnym karmieniu powinna być blokada prolaktynowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2020, 12:50

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 11:43

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, nie rodzę, chociaż w nocy miałam różne myśli 😂
    Byłam na ktg. Położna mi mówi że 20-30 min to potrwa. A ten Mały gad nie chciał współpracować. Wypiłam dwie szklanki wody, zeżarlam trzy czekoladki. Dopóki czuła słodkie to reagowała ok, tętno rosło prawidłowo przy ruchach, a później znowu zasypiała...a jak na złość całą noc nie dawała mi spac. Już miałam w głowie że mnie położą na patologie 🙈 ostatecznie ktg trwało prawie godzinę, a położna dzwoniła do mojego lekarza żeby się upewnić czy zapis jest na pewno w porządku. Jestem w domu na szczęście, mam liczyć ruchy jak zwykle 3x dziennie. Zamiast mnie to badanie uspokoić to mnie tylko zdenerwowało 🙈

    Lalia lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2020, 15:27

  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic, wszystkiego najlepszego!! 🍰 Dużo zdrowia, snu, cierpliwości do dzieci 😘

    kic83 lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 11:43

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Jestem, nie rodzę, chociaż w nocy miałam różne myśli 😂
    Byłam na ktg. Położna mi mówi że 20-30 min to potrwa. A ten Mały gad nie chciał współpracować. Wypiłam dwie szklanki wody, zeżarlam trzy czekoladki. Dopóki czuła słodkie to reagowała ok, tętno rosło prawidłowo przy ruchach, a później znowu zasypiała...a jak na złość całą noc nie dawała mi spac. Już miałam w głowie że mnie położą na patologie 🙈 ostatecznie ktg trwało prawie godzinę, a położna dzwoniła do mojego lekarza żeby się upewnić czy zapis jest na pewno w porządku. Jestem w domu na szczęście, mam liczyć ruchy jak zwykle 3x dziennie. Zamiast mnie to badanie uspokoić to mnie tylko zdenerwowało 🙈

    Może miała dziś jakis leniwy dzień 😁 U mnie robią ktg ok. 30 min i zawsze było z 13 ruchów a w tym tygodniu to aż 30 naliczyłam, chyba za dużo daktyli przed wyjściem zjadłam 😂😂😂😂😂

    Suszarka lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 11:43

    dmg111 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Calanthe, współczuję okresu. Ja mam straszne miesiączki, długie, bolesne, obfite... też odpoczywam od nich w ciąży i liczę, że po ciąży jeszcze będzie chwila oddechu. Tak to zawsze analiza, żeby w terminie mieć przy sobie Ibuprom, nie planować ważnych rzeczy itd. Mam koleżankę na samym KP i też szybko jej wrócił okres. Na wizycie popołogowej była już po owu ;/
    Mnie mówił ginekolog że po dziekcj powinno być łagodniej z okresem. Tłumaczył to jakoś tak, że u kobiet które nigdy nie były w ciąży szyjka macicy jest pozamykana na wieki wieków amen i żeby macica mogła się oczyścić w czasie okresu, to szyjka musi się nieco porozwierać, stąd silniejsze bóle. A po ciąży szyjka zawsze jest trochę "otwarta" więc powinno boleć mniej. Szczerze mówiąc mam nadzieję że u mnie tak właśnie będzie bo w czasie okresu nie byłam w stanie funkcjonować z bólu, a pomagał mi tylko naproksen albo pyralgina 🥺 dobrze mi się żyje bez @ 🥺

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarko, polubiłam, bo też o tym słyszałam i też mam taką nadzieję!

    Suszarka lubi tę wiadomość

    🦄 2021 r.
‹‹ 2540 2541 2542 2543 2544 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ