Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2021, 18:35

    Lalia, kar_oliv, Tajka lubią tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17171 23894

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Dzięki dziewczyny za komplementy dla Poluszka ❤
    To dziecko jest tak śmieszne że jest to.kopia mnie ale i męża. Jednego dnia jest ppdobna do mnie a drugiego do męża. Ze zdjęć jak mąż był mały to są identyczni 🤣 ale jak ma oczy zamknięte i czapke na głowie to cała ja :D od czasu do czasu wygląda jak moja mama albo mój tato (czyli jak ja bo ja jestem do niego podobna :D)

    Mi też często mówią "ooo cały tata" jakby mialo mi być smutno z tego powodu - ja zawsze wtedy odpowiadam "to dobrze bo tatuś jest ładniutki"

    Ounai w kwestii dystansu do siebie to.fakt, my mamy ogromny, ciągle się z siebie śmiejemy i w ogóle takie wesołki z nas. Mąż troche ostatnio spoważniał przez dużą ilość pracy ale nadal uwielbiam go jako ziomka.

    Gratuluje Wam.efektów, ja.znowu nie mam jak się zważyć bo jestem u mamy, choć efekty pewnie marne, pospadało może po 1-2 cm w obwodach.
    Tak myślałam, swój swego z daleka rozpozna. Myślę, że polubilibyśmy się w realu, nasi mężowie też ;)

    Wyszła dziś na spacer, ileż można siedzieć zamkniętym w domu i sprzątać. Większość z tego co założyłam ogarnęłam, mąż jutro tylko na chwilę wyskoczy do pracy a tak to będzie w domu wiec jakoś w te 2 dni ogarniemy temat.

    Anet.kaa, Lalia lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2021, 18:35

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    U nas była sól morska sterimar baby z pana tabletki, ale Julka aż oczy wytrzeszcza jak jej tym psikam, więc nie robię już jej na złość i przeszłam na zwykłą sól fizjologiczna, wkrapiam kropelke, potem odsysam jak jest potrzeba 😉
    A ja dziś kupiłam psikaną wodę morską, zobaczymy jak zareaguje na psika w nos :D kropelek już ma dość i miota głową na wszyztkie strony jak tylko widzi co zamierzam zrobić, ale jak już koze wyciągne to patrzy zadowolona i zapomina o wcześniejszych krzywdach.

    Lalia, Nowastaraczka, dmg111 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17171 23894

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, Tymek jest cudowny 💗 ja nie wiem jak Ty to robisz, że masz takie grzeczne dzieci.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, myślisz że zmaleją do mniejszych niż przed ciążą jak skończę karmić?😅 Miałam sprzedawać, ale ja uwielbiam koszule w kratę więc je skitram gdzieś z nadzieję, że jeszcze ubiorę 😍
    Super jesteś ogarnięta z tymi chrzcinami 💪

    My byliśmy dzisiaj na spacerze, ale chodniki u mnie w mieście to dramat, miejscami odśnieżone i kostka, a miejscami taka topniejąca paciara i uczucie jakby się w błoto wjeżdżało 🤦 już wolałam ten zamarznięty śnieg, co prawda telepalo wózkiem na wszystkie strony (Olek zachwycony) ale przynajmniej było twarde i koła w tym nie tonęły 🥴

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Ounai, myślisz że zmaleją do mniejszych niż przed ciążą jak skończę karmić?😅 Miałam sprzedawać, ale ja uwielbiam koszule w kratę więc je skitram gdzieś z nadzieję, że jeszcze ubiorę 😍
    Super jesteś ogarnięta z tymi chrzcinami 💪

    My byliśmy dzisiaj na spacerze, ale chodniki u mnie w mieście to dramat, miejscami odśnieżone i kostka, a miejscami taka topniejąca paciara i uczucie jakby się w błoto wjeżdżało 🤦 już wolałam ten zamarznięty śnieg, co prawda telepalo wózkiem na wszystkie strony (Olek zachwycony) ale przynajmniej było twarde i koła w tym nie tonęły 🥴

    Ja teraz jezdze po kostce wokol domu bo albo lod albo ta paciaja i wole nie ryzykować upadku🙈

    Lalia lubi tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17171 23894

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Ounai, myślisz że zmaleją do mniejszych niż przed ciążą jak skończę karmić?😅 Miałam sprzedawać, ale ja uwielbiam koszule w kratę więc je skitram gdzieś z nadzieję, że jeszcze ubiorę 😍
    Super jesteś ogarnięta z tymi chrzcinami 💪

    My byliśmy dzisiaj na spacerze, ale chodniki u mnie w mieście to dramat, miejscami odśnieżone i kostka, a miejscami taka topniejąca paciara i uczucie jakby się w błoto wjeżdżało 🤦 już wolałam ten zamarznięty śnieg, co prawda telepalo wózkiem na wszystkie strony (Olek zachwycony) ale przynajmniej było twarde i koła w tym nie tonęły 🥴
    U mnie chodniki takie same. Moje po ciąży nie wiem czy mniejsze, ale wiszą niżej. Po karmieniu pewnie będą przy pępku już 😂😂😂

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17171 23894

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    U nas była sól morska sterimar baby z pana tabletki, ale Julka aż oczy wytrzeszcza jak jej tym psikam, więc nie robię już jej na złość i przeszłam na zwykłą sól fizjologiczna, wkrapiam kropelke, potem odsysam jak jest potrzeba 😉
    Sterimar bardzo mocno psika. Nie dziwię się że nie lubi. Nawet ja się go boję użyć. Mam wrażenie że ta woda dochodzi aż do mózgu. Lepszy jest disnemar.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 3 lutego 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja uwielbia ten spray disnemar normalnie taki błogi wyraz twarzy ma gdy jej w gardle spływa 😂😂 Katarek podłączony do odkurzacza też lubi 😂😂😂 Ma te swoje dziwne upodobania i ten uśmiech po bezcenny 😂😂😂😂

    Lalia, calanthe, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka
    Polcia śliczna!

    Inna
    Jaki uśmieszek Tymka, cudny!

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 3 lutego 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko zmienilo sie nie do poznania. Tylko by wisiala na mnie, nieodkladalna 🙈 nawet noc nie fajna, wstawala co 1,5-2h. W dzien co 1h na cyca. Czas przemyslec spotkanie z doradca od chustonoszenia ☺️

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 3 lutego 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    A czego używacie do oczyszczania noska? Marimer baby izotoniczna czy hipertoniczna czy może sól fizjologiczna? 🤔
    Zobacz jak ocenia skład wód morskich Pan Tabletka:
    https://pantabletka.pl/woda-morska-jak-wybrac-opinie/

    Jest tam też link do artykułu czym różnią się wody izotoniczne od hipertonicznych i kiedy co się stosuje.

    Tajka lubi tę wiadomość

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 3 lutego 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Moja uwielbia ten spray disnemar normalnie taki błogi wyraz twarzy ma gdy jej w gardle spływa 😂😂 Katarek podłączony do odkurzacza też lubi 😂😂😂 Ma te swoje dziwne upodobania i ten uśmiech po bezcenny 😂😂😂😂
    Dobre 😅
    Wera się śmieje jak jej psikamy 😂 może to łaskocze 🤔

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 3 lutego 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Moje dziecko zmienilo sie nie do poznania. Tylko by wisiala na mnie, nieodkladalna 🙈 nawet noc nie fajna, wstawala co 1,5-2h. W dzien co 1h na cyca. Czas przemyslec spotkanie z doradca od chustonoszenia ☺️

    Kochana, spróbujcie, ale u nas o ile byłam pewna, że chusta to będzie sztos, bo Olek uwielbia być noszony pionowo na rękach i spać nam na klacie, o tyle w chuście nie bardzo podoba mu się to, że nie może się odchylać i rozglądać, a jak śpi w niej, to po ok. 30 min przeszkadza mu to że nie może się przeciągać 🤣 ale absolutnie się nie poddajemy! I życzę żeby u Was były lepsze efekty 🤩

    Enigvaa lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan tabletka nie poleca disnemaru, ma konserwanty chlorek 🤦‍♀️

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia, my też dziś spacerowalismy po takim lodobłocie ;/ byle do wiosny! Nie przejmuj się tym, że zasnęłaś w nocy z Olkiem. Mi też się to zdarzyło... jak się czyta o bezpiecznym śnie malucha to wszystko wydaje się proste, a potem się okazuje, że nie da się np. nie zasnąć z cycem przy bobasie 🙄

    Enigvaa, u nas też co noc to gorsza. Lepiej chyba nie będzie. Ale jeszcze tylko 17 lat 11 miesięcy i 1 tydzień do 18tki 😂

    Zulu, co do Tomcia i jego popisu w łóżku 💩 to ja się śmieję, że jeszcze jakiś czas temu w naszym łóżku zdarzały się białe plamy... ze spermy, teraz to co najwyżej ulane mleko 🤦‍♀️😂

    Dziewczyny gratuluję wam postępów w odchudzaniu. Ja jestem dopiero w połowie połogu, ale mam takie wrażenie jak Lalia, że zmieniły mi się proporcje. Brzuch o dziwo szybko spadł, ale uda i tyłek dramat. Niestety ostatni miesiąc ciąży to było świąteczno-noworoczny obżarstwo... także na pewno do was dołączę po połogu. W ciąży przytyłam 15 kg, na razie zeszło tylko 8 kg, waga spada bardzo powoli.

    Enigvaa, Lalia, Zulugula, Wik89 lubią tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze to chwilowe humorki 🙏 :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17171 23894

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dogadałam się z siostrą i nie kupiła szatki 🤦‍♀️ jutro muszę lecieć na szybko do sklepu z dewocjonaliami.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kiniusia270 Autorytet
    Postów: 508 2024

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy od początku marimer izotoniczny dla nawilżenia noska i Stasiu na szczęście lubi jak mu psikam (później się odsuwam na bok bo jak psiknie to potrafi niezle mnie opluć 😅)
    Dzisiaj postanowiłam go zważyć to wyszło na wadze 7,2kg, także niezły pulpecik 😳

    Co do wózka to przy topnieniu idzie robić niezle drifty tutisem 😅

    Za nami pierwsza wspólna kąpiel, było super ❤️
    Ounai natchnęłas mnie ostatnio zdjęciem z łazienki, dzięki wielkie 🥰 a to nasz moment ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2021, 08:56

    calanthe, kar_oliv, Ounai, Lulu83, Lalia, KarolinaMaria, Tajka, kic83, nick nieaktualny, Zulugula, ZielonaHerbata, doomi03, Iryska, Annia, Suszarka, Inaa89, Inga28 lubią tę wiadomość

    ’94
    17.10.2020 Staś ♥️
    godz. 3:55, waga 4050g, długość 56cm
    17.11.2023 Basia ♥️
    godz. 16:39, waga 3860 g długość 55 cm
‹‹ 2992 2993 2994 2995 2996 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ