Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • edyciak. Autorytet
    Postów: 504 529

    Wysłany: 8 lutego 2021, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A my póki co nie daliśmy nic, bo ksiądz ulotnił się zaraz po mszy hahaha
    Ale myślicie ze 200zl jest o
    Od nas przez pomyłkę dostał 400 zł 🙈🙈

    f2wlj44jsgpqyg7q.png
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Next ma raczej więksiejszą rozmiarówkę. Mnie siostra zaopatrzyła w ciuszki na wyprzedaży w UK. Ubranka po kilka funtów dorwała, w Polsce oczywiscie takich okazji nie było 😒 co wiecej np swiateczne ubranko kupila mi po 5 czy 7 funciszy a u nas w pl dodali jako nowosc za 70 czy 80 zl 🤯 porąbane to

    Annia lubi tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edyciak. wrote:
    Od nas przez pomyłkę dostał 400 zł 🙈🙈
    Jak za ślub 😂

    edyciak. lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaś dziś też w dzień same turbodrzemki. Chwilę pośpi budzi się i chce cyca, trochę possie i zasypia. Boje się że mam mało pokarmu ostatnio. 😔
    Co do szczepień, dokładnie w 8 tygodniu się umawiać?

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    No właśnie wiem, że to tyle trwa, liczyłam że jak mocno skróce długość to będzie wyraźnie szybciej, ale nie... A chce zrobić blond, więc muszę mieć dekoloryzacje. A na lato dorobić różowe pasemka, końcówki. Zawsze o tym marzyłam, zaszaleje sobie jak nie chodzę do pracy, a co! Na dojazd potrzebuje 15 minut w jedną stronę. Więc muszę odczekać trochę, żeby podrósł i np zjadł coś albo wypił mleko z Doidy cup bo smoczki zostały totalnie odrzucone...
    Dzieci dają Ci w kość dzisiaj?

    Ania81 - ja myślałam tylko żeby połączyć drugie Bexsero też z meningokokami ale inny typ. Ale upierać się nie będę. Zareagował tak mocno na pierwszą dawkę? :( Jak się czujesz z odliczaniem do porodu? :)

    Zielona - mam nadzieję że skurcze się wycisza. :(

    Biedronko trzymam kciuki za wizytę, będzie dobrze!

    Motylku, gdzie się podziałaś?
    Ty dekoloryzacja, a ja miałam balejaż. A mam tak dużo włosów, że schodzi prawie dwa razy dłużej niż u większości kobiet 😂

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, piękne Twoje księżniczki ❤
    Kic,żeby Ci się w głowie z tej rozpusty nie przewróciło 😉Ja byłam z dwa tygodnie temu na 2h masażu tajskim....Tak odpłynęłam, że jak wróciłam do domu to nie wiedziałam jak się nazywam🤣
    Julik, my pierwsze szczepienia mieliśmy w 11 tygodniu, ale to przez Covida, bo jak Julek miał 8 tygodni to był szczyt koronopierdolca i wszystko było odwołane ( szczepienia też);ale tak normalnie to chyba się właśnie daje w 8tyg.

    Julik, kic83, Zulugula, Sylwucha lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia te spodenki które Adaś ma na zdjęciu to rozmiar do 3 miesięcy, 6 kg. Teraz mysle że ma ok 5.5. zakładałam mu je chyba jak miał 3 tygodnie 🤔 i te ładnie wyglądały. Mysle że tak jak z metki do 6 kg je ponosimy, ale pewnie to będzie do 2 miesięcy nie do 3. Ale na później mam fajne jeansy gap. Ja je kupiłam w sh nie pamiętam za ile, od 2 do max 12 zł. Za 80 na pewno bym nie kupiła jeansów dla miesięcznego synka. 🤦😁

    Annia lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile utrzywal sie tradzik niemowlecy u Waszych dzieciaczkow? :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa, u nas gdzieś do końca 4 miesiąca,ale zaczął się jak mały miał koło miesiąca. Podobno to bardzo indywidualne, i niektóre maluchy nie mają w ogóle, a innych trzyma od 3 dnia życia do roku nawet ( mój jeden bratanek tak miał).

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki starszaków, potrzebuję porady odnośnie pierwszych butków (do chodzenia, nie niechodki) dla małego. Chodzi juz naprawdę ok, po domu w skarpetkach z antypoślizgami,kapci na razie nie planuję. Ale muszę mu kupić butki na wiosnę do śmigania po dworze ( zimowych to już mi się nie opłaca); jakie firmy polecacie? I na co zwrócić uwagę? Wiem ze nie mogą być sztywne( muszą pracować ze stopą), najlepiej do kostki( to prawda? Tak słyszałam), i najlepiej ze skóry. Coś jeszcze? Z góry dzięki za porady 😘

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ile utrzywal sie tradzik niemowlecy u Waszych dzieciaczkow? :)
    U nas był delikatny na policzkach, do 2 tygodni tak myślę.

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jak za ślub 😂

    Chyba pół ślubu 😀

    edyciak. lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ile utrzywal sie tradzik niemowlecy u Waszych dzieciaczkow? :)

    Okolo 1,5 miesiąca

    Wik89 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skoro o trądziku mowa, to czy Wasze bobasy mają czarne wągry? Czy to znika, czy coś się z tym robi? Córka nie miała, a synek ma na jednym policzku.

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Tutaj miesiąc, już nie długo 2 jak ten czas szybko leci. 😲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2021, 16:53

    KarolinaMaria, kiniusia270, Sylwucha, Ounai, Zulugula, Annia, Lalia, emdar, kic83, Suszarka, nick nieaktualny, Wik89, Ladyo, dmg111, kar_oliv, edyciak. lubią tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Mamuśki starszaków, potrzebuję porady odnośnie pierwszych butków (do chodzenia, nie niechodki) dla małego. Chodzi juz naprawdę ok, po domu w skarpetkach z antypoślizgami,kapci na razie nie planuję. Ale muszę mu kupić butki na wiosnę do śmigania po dworze ( zimowych to już mi się nie opłaca); jakie firmy polecacie? I na co zwrócić uwagę? Wiem ze nie mogą być sztywne( muszą pracować ze stopą), najlepiej do kostki( to prawda? Tak słyszałam), i najlepiej ze skóry. Coś jeszcze? Z góry dzięki za porady 😘
    Najlepiej z miękkiej skóry, żeby noga pracowała ale też oddychała, miękka podeszwa, ma sie zginac w 1/3 długości. Do kostki, sznurowane. Koniecznie nowe. Mają mieć 0,5-1cm zapasu na rosnącą nóżkę. Polecam Emel, Bartek, Mrugała. Emelki są bardzo mięciutkie i mają wieczystą gwarancję, więc jeśli sprzedasz to kupujący dalej będzie miał gwarancję. Ja jako pierwsze na 99% kupię emele. Na pewno nie sieciowki, żadne Lasockie, ccc ani na pewno nie sklepy typu pepco ani hm, zara itd.

    Generalnie polecam znaleźć sklep z butami dla dzieci, taki tylko z bucikami dla dzieci. Wtedy Panie się w tym specjalizują, potrafią doradzić i dobrać :) dla dzieci z wysokim podbiciem fajne są Bartki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2021, 20:33

    emdar lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Enigvaa, u nas gdzieś do końca 4 miesiąca,ale zaczął się jak mały miał koło miesiąca. Podobno to bardzo indywidualne, i niektóre maluchy nie mają w ogóle, a innych trzyma od 3 dnia życia do roku nawet ( mój jeden bratanek tak miał).

    U nas tez sie pojawil od kilku dni, tak bylam ciekawa ile sie to trzyma.

    Oczywiscie pol rodziny ze na pewno alergia i cos zjadlam bo oni nigdy nie slyszeli o tradziku niemowlecym 🤦‍♀️

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai a wiesz moze jak sie maja buciki Korneckiego? :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 8 lutego 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, dziękuję. Też słyszałam super opinie o Emel. Ale jak zobaczyłam że butki dla takiego szkraba kosztują 260 zeta to aż mi się słabo zrobiło😱😱😱 Dam,bo mam ten komfort że mogę sobie na to pozwolić, ale co to za cena w ogóle z du.. No uważam ze to przegięcie lekkie.

    Enigvaa; tak,tak, a jak dziecko ma czkawkę to na pewno mu zimno 🤦‍♀️ ech, te dobre rady od rodziny 🤦‍♀️

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 8 lutego 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:

    Enigvaa; tak,tak, a jak dziecko ma czkawkę to na pewno mu zimno 🤦‍♀️ ech, te dobre rady od rodziny 🤦‍♀️

    Ale trafilas! To slyszalam na poczatku kilka razy dziennie, teraz juz tylko ze 2 😂

    Zulugula lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
‹‹ 3022 3023 3024 3025 3026 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ