Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażynki, ten mop parowy zielony transa electronics za 219 zł! Taniej nie będzie 😀😀

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Znalazłam zdjęcie Julci w ponczo - zdjęcie slabe, ale tutaj macie pokazany rozmiar M.
    Ps. Wiem, modelką nie będzie 🤣
    Kurcze, nie załapałam się ☹️ ale zamówiłam M. Maja należy raczej do większych dzieci i zapowiada się wysoką, a za rok na sezon będzie miała 1.5roku więc myślę że M będzie ok, a teraz najwyżej trochę się potopi 😀😀

    dmg111 lubi tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżudi, cudny synek 💙

    Karolina, dużo zdrówka dla Ciebie! 💪

    KarolinaMaria, Dzudi lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżudo, aż mnie ciary przeszły jak zobaczyłam te zdjęcie🤩 cudne 🤩 ehh kiedy to było ...

    Karolina, zdrowia!! 😘

    A dzisiaj Maja jechała pierwszy raz autobusem 😀😀😀
    A wiecie co zrobiła wieczorem?? Zaczęła się podnosić przy pudle z zabawkami... Normalnie się zawiesiła i na kolanach się podnosiła 🤩 a później dawałam jej moją rękę i opierając się o przedramię się tak podnosiła i w tej pozycji wytrzymywała kilka minut... przecież ona jeszcze nie czworakuje i nie siedzi a już się tak podnosi? 😀
    O mniej więcej tak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2021, 11:00

    kic83, Wik89, calanthe, Lalia, KarolinaMaria, Dzudi, nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu a Ty masz oryginalne te przyssawki czy z aliexpress?

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ululałam jedno, zrobiłam trening, ululałam drugie, zżarlam pizzę i pije gin 🍸
    Miłego weekendu dziewczyny 😚

    Zulugula, Wik89, calanthe, KarolinaMaria, Lalia, MoTyLeK🦋, Suszarka, nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:32

    Ewa88 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17184 23904

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover wrote:
    Dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób żeby po suszeniu w suszarce bębnowej pranie ładnie pachniało? Suszarka "wyciąga" całkowicie zapach płynu do płukania... Kupiłam jakieś gwiazdki zapachowe które się wrzuca razem z praniem, ale nic nie dają 🙄 Czy jest coś, co się u Was sprawdza?
    Jest kulka z beckmanna do suszarek ale ja nie uzywam bo nie lubię tego zapachu chemii

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17184 23904

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Grażynki, ten mop parowy zielony transa electronics za 219 zł! Taniej nie będzie 😀😀
    Niekoniecznie, ja kupowalam za 180 ;)

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:33

    💙
    💗
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 listopada 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 14:55

    KarolinaMaria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 26 listopada 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upiłam się przy pomocy martini i wina. Upiłam się bardzo na smutno ryczę jak głupia mąż znosi to z epickim spokojem. Jutro będę mieć mega kaca

    Anet.kaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 27 listopada 2021, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nacieszylam z lepszych nocy... Znowu x pobudek i wstała 4 40,nie chce spać ani jesc, bawi się na macie. Super

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 27 listopada 2021, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Tajka pokazuj Mai pozycję na kolanach, np przy takim podnóżku do kibelka z ikei, że stawiasz Maję przy nim na klęczkach a ręce są na podnóżku, żeby nie utrwalała takiego podciągania się tylko z nóżek żeby to szło:) takie my mieliśmy zalecenia od fizjo, bo Tomuś tez tak robił

    Edit: mamy też tą sowę, ja się osobiście jej boję 🤣

    No ta sowa jest przerażająca, to fakt 😀
    Nie bardzo rozumiem, ona ogarnia pozycje na kolankach, w miejscu cały czas na kolanach, podnosi pupe i się rusza, jeździ na nich. A podnosiła się też na kolanach, no tylko wspomagała się i podciągała na pudełku. A jak ma być poprawnie?

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 listopada 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:33

    Tajka lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 27 listopada 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w środku nocy przerwa w spaniu 2.5h i pobudka o 7. Zaraz mi głowa odpadnie.

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 27 listopada 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina
    zdrówka! Jak się dziś czujesz?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, jak dziś samopoczucie? Dużo zdrówka!

    Tajkaz gratulacje dla Majuni, silna dziewczyna! Pola też wstała szybciej niż usiadła i czworakowała także luz, niektóre dziecj tak mają.

    Pochwaliłam noce że Polka śpi to teraz budzi się non stop z wrzaskiem, gdyby nie cycy to nie wiem jakbym ją uspała.

    Mieliśmy wczoraj sesję świątczną, nie dość że pojechaliśmy tam z mężem pokłóceni (zrobił mi aferę o jego sweter) to jeszcze Pola nie zrobiła ani jednego uśmiechu, było z nią tak trudno zrobić cokolwiek że masakra. Aż babka fotograf się spociła :D

    Jednorożcu, czasami trzeba upić się na smutno, oby pomogło i dziś kaca nie było :)

    MoTyLeK🦋, dmg111 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    U nas w środku nocy przerwa w spaniu 2.5h i pobudka o 7. Zaraz mi głowa odpadnie.
    Przebijam(żadna to licytacja która ma gorzej, to łączenie się w niedoli ❤🫂); Julek miał przerwę w nocy 3,5h, potem jak zasnął ( na mnie) to kręcił się już do rana. Dzień rozpoczął się o 6:40. Zapalenie płuc i moje dziecko mnie wykończy. Czuję że antybiotyk dziala, ale jestem tak zmęczona ze będę zdrowieć jeszcze dłuuugo😒😒😒

    Karolina, zdrowia!!!

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skysiłyście tym śpiworkiem z nogawkami i też zamówiłam :)

    Co jeszcze kupiłyście na black friday?

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
‹‹ 4466 4467 4468 4469 4470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ