Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka
Odpowiedz

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Oceń ten wątek:
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 17:30

    Cini_Mini lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla87 wrote:
    Dziewczyny jesteście kopalnia wiedzy, zrobiłam dziś badania, jestem w 19dc (cykle 27-28 dniowe)

    Progesteron 7,84
    Prolaktyna 17,10
    TSH 1,3

    Co sądzicie? Bo ja ja się totalnie nie znam na tych prolaktynach i progesteronach (szczerze nie odróżniam tego)

    Co do owu to nie wiem kiedy było, 17.12 byłam na usg lekarz nie widział zbliżającej się owulacji, 21.12 miałam ból brzucha z lewej strony (na badaniu USG jedyne co wyszło to ze lewy jajnik jest większy co mogło wskazywać ze z niego będzie owu). Czy te badania pokazują ze było owu?
    TSH dobre, a prolaktyna jakie ma normy?

    Progrsteron tylko Ci coś powie jeśli był robiony 7-8dni po owulacji.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1749

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    TSH dobre, a prolaktyna jakie ma normy?

    Progrsteron tylko Ci coś powie jeśli był robiony 7-8dni po owulacji.


    Ha no właśnie nie wiem kiedy była owu i czy w ogóle była. Wg. mnie i moich objawów była 21.12 czyli badanie byłoby w 2 dp.

    Prolaktyna od 4-23

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2020, 21:18

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla87 wrote:
    Ha no właśnie nie wiem kiedy była owu i czy w ogóle była. Wg. mnie i moich objawów była 21.12 czyli badanie byłoby w 2 dp.

    Prolaktyna od 4-23
    To powinnaś zrobić badania 28-29.12, dopiero one coś mogą wykazać.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2022, 18:32

    Nunakala, Lady_Dior, redka, Karo123, Niebieska Gwiazda, nick nieaktualny, Syla87 lubią tę wiadomość

  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Mój rozum z rana trafił szlag i jest cień. Nie wiem po co mi to było😂 I tak pojutrze się okaże 😉
    Zdrowych, spokojnych Swiąt dziewczyny :)

    Który dpo? 😁 Pokazuj 😁😁😁

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Mój rozum z rana trafił szlag i jest cień. Nie wiem po co mi to było😂 I tak pojutrze się okaże 😉
    Zdrowych, spokojnych Swiąt dziewczyny :)
    Pokaz ! :)

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama chwal się tym cieniem😁😁😁

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Carka89 Przyjaciółka
    Postów: 68 133

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świąt prawdziwie świątecznych,
    ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz,
    jaśniejących pierwszą gwiazdką.
    Niech z nut świątecznych zapachów
    powstanie najpiękniejsza kolęda
    i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

    redka, Niebieska Gwiazda, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Carka89 Przyjaciółka
    Postów: 68 133

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Generalnie nie ma co pokazywać bo na zdjęciu tego nie widać (rozebrałam test pierwszy raz w życiu bo z tym szkiełkiem to już w ogóle zapomnijcie o zdjęciu🙈).
    Na żywo mąż też widzi więc nie zwariowałam i pojawił się od razu bo oczywiście dałam kropelki i się wpatrywałam jak to sobie leci😂 A nie że np. dopiero później się pojawił. Kolor różowy, nie szary. Ale wiadomo to tylko jeden test i to pink o którym ostatnio masa złych opinii. Tak więc wszystko się może wydarzyć. 8dpo
    5b0497ce2f29.jpg
    I mi też tak się zaczęlo 😉

    futuremama lubi tę wiadomość

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać widać Futuremama 😁 Kciuki, żeby ciemniała 😁😁😁

    futuremama lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 17:30

    Niebieska Gwiazda, futuremama, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • mgielka Ekspertka
    Postów: 250 188

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama takie cienie są bardzo obiecujące, ja widzę!
    Super!

    Ja poproszę o wpisanie okresu.
    💃 pod 🎄

    Niemniej Wam wszystkiego najlepszego! Jeszcze pare kresek tu zobaczymy w grudniu!

    6cd1593282061535d5df63d75588ab17.png
  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama kreska obiecująca :) widoczna bardzo wcześnie wiec oby ciemniala ! Kciuki

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • Domistr Autorytet
    Postów: 431 421

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod 🎄 dostałam @ mozna wpisac oficjalnie...
    Wesołych świąt dziewczyny i gratulacje tym ktorym się udało 💫

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama ja jestem ślepa na cienie ale trzymam mocno kciuki, żeby za dwa dni krecha biła po oczach.

    Chwała za to, że już wyjechalam, zero dostępu do testów bo bym sikala pewnie przez Ciebie🙈😂

    Kochane, zdroqych i spokojnych świąt. Zdala od glupich pytań, polityki i analizowania siebie. Jedzcie dużo😁 a pozniej sikajcie dużo kresek.
    Bogatego Mikołaja i spełniania tego najważniejszego marzenia😚🎅🎅🎁🎁🎄🎄

    Niebieska Gwiazda, mgielka, Otter, MartiMarti lubią tę wiadomość

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1186 1794

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama widać, coś widać!! 😁 💚

    Wesołych świąt!! Życzę Wam cierpliwości, i wytrwałości w tych naszych dążeniach do wymarzonych dwóch kreseczek! Oby każda z Was dostała w najbliższym czasie piękny prezent 🤰🤰💚

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min
    25+2 - 810g 💙
    29+3 - 1370g 💙
    32+6 - 1940g 💙

    age.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Cini_Mini Koleżanka
    Postów: 44 17

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama jak dla mnie wygląda bardzo obiecująco jak na 8dpo 😇 piękne święta dla Was 😍

  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś oszczędziłam test bo czuje za rogiem @ :) szkoda Domistr i Mgiełka, ze nam się nie udało w tym cyklu :( ale może nowy rok przyniesie pozytywne wieści :)

    Wesołych Świąt dziewczyny ! Oby spełniły się wasze kreseczkowe marzenia!

    Domistr, mgielka lubią tę wiadomość

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ