X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE KRASNALE :)
Odpowiedz

GRUDNIOWE KRASNALE :)

Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się kochana, chyba każda z nas tak ma. Może ciut mniej albo ciut więcej. Może oficjalnie mniej a po cichu więcej, może podświadomość tylko płata figle nawet o tym nie wiemy.
    Czas start, bo daje sobie 3-4 dni u mnie też się zacznie, teoretycznie owulacje miałam wczoraj. Teoretycznie.
    Początkowo ufałam w testy owulacyjne, tzn w to że może się spóźnia owulacja.
    Niestety im więcej o tym myślałam, to przypomniałąm sobie że w przedostatnim cyklu też jej nie wykryły. A robie testy 2-3 dziennie, nie pije przed. Nie robie z pierwszego siku itd itd.
    Dodatkowo, chciałam zauważyć że pierwsze dziecko udało nam się za 2 cyklem. Tylko dlateog że 1 cykl 3 dni przed okazało sie za długo. 2 dni przed juz ok. I dziewczynka tak jak chcieliśmy ;)
    Od tamtej pory głowną metodą anty był kalandarzyk, gdyż nie przerażała nas myśl'wpadki'
    Czyli przez przeszło 4 lata, kochaliśmy się dzień po, dwa po owulacji(kalendarzykowej) więc jeśli jednak czasem by się spóźniała to chyba na przestrzeni 4 lat byśmy 'wpadli' a tak się nie stało ;)
    Dziś już śluzu mało, niepdłodny. Wczoraj miałam rozdrażnienie i kilogram więcej, dzień wcześniej pryszcze i zachcianki. Wszystko inne wskazuje na to że owulacja się odbyła. W tym miesiącu nie kłuło mnie nic, no ale w zeszłym tez mnie nic nie kłuło a w przedostatnim ze 3 dni tak mnie kłuło że już miałam iśc do lekarza bo bałam się że to coś innego.
    Siedziałam i czytałam wczoraj forum o testach i jednak dużo dziewczyn pisze że są o kant d potłuc i ja się z tym zgadzam.
    TAk więc ustalam że owulacja była, serduszkowanie 3 i 2 dni przed. I powinno być dobrze. Dlatego tylko czekać aż ja zaczne objawów się doszukiwać i schizować :)


    Mały edit:
    test zrobiony po wpisie, owulacyjny, tak jakby pozytywny - oszaleć można

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 13:49

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 28 listopada 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe tylko 11, to zawsze sa najdluzsze dwa tygodnie swiata :D

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 listopada 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:00

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 28 listopada 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się muszę pochwalić :) właśnie wróciłam z usg :) moje wspaniałe 16 mm nadziei :) na lewym jajniku :) prawy nadal śpi :/ mój pierwszy cykl z CLO :) pierwsza szansa na owulacje od na pewno kwietnia (od kąd mierze temp)kto wie jak długo jeszcze wcześniej
    Gin kazała od niedzieli mocno "pracować" bo owulka w przyszłym tygodniu ma być :)
    całą drogę od lekarza zacieszałam się jak głupia :) jejku co będzie jak z tych 16 mm będzie śliczna fasolka aaaaaa

    Marutka lubi tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Dziewczyny! Nie dajemy się objawom! ja póki co czuję normalnie jak na 1,5 tyg przed okresem czyli zrobił się ze mnie leń i ciężko mi ze wszystkim a najbardziej z wstawaniem do pracy!

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska87 wrote:
    a ja się muszę pochwalić :) właśnie wróciłam z usg :) moje wspaniałe 16 mm nadziei :) na lewym jajniku :) prawy nadal śpi :/ mój pierwszy cykl z CLO :) pierwsza szansa na owulacje od na pewno kwietnia (od kąd mierze temp)kto wie jak długo jeszcze wcześniej
    Gin kazała od niedzieli mocno "pracować" bo owulka w przyszłym tygodniu ma być :)
    całą drogę od lekarza zacieszałam się jak głupia :) jejku co będzie jak z tych 16 mm będzie śliczna fasolka aaaaaa
    Niech te 16 mm zaowocuje czymś więcej niż tylko zwykłym jajeczkiem ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:01

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Mallina, idziemy równo, z tym, że ja widzę już wszędzie objawy, a najgorsze, że wiem, że one siedzą tylko w mojej głowie :/ :(
    Przyjmij taką opcję, a kto wie może na końcu będziesz mile zaskoczona :) każdy organizm jest inny. Jedna z moich koleżanek stwierdziła, że ona od samego początku wiedziała że jest w ciąży, bo czuła się zupełnie inaczej od samej owulacji. Z medycznego punktu widzenia to nie możliwe, dlatego po prostu lepiej wypierać z głowy takie sygnały.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:01

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 28 listopada 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska87 wrote:
    a ja się muszę pochwalić :) właśnie wróciłam z usg :) moje wspaniałe 16 mm nadziei :) na lewym jajniku :) prawy nadal śpi :/ mój pierwszy cykl z CLO :) pierwsza szansa na owulacje od na pewno kwietnia (od kąd mierze temp)kto wie jak długo jeszcze wcześniej
    Gin kazała od niedzieli mocno "pracować" bo owulka w przyszłym tygodniu ma być :)
    całą drogę od lekarza zacieszałam się jak głupia :) jejku co będzie jak z tych 16 mm będzie śliczna fasolka aaaaaa


    NO TO TEGO CI ŻYCZĘ! ;D

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:01

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom to cały dzień testy owulacyjne pozytywne, tak więc, jak nigdy, w kluczowym momencie się owulka opóźniła :( przytulanko było we wtorek wieczorem, także marne szanse na fasolke w tym cyklu... niby do 5 dni przed, a tu 4 no ale jestem realistką
    no cóż, w przyszłym miesiącu może :)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Kurcze, dziewczyny, jestem cały czas głodna! Tak jakbym @ miała dostać pojutrze, a nie za 2 tygodnie.

    nie palisz, to jesz więcej ;P

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 29 listopada 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana, niestety na mikołajki testować nie będę bo w nocy przyszła @ :( wczesniej niż zwykle...ale to dobrze bo zaczęłam nowy cykl i zatestuje może jeszcze w sylwestra :P więc proszę przepiszcie mnie z 6go na 31go grudnia :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 29 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Mialam testowac 4 grudnia, bo tak bylam wpisana na liste.Jednak w tym cyklu po raz pierwszy owulacja przyszla o kilka dni za wczesnie.Wiec z mezem prawie nie bylo serduszek (bylam z nim o to na maxa poklocona), a o ciazy tez nawet nie myslalam bo moj synek bardzo chorowal i od miesiaca jestem z nim w fomu.Jednak cos mnie dzis podkusilo (dwa dni temu snila mi sie moja ginekolog, mialam test pozytywny itp.).Dzis mam okolo 10 dpo, testowalam testem czulosc 25 i sa dwie kreski :) jedna to taki cien, wiec sie nie nakrecam, z reszta dwa razy poronilam...Ale moze to wlasnie nasz okruszek ten cien? Z ciekawostek, w tym miesiacu wszystko olalam, nawet nie bralam luteiny dopochwowej, bo nie wiedzialam czy na pewno byla owulacja.Bety nie robie- dla mnie to juz zaden wskaznik, w kazdej ciazy mialam wrecz idealne przyrosty i co z tego :( Takze mam prosbe- jesli ten cien to okruszek a nie blad testu, to niesmialo prosze o kciuki :)

    Marutka, estrella, Natka88, aisza, olusia24 lubią tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 29 listopada 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z objawow, jesli sa oczywiscie ciazowe, to ogromne zmeczenie, sennosc pomimo 3 kaw od kilku dni.Ale zwalalam to na stres zwiazany z choroba synka itp.Nawet do glowy mi nie przyszlo, ze zobacze cien na tescie.Takze dziewczynki nigdy przenigdy sie nie poddawajcie! :) Dodam, ze 26 listopada mialam 30ste urodziny :) A dziewczyny na forum listopadowym pisaly, ze kobieta zachodzi w ciaze w miesiacu swoich urodzin, moze cos w tym jest ;)

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Marutka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 29 listopada 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka gratulacje:) Mooocno trzymam kciuki!!!

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 29 listopada 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka, świetna wiadomość! :)
    Trzymam kciuki za spokojną ciążę, ze szczęśliwym zakończeniem :)

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Dziewczyny zapiszcie mnie na 30-go ok?
    Za niecale 2tyg wraca wreszcie moj maz wiec akurat na plodne co za tym idzie wkoncu moge zapusac sie na liste staraczek...czekalam na niego 2 dluuugie miesiace...:(

    Marutka lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka, ja trzymam kciuki! :)

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ