Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4013

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif

    Iwka lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif
    Biorę! jeden mój! 0dance4.gif

    Saramago, Iwka lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif
    I jeden mój oby pomógł ... na odwagę

    Iwka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif



    to ja też jednego porywam :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3
    06 - mala_mi <3, Celia <3, Lamia <3
    07 - AnBe (-), AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka (-), Paulia87 <3, wisienka <3
    10 - dodinka, JustynaS (-), aniulkab86 (-), weronika86 <3
    11 - Mili (-), Anutka, jus1985, lili9000 <3
    12 - Sylka
    13 - do
    15 - agatasssss, cleo,Martii, Kasia1993
    16 - Ania_84, Eweloka84,Skuterek
    17 - madzianka, eunika
    18 - zoi,
    19 - Ewelina23,blue00
    20 - mała_mi, MalutkaEve, izabelka04, olka25
    22 - Katha81
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa, Czarnula87
    25 - misiaczk25, olka30, le'nutka
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    28 - Nusia1989,
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 22:15

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif

    To ja też biorę jedngo :) <3 Może się mi poszczęści :D
    276283oeknvz7m8i.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 22:22

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif


    dla mnie tez poprosze jednego :D

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja łapię piątego. Jeszcze tylko 3 zostały
    Nie umiem niestety wstawić obrazka, ale zabieram tego piątego:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 22:18

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu sie wstawia obrazki?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz dac 'cytuj', wtedy skopiuje sie wiadomosc Saramago wraz z zolwikami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 22:23

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Jak tu sie wstawia obrazki?

    Kochana jak cytujesz wypowiedz Saramago to masz tam tak dużo linków jeden pod drugim i każdy z nich to jest zółw :)

    A tak pozatym tu masz linka do strony z róznymi obrazkami jak sobie wybierzesz jakiś wchodzisz w niego i tam masz linki do skopiowania :)
    http://www.glitter-graphics.com/

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez znam ta strone. musisz wybrac obrazek i skopiowac i wkleic tutaj :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif


    ja też biorę!!! :)

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href="http://www.glitter-graphics.com"><img src="http://dl6.glitter-graphics.net/pub/743/743986oeyz4gzu9z.jpg" width=130 height=160 border=0></a><br><a href="http://www.glitter-works.org" target=_blank>glitter-graphics.com</a>

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    tez znam ta strone. musisz wybrac obrazek i skopiowac i wkleic tutaj :)
    ej dziewczyny, mi nie wychodzi
    :O

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    tez znam ta strone. musisz wybrac obrazek i skopiowac i wkleic tutaj :)

    No tak :) tutaj albo w komentarzu :)

    banan.gifbanan.gifbanan.gifbanan.gif

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    ej dziewczyny, mi nie wychodzi
    :O

    Kochana kopiuj ten drugi link :)
    459830qyqjkq81to.gif

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wychodzi mi obrazek :( Chyba jestem upośledzona i nie umiem tego zrobić :(

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Łapcie Kochane po szczęśliwym żółwiku :)
    276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif276283oeknvz7m8i.gif

    O zacytować umiem, ale z tej strony internetowej już nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 22:36

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    743986oeyz4gzu9z.jpg

    misiaa, Katha81, Jus1985, le'nutka, olka30, mała_mi, Iwka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ