X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszka maja być przy każdej z nas (aby było sprawiedliwie ;))

    Niebieska lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, po jednym dla każdej i będzie ok:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    Serduszka maja być przy każdej z nas (aby było sprawiedliwie ;))
    racja, musza byc wszedzie :)

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym dniu/tygodniu/miesiącu ma być wysp zielonych kropeczek ;) dla każdej z nas tutaj jest to tak ważna kwestia, każda z nas pragnie zostać mamą, dlatego życzę nam aby małe serduszko biło przez 9 miesięcy pod naszym serduchem.

    samira, Niebieska, Anoolka lubią tę wiadomość

  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    hej dopisuję się, dzisiaj 16dc byłam w piątek na pierwszym monitoringu, dzisiaj na drugim i jest pęcherzyk 22mm lada dzień ma pęknąć także działamy :) tempki już nie mierzę bo mnie oszukuje, wg tempki miałam owu kiedy indziej a na usg widać było, że jeszcze kilka dni...

    Ja w środę 20.11 (12 dc) też miałam pęcherzyk 22 mm, OF wyznaczył mi owulkę na 24.11 (16 dc), ale ja jestem pewna, na podstawie wielkości pęcherzyka, że owulację miałam w 13 dc (czwartek 21.11) lub w 14 dc (piątek 22.11). W poprzednim cyklu też mi ovu źle owulkę wyznaczyło - na 16 dc, chociaż w 14 dc już byłam po owulacji (USG). Nie mam zaufania do systemu ovu w tej kwestii :/ Sama sobie wyznaczyłam termin owulacji na wykresie :P

    samira, eunika lubią tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    No nie może tak być bo ja pod koniec testuję:( Nie ma szans, ma być najwięcej serduszek w okresie świątecznym!!
    I w Sylwestra!

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście s Sylwka również:)

    stardust87 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    hej dopisuję się, dzisiaj 16dc byłam w piątek na pierwszym monitoringu, dzisiaj na drugim i jest pęcherzyk 22mm lada dzień ma pęknąć także działamy :) tempki już nie mierzę bo mnie oszukuje, wg tempki miałam owu kiedy indziej a na usg widać było, że jeszcze kilka dni...

    Dziewczyny program tak naprawdę oddziela tylko fazę niższych temperatur od wyższych, a tak naprawdę owulka może być do trzech dni przed skokiem temperatury jak i do trzech po :P

    samira, eunika lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ktore braly lutke na wywolanie @ sa tu takie? dzis mam 9 dzien brania i pojawily sie brazowe plamienia czy juz odstawic?czy wybrac do konca?

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki zaczynam dostawać jakiegoś pierdolca.... czuję co chwilę ze robi się mokro.. i biegam jak głupia do łazienki sprawdzać w obawie przed plamieniami :( kuźwa czy ja już na głowę dostaję?? :(

    samira lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Dziewuszki zaczynam dostawać jakiegoś pierdolca.... czuję co chwilę ze robi się mokro.. i biegam jak głupia do łazienki sprawdzać w obawie przed plamieniami :( kuźwa czy ja już na głowę dostaję?? :(
    ja przez ostatnie trzy dni miałam to samo :/ co sekunde latałam i sprawdzałam co się dzieje... niestety u mnie nie skończyło sie tak jak chciałam.. ale za to na koniec grudnia będzie pozytyw!! :)

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja przez ostatnie trzy dni miałam to samo :/ co sekunde latałam i sprawdzałam co się dzieje... niestety u mnie nie skończyło sie tak jak chciałam.. ale za to na koniec grudnia będzie pozytyw!! :)
    Hmm skad ja to znam....ale chyba juz taki Nasz urok, oczekujących-przyszlych Mamusiek:D

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Dziewuszki zaczynam dostawać jakiegoś pierdolca.... czuję co chwilę ze robi się mokro.. i biegam jak głupia do łazienki sprawdzać w obawie przed plamieniami :( kuźwa czy ja już na głowę dostaję?? :(

    Nie jesteś sama. Ja ok. tydzień po owulce latam do łazienki i sprawdzam czy aby plamienie implementacyjne się nie pojawiło a kilka dni później prześwietlanie majtek pod kątem zbliżającej się @ :P

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakas handra mnie dopadla :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfeva wrote:
    Nie jesteś sama. Ja ok. tydzień po owulce latam do łazienki i sprawdzam czy aby plamienie implementacyjne się nie pojawiło a kilka dni później prześwietlanie majtek pod kątem zbliżającej się @ :P
    Prześwietlanie majtek... skąd ja to znam!!! Ostatnio pomyślałam, że do toalety zabierać lupę ;) Ehhh wyobrażacie to sobie??? Inspektor Gadżet w poszukiwaniu oznak ciąży lub małpy hahahahaha :D :D :D

    kaarolaa, katia123 lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe dalej dalej lupo Gadżeta!!!:):)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Prześwietlanie majtek... skąd ja to znam!!! Ostatnio pomyślałam, że do toalety zabierać lupę ;) Ehhh wyobrażacie to sobie??? Inspektor Gadżet w poszukiwaniu oznak ciąży lub małpy hahahahaha :D :D :D

    LOL :D
    Ja to specjalnie białe majtki zakładam, żeby wszystko dobrze było widać :P
    Masakra, dobrze wiedzieć, że nie jestem z tym sama :D

    Saramago lubi tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    jakas handra mnie dopadla :-(

    Mnie dzis tez..mialam taka nadzieje ze sie udalo..a tu zonk..ciotka zawitala :'( ja juz wogole tych tempek nie rozumie! Dlaczego u mnie tak ladnie sie utrzymuje..nawetdzis w dzien okresu 37.00 mialam :'( ZALAMKA!!!

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, gratuluję dziewczyną, które ujrzały na teście 2 kreseczki :) nudnych 8 miesięcy życzę każdej z was :*

    Niebieska lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Panicznaaaa Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3 dni mam to samo.Jasna bielizna i co jakiś czas sprawdzanie.Albo przy wizycie w wc masakra...

    Załamana...:(:(:(
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ