X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D;-):]:-P:-P:-]<3:-]:-]=D=P=P=D:-P=]=]=]ujjbjmbjknbbjkh
    <3:-S:S:-]:-]:-]:-]=[:-P:-P=[:-]<3:-P=]=[=[:-]
    :-P<3:-P=[:-]=/:[:-/:S:-S.<3:-]=/:-S:]:-S:-S:-/=/:-S


    :-P=]:-P=]<3<3:-S<3:[<3:[:/:-S:-S:-/=[:/:-/:-/:-S:-S:/:-S:/=/=/:-/:-/=[:-P:-P:-]:-]<3=P:-]:-S=/=/:-/:-/<3
    <3:S;):-]:-S:-P<3:-/<3<3:-]:-]<3:-D:-]:[=P:-]:]:[:[:-]
    <3:-P:-]:-S:S:-S<3:-S:-]:-]:-/<3:-D:-S:-/:|:-]:-):]<3:'(:|:'(:-/:-S:-):):-]<3=[:-S:-S:-S<3:[=]:-D:-P<3<3<3:-S:-S:-S=]<3<3:-S<3<3=]=P=P<3:-S
    <3=P:-]=]=]:-S=[:-S:-]:S:-P
    <3<3=]

    Skuterek, MalutkaEve, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrzebuje waszej pomocy spujrzcie na mój wykres spadła mi temp czyli dostane okres?. 0bf1fe2f8b7272cbb2b8f854e300b83d.png

    Iwka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    potrzebuje waszej pomocy spujrzcie na mój wykres spadła mi temp czyli dostane okres?. 0bf1fe2f8b7272cbb2b8f854e300b83d.png
    Ja tam się nie znam, to dopiero mój 1 cykl z mierzeniem temp., ale jak przeglądam sobie czasem galerię wykresów, to są tam też takie co tempka spada, a na koniec zielona kropa :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wierzę w ciążę ewci, a po moim obecnym cyklu w żaden swój wykres juz nie uwierze, kończę z mierzeniem temp po owulacji, to nie na moje nerwy. Nie mam pojęcia skąd u mnie taka temp i brak ciąży. Widocznie coś sie znowu poprzestawialo albo moja psychika jakies figle mi płata.. Tak więc mozna mi wpisać MINUS (beta < 1,00. Progesteron 3,73 ng/mlU)

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochane :)
    Moja mama miala do 6 miesiaca @ co prawda nie byla ona obfita i 3 ciazami miala tak samo :)

    Myślę że tu ne chodzi o ten okres tylko o fazę niższych i wyższych temperatur,co według niektórych uniemozliwia bycie w ciązy ..
    Ewcia słyszała serduszko swojego dziecka i to się liczy! I najważniejsze że jest teraz najszczęsliwszą mamą :)<3 <3

    Lucy91, kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia w wieku nastu lat trzeba do szkoły chodzić a nie myśleć o robieniu dzieci, bo później jak już się uda to takie dzieciątka w krzakach czy na śmietnikach umierają bo młode matki dopiero wtedy widzą że dziecko to nie lalka i trzeba się zajmować nim, a nie na balety chodzić.Ja nie wiem co za głupia moda na rodzenie dzieci w wieku 16 czy 17 lat 0dash2.gif

    Ja już więcej nie będę komentować Twojego zachowania, tylko wkurza mnie to że z wszystkich dziewczyn idiotki robisz.

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Ewcia w wieku nastu lat trzeba do szkoły chodzić a nie myśleć o robieniu dzieci, bo później jak już się uda to takie dzieciątka w krzakach czy na śmietnikach umierają bo młode matki dopiero wtedy widzą że dziecko to nie lalka i trzeba się zajmować nim, a nie na balety chodzić.Ja nie wiem co za głupia moda na rodzenie dzieci w wieku 16 czy 17 lat 0dash2.gif

    Ja już więcej nie będę komentować Twojego zachowania, tylko wkurza mnie to że z wszystkich dziewczyn idiotki robisz.

    Dziewczyny wyluzujcie. To jej sprawa czy jest w ciąży, w jakim jest wieku i czy faktycznie jest w ciąży. Tak naprawdę internet daje możliwość anonimowości i pisania czego tylko dusza zapragnie. Nie wiem co was tak denerwuje. Jeśli faktycznie jesteś w ciąży to gratuluję i szczęścia Ci życzę. Nie zabraniajcie się jej cieszyć i nie żałujcie jej że się jej udało.

    Nie rozumiem całej tej debaty. Skoro jesteście starsze to podobno mądrzejsze. A jak was to pocieszy to młoda nie dostanie becikowego

    natasza82, Skuterek, kierzynka, misiaa, Lucy91, MOI, kaarolaa, ewcia2337196 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    A jak was to pocieszy to młoda nie dostanie becikowego
    ehehe.. uśmiałam się :)

    Skuterek lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje nowym serduszką!! :)
    trzymam mocno kciuki za resztę! :)

    ja też juz odliczam dni do owulki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek, a kiedy masz mieć? który masz teraz dc? Bo ja tak patrzę na te wszystkie wykresy, to sama jestem przed owu, reszta już na testowanie czeka :P osamotniona się czuję :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 11:28

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust, nie jesteś sama, ja też jeszcze przed owu ;)

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziś żadnych serduszek??? ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    karmelek, a kiedy masz mieć? który masz teraz dc? Bo ja tak patrzę na te wszystkie wykresy, to sama jestem przed owu, reszta już na testowanie czeka :P osamotniona się czuję :P
    ja pamiętam juz z wątku listopadowego, że idziemy prawie na równi :)
    ja mam dziś 7dc. czyli płodne obstawiam między 12 a 17dc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    a dziś żadnych serduszek??? ;)

    daj im spokojnie nasikac :P
    na pewno Mikolaj ma jeszcze cos w zanadrzu :D

    karmelek, Niebieska, kaarolaa, Skuterek, kierzynka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Dziewczyny wyluzujcie. To jej sprawa czy jest w ciąży, w jakim jest wieku i czy faktycznie jest w ciąży. Tak naprawdę internet daje możliwość anonimowości i pisania czego tylko dusza zapragnie. Nie wiem co was tak denerwuje. Jeśli faktycznie jesteś w ciąży to gratuluję i szczęścia Ci życzę. Nie zabraniajcie się jej cieszyć i nie żałujcie jej że się jej udało.

    Nie rozumiem całej tej debaty. Skoro jesteście starsze to podobno mądrzejsze. A jak was to pocieszy to młoda nie dostanie becikowego


    podpisuje się pod tym obiema rekami ;)

    misiaa, natasza82, basiulkaa_89, Skuterek, Skorpionka91 lubią tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakoś bez wieści dzisiaj.
    U mnie test owulacyjny dziś negatywny. Wczoraj miałam taki ból owulacyjny, że myślałam, że mi jajnik pęknie ;)Obstawiam, że owulacja była w dniu wczorajszym w blizej nieokreślonej godzinie. Tylko powiedzcie mi jak była wczoraj po południu to możliwe, że dzisiaj jeszcze nie było skoku temperatury i nadal jest śluz rozciągliwy a szyjka otwarta?

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój Ewci bo zamiast się cieszyć z ciązy to się zamartwia że dziewczyny jej nie wierzą! Kto powiedział że 17latki są gorszymi matkami? Mało to sie słyszy o dojrzałych matkach które nie umieją zając się swoimi dziećmi tylko chleją i puszczają się na prawo i lewo! Nie można wszystkich wrzucac do jednego worka! Zadna z nas nie zna osobiście Ewci więc po co te osądy! Nie znasz nie oceniaj!

    Pozatym kto powiedział że Ewcia ma naście lat? To że chodzi jeszcze do szkoły wieczorowej nie znaczy że jest dzieckiem bo dorośli też się doksztacają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 12:03

    natasza82, Lucy91, Jus1985, Skuterek, ewcia2337196, Chanela, ankuuu lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dyskusja wrze widzę.. zaczęło się od tego, że ma dziwny wykres, a teraz wychodzi, że jest puszczalską małolatą, która będzie beznadziejną matką dla swojego "urojonego" dziecka. Matko, co tu się dzieje?
    Ja chciałam tylko powiedzieć, że jak ktoś ma ochotę ściemniać to niech ściemnia, krzywdy tym nikomu nie robi, a jak ktoś ma ochotę w to nie wierzyć to niech nie wierzy, ale nie robiąc przy tym innym przykrości..
    Dziękuję. Amen.

    A w ogóle to mówi się "dyskusja wrze" czy "dyskusja wre"?... :?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 12:08

    misiaa, Klif, Jus1985, kfeva lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na innych forach naczytałam się takiego trollowania ciążowego że szok! Normalnie nie mogłam uwierzyć, że ktoś może takie rzeczy wymyślać i je komuś wciskać, kraść innej ciężarnej zdjęcia usg i brzucha, podawać je za swoje, wymyślać opcje z kolejnymi poronieniami, ciążami pozamacicznymi, wszelkimi możliwymi chorobami, niepłodnością, w końcu jest upragniona ciąża, z czasem okazuje się, że TROJACZA! wszystkie kobitki na forum to przeżywają, kibicują, potem poronienie, wszystkie płaczą razem z nią. A potem inna kobieta z innego forum pisze, że tamta to oszustka, że kradnie tożsamość, zdjęcia, że wymyśla na różnych forach różne życiorysy, że IP to samo!
    Dla mnie to był szok! Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.
    Teraz z rezerwą podchodzę do dziwnych forumowych rewelacji.
    Trzy lata temu na ginekologii rozmawiałam z pielęgniarką o takich historiach, jak w programie "ciąża z zaskoczenia", kobieta powiedziała, że nie wierzy by normalna kobieta nie czuła, że jest w ciąży przez wiele miesięcy, że to raczej kwestia wyparcia informacji o ciąży np ze względu na wiek, sytuację niesprzyjającą ciąży. Myślę, ze miała dużo racji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 12:13

    Anoolka, Unlike, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dyskusja wre ;)
    Macie racje :P Ewcia przepraszam, to Twoja sprawa :P
    Normalnie bym taką sytuację potraktowała z przymrużeniem oka i tyle, niestety jak przychodzi do mnie @ to jestem nie do zniesienia, jeszcze raz przepraszam.

    stardust87, misiaa, natasza82, Jus1985, celia, kierzynka, Czarnula87 lubią tę wiadomość

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ