Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamówiłam w necie doz.pl i dostarczyli do wybranej apteki

    relg2n0a1g998ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3,
    06 - mala_mi <3, Celia <3 , Lamia <3
    07 - AnBe, AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - basiulka
    10 - dodinka, JustynaS (-), aniulkab86
    11 - anna maria <3, Mili, Anutka, jus1985
    12 - Eweloka84
    13 - do
    15 - Skuterek, agatasssss, cleo,Martii, Kasia1993
    16 - Ania_84
    17 - madzianka, eunika
    18 - Ewelina23, zoi
    19 - blue00
    20 - mała_mi, MalutkaEve, izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa, Czarnula87
    25 - misiaczk25, olka30
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    28 - Nusia1989,
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela

    Ja się musiałam wypisać, czas się zaprzyjaźnić z dentystą 2placz.gif


  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3,
    06 - mala_mi <3, Celia <3 , Lamia <3
    07 - AnBe, AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka
    10 - dodinka, JustynaS (-), aniulkab86
    11 - Mili, Anutka, jus1985
    12 - Eweloka84
    13 - do
    15 - Skuterek, agatasssss, cleo,Martii, Kasia1993
    16 - Ania_84
    17 - madzianka, eunika
    18 - Ewelina23, zoi
    19 - blue00
    20 - mała_mi, MalutkaEve, izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa, Czarnula87
    25 - misiaczk25, olka30
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    28 - Nusia1989,
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela

    Przepisałam anne marie na dzisiaj

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy mnie kochanie - przyszła @ ale za wszystkie was trzymam kciuki, niech grudzien bedzie dla was szczesliwy, powodzenia

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Allll myślę, że masz jeszcze szansę w grudniu :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    le'nutka wrote:
    ja zamówiłam w necie doz.pl i dostarczyli do wybranej apteki
    Ja też kupiłam przez neta a odebrałam w aptece. Niestety tanie to to nie jest.

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Niby pisze, że naturalny, na bazie wody i może być używany w czasie ciaży. Ale jak to się ma do starań to nie wiem.
    Mi kiedyś gin powiedział, że od wody giną plemniki, więc taki żel i ślina nie sprzyjają poczęciu :O

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Dziewczyny test pozytywny ,zrobcie mi serduszko .dzieki
    WIELKIE GRATULACJE !!!

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!!!
    Czy mogę się dołączyć do Was:)??
    Dziś testowałam i się udało!!!! 25 cs i 2 poronienia...
    Mam nadzieję że nie wykopiecie mnie:)

    anna maria, Martii, olka25, Iwka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3,
    06 - mala_mi <3, Celia <3 , Lamia <3
    07 - AnBe, AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka, Paulia87 <3
    10 - dodinka, JustynaS (-), aniulkab86
    11 - Mili, Anutka, jus1985
    12 - Eweloka84
    13 - do
    15 - Skuterek, agatasssss, cleo,Martii, Kasia1993
    16 - Ania_84
    17 - madzianka, eunika
    18 - Ewelina23, zoi
    19 - blue00
    20 - mała_mi, MalutkaEve, izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa, Czarnula87
    25 - misiaczk25, olka30, le'nutka
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    28 - Nusia1989,
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 10:37

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Witam!!!
    Czy mogę się dołączyć do Was:)??
    Dziś testowałam i się udało!!!! 25 cs i 2 poronienia...
    Mam nadzieję że nie wykopiecie mnie:)

    dopisałam szczęsliwą mamusię :) <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    dopisałam szczęsliwą mamusię :) <3
    Dziękuję.... Po moim przejściach jak dziś lekarz usłyszał to dziś już wizyta o 20 bez bety i szpital wiedziałam że tak będzie ale co się nie robi dla fasolki:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Dziękuję.... Po moim przejściach jak dziś lekarz usłyszał to dziś już wizyta o 20 bez bety i szpital wiedziałam że tak będzie ale co się nie robi dla fasolki:)

    Kurcze trzymam mocno kciuki żeby było wszystko w porządku :)
    A szpital da się jakoś wytrzymać tyko żeby fasolka była zdrowa, a mam nadzieję że pod okiem specialistów nic jej nie będzie :)
    <3 <3

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w to wierzę głęboko że Bóg już 3 dziecka mi nie zabierze.....

    misiaa, nick nieaktualny, Mili, kierzynka, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia gratuluję :D

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ja też w to wierzę głęboko że Bóg już 3 dziecka mi nie zabierze.....
    Kochana, trzymam kciuki za piękną, zdrową dzidzię!!! Gratuluję i wierzę, że będzie dobrze. Bądź dobrej myśli :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3,
    06 - mala_mi <3, Celia <3 , Lamia <3
    07 - AnBe, AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka, Paulia87 <3
    10 - dodinka, JustynaS (-), aniulkab86
    11 - Mili, Anutka, jus1985
    12 - Eweloka84
    13 - do
    15 - Skuterek, agatasssss, cleo,Martii, Kasia1993
    16 - Ania_84
    17 - madzianka, eunika
    18 - zoi
    19 - Ewelina23,blue00
    20 - mała_mi, MalutkaEve, izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa, Czarnula87
    25 - misiaczk25, olka30, le'nutka
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    28 - Nusia1989,
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela
    Wpisalam nowa date testowania bo mi dzis wyznaczylo owulke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3,
    06 - mala_mi <3, Celia <3 , Lamia <3
    07 - AnBe (-), AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka, Paulia87 <3
    10 - dodinka, JustynaS (-), aniulkab86
    11 - Mili, Anutka, jus1985
    12 - Eweloka84
    13 - do
    15 - Skuterek, agatasssss, cleo,Martii, Kasia1993
    16 - Ania_84
    17 - madzianka, eunika
    18 - zoi
    19 - Ewelina23,blue00
    20 - mała_mi, MalutkaEve, izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa, Czarnula87
    25 - misiaczk25, olka30, le'nutka
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    28 - Nusia1989,
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane.
    Okresu niema,tylko taki ciemniejszy sluz.
    Piersi bol.
    Moj wyjechal i mam nadzieje ze jak wroci to
    zrobie mu niespodzianke ;-)
    Zrobie test jak wroce z pracy.I jutro rano jak co.buzka.
    Gratki mamuski :-) oby i dla mnie 9byl szczesliwy.

    Mili lubi tę wiadomość

  • _Cleo_ Ekspertka
    Postów: 142 136

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matko a ja jeszcze tyle dni do testowania!!wpiszcie mnie prosze rowniez na 12 grudnia bo wtedy konczy mi sie dupek I w sumie powinnam zatestowac,choc @ wyznaczona na 15grudnia, najwyzej walne testy w oba dni :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3oy3a6qjc.png

    9fe67c0f15.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ