X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Speaky !! No widac w kij,tu bym dała bete jakieś 35 a liczac ,że to drugi sik...wspaniale! <3 i kolejna potwierdzasz ,że testy owu dzialaja? :D

    Kochana, nawet nie chce sie napalac,zdjecie robilam po 2 min od zrobienia jak wysechl jeszcze lepiej widac...ale ochlonac musze,to jeszcze nic nie znaczy, polece na bete za godzine ale boje sie w ch**... No dupy dalam ze z drugiego sika :-D Automatycznie zrobiło mi sie goraco z emocji, zaluje ze nie sikalam o tej 7 rano...

    a ovulaki od 8 dpo wlasnie mnie zaskakiwaly megaaa moge wam pozniej wstawic,jak zawsze testowa blada na Maxa tak teraz ladnie wyrazniejsza od kontrolnej. Mowie: albo znow popieprzylo sie w hormonach, albo ciaza!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 08:56

    Lami lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha,spokojnie- jutro sikniesz i prezent pod choinke bedzie <3 oh jak Ci zazdroszczę!!
    Edit;mam dzisiaj 8dpo,sikne bez większych nadziei i porownam;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 08:57

    speakyourmind93, kalcia64 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Haha,spokojnie- jutro sikniesz i prezent pod choinke bedzie <3 oh jak Ci zazdroszczę!!

    Jeszcze nie ma czego mysle, przylece do was z wynikami bety moze wtedy bede mogla sie chwalic... albo i nie. No i te przyrosty stresujące. Dobra, nie wybiegam za bardzo w przyszlosc bo mnie rzeczywistosc sprowadzi do parteru jak zwykle :-)

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spiky, trzymamy kciuki za betę! To tylko formalność!

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze!!;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky - ale cudnie! Widze, ze znowu zaczyna sie fala bladziochow, oby trwala jak najdluzej :)
    Ja marze, zeby mi sie chociaz zagniezdzilo w Wigilie :D Akurat jutro 6dpo...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza- masz 1.5% powyżej tych 30%, które dają średni potencjał do zapłodnienia. I fragmentacja to wynik, który da się - przynajmniej o kilka - kilkanaście % - poprawić. Wiadomo, że nie uzyskasz nagle 100% zdrowych plemników, ale spokojnie to się niweluje lekami. Nie analizuj tego przez święta, umówcie się do kogoś w Krakowie i sprawdź, co powie specjalista.
    I niech to będzie przestroga dla dziewczyn, które odpuszczają emkom badania, a same np. ładują w siebie hormony itp.
    Aha, Najmłodsza- czy Ty robiłaś AMH? Wiem, że wiekowo jesteś młodziutka, ale przed laparoskopią i po niej warto sprawdzić moim zdaniem, zwłaszcza gdyby chcieli coś tam działać na jajnikach (kauteryzacja/ drilling, usunięcie jakiejś torbieli itp.). Ja teraz powtarzałam z duszą na ramieniu i mi z kwietniowego 7.12 spadło teraz na 3.3, więc jak ktoś ma mniejszą rezerwę to nie powinien np. na drilling podpisać zgody.


    Wiem, że to do poprawy.
    Pytanie o ile uda się to wyciągnąć samymi suplementami, bo zmiana trybu życia na chwilę obecną jest mało możliwa. Jedynie chyba uda się go wypchać na siłownię.
    Wpadłam w panikę, bo wczoraj wyczytałam, że wynik powyżej 30% to już kaplica i in vitro. Z innej strony, pewnie nikt nie patrzy tylko na fragmentację. Nie wiem jak to się ma do pięknego hba czy w miarę ogarniętej ilości i reszty wyników. Z dupy to wszystko. Pod wynikiem igg napisali mi, że podejrzenie niepłodności na tle immunologicznym, kiedy wynik był niepewny i ogólnie niezbyt wysoki. A przy fragmentacji zero komentarza, a internet krzyczy, że to już bezpłodność i koniec świata. Pocieszam się, że dziecko mamy. W sensie no nie sądzę, że nagle już nie ma opcji na naturalne poczęcie.
    Jestem zmęczona. Naprawdę dużo tego wszystkiego wyszło na światło dzienne. Nie spodziewałam się. Wiem doskonale, że inni mają poważniejsze problemy i nie smęcą tylko walczą, ale ja czuje się przytłoczona. Cieszę się bardzo, że są święta. Nic nie zrobie, nie umówię, nie załatwię i pozostaje mi odpuścić i dać też głowie odpocząć :)

    Amh badałam w 2016 roku. Miałam wtedy wynik 10.23 ... ale dziękuję za cynk, na pewno przed laparoskopią sprawdzę. Już nic mnie nie zdziwi, może amh też mi jakoś poszybowało w dół :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 09:34

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speak cudownie!!!!

    reset uwielbiam Cię czytać :)

    Co do dupka... długo się zastanawiałam czy to pisać... mam znajomą, która zanalizowała ciążę wzdłuż i wszerz. I czyta mnóstwo badań. I według nich branie progesteronu przy dobrym (podkreślam dobrym) poziomie w ciąży podnosi ryzyko autyzmu u dzieci.. podobniez wazniejsza od poziomu progesteronu jest wydolność cialka żółtego. Tylko powtarzam... bo u nas faktycznie dupka rozdają jak cukierki...

    speakyourmind93, Beti82, Arashe lubią tę wiadomość

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece na bete, zazwyczaj po ok 4 godz mam wyniki, trzymajcie kciuki! dam znac i dziekuje Wam za slowa otuchy <3

    Anhydra, Beti82, Agagusia, przedszkolanka:), Domi_tur, patuniek86 lubią tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3783 5602

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami -wow oby to bylo to!:)

    Speakyourmind - cos widze!:)

    Fajne niespodzianki świąteczne!

    U mnie pewnie 6dpo ale nie jestem pewna bo w czw mialam pozytywny test owu nagle:/ wczoraj juz zdecydowanie negatywny.
    Pozostaje czekac;)

    Nona ja tez wino i orzechy w tym cyklu;) i inofem

    Najmłodsza_staraczka, Nona lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    speak cudownie!!!!

    reset uwielbiam Cię czytać :)

    Co do dupka... długo się zastanawiałam czy to pisać... mam znajomą, która zanalizowała ciążę wzdłuż i wszerz. I czyta mnóstwo badań. I według nich branie progesteronu przy dobrym (podkreślam dobrym) poziomie w ciąży podnosi ryzyko autyzmu u dzieci.. podobniez wazniejsza od poziomu progesteronu jest wydolność cialka żółtego. Tylko powtarzam... bo u nas faktycznie dupka rozdają jak cukierki...
    Zgadzam się Sung z Toba.Akurat ta ginka ma tendencje do przesadzania w dawkach.Juz na początku grudnia mi zapowiedziała ,ze jak w lutym po hsg dostane clo to będą to końskie dawki ze wzg na moje AMH 10,5 ( mam to chyba rozumieć ,ze skoro takie AMH to prawie wcale owu nie miałam..) A ja zaszłam teraz na clo i konsultacji u innego lekarza i to była zwykla mała dawka 1 tabletka przez 4 dni.Oczywiscie ona tego nie wie i się nie dowie.Moja kolezanke leczyła clo i była tak przestymulowana ,ze się ruszac nie mogla.Przeciez to bez sensu...nie lepiej sprawdzić najpierw normalna dawke jak działa.U mnie zadziałała i zastrzyku na pekniecie tez nie potrzebowałam.Dupka miałam brac po owu 2x1 brałam 1x1 .Ten lekarz od clo odpisal ,ze przy takim wyniku 25 mogę spokojnie odstawić.Troche się boje i na razie biore to 1x1 .Ale jak wczoraj zobaczyłam te jej 6 tabletek dziennie to myslala,ze padne .I mowie do niej a ten wynik 25 jest zly? Odp ,ze dobry...Ale ja mam ciąże zagrozoną.W sensie tej mutacji PAI i ten początek najważniejszy.

    Sung lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na teście ze znikającym różowym cieniem jest poczasiak. Mocno wierzę w ten cykl :) Może jutro diagnostyka zrobi mi wynik bety w kilka godzin. Zadzwonię do nich rano.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 09:51

    speakyourmind93, Anhydra, Arashe, patuniek86 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami , Speak... Gratuluje :)
    Lami czuje ze to ciaza.

    Swoja droga jak moze pojawic sie i zbikac kreska :0 nie eidzialam nigdy :0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 10:01

    Lami lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka oprócz tego ze choroba mnie rozłożyła i jestem słaba to dobrze się czuje ,jedynie cycki bolą a tak z niecierpliwością czekam na czwartek i 3 betę :)

    Selina, przedszkolanka:), Arashe, patuniek86 lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami nie pij teraz juz nic, siknij i za godzine zrób test o czułości 10. Czuje ze wyjdzie ładna kreska. Przy tak wczesnej ciazy z mojego doświadczenia lepiej wlasnie wychodzą testy z drugiego siku niz nocnego moczu, bo beta rosnie z kazda godzina.

    Lami lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkim, którym się udało (a widzę, że sporo serduszek jest!), gratuluje! Teraz to tylko Wam zdrówka życzę i nudnej przeokropnie ciąży! Tym bez serduszek.. Też zdrówka i dużo siły na nowy rok, oby ten 2019 był nasz!!!

    U mnie kolejne testowanie już w styczniu... Zobaczymy, czas byłoby założyć wątek "noworoczne testowanie" :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza staraczka mój mąż w listopadzie zeszłego roku miał fragmentację 33%. Gin zleciła mu Mace 1000mg, Wit.C 1000j i dalszą suplementację ExtraSperm. Mąż dość regularnie to zażywał i badanie powtórzył w sierpniu tego roku i fragmentacja była już tylko 7,5% czyli bardzo dobrze, bo w normie zupełnie :) Dodam, że w lipcu mąż wyeliminował jeszcze z diety całkowicie nabiał krowi, bo wyszła mu ogromną nietolerancja na niego a kiedyś jeden gin już go spytał czy aby nie je dużo nabiału. Owszem jadł, bo ćwiczy na siłowni, więc serki, jogurty, twarogi i mleko to było codziennie. Podobno nadmiar nabiału w diecie też źle wpływa na nasienie i powoduje stany zapalne w organiźmie-tak więc w sumie i kobieta i mężczyzna nie powinni go spożywać w dużej ilości jak się starają i dziecko.
    Nie sądzę jednak żeby miesiąc po odstawieniu nabiału wyniki aż tak się poprawiły tylko przez to, na pewno suple tutaj bardzo pomogły :)
    Jak coś to z Krakowa mogę polecić z czystym sumieniem dr Wiatra jako androloga :) młody gość i ma naprawdę obszerną wiedzę


    Ja się niedawno chwaliłam pozytywną betę u Was, no niestety już po ptokach. Nie utrzymała się, beta że środy już wynosiła 5, chociaż dosuplementowalam proga, ale przy becie poniedziałkowej 14 wynosił on 2, więc tak czułam że nic z tego nie będzie :/ Nie załamujemy się jednak oczywiście, a wręcz mamy jeszcze więcej siły do walki z no w końcu coś u nas zaskoczyło :) 1szy raz w życiu zobaczyłam 2 kreski i pozytywną betę, więc wierzę że niebawem będzie szczęśliwe zakończenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 10:30

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky - trzymam kciuki za betę!
    Beti - dzwon jutro z rana z ochrzanem ze przez nich nie wiesz co nasz robic z lekami i musisz znac ten wynik! To jakas farsa! Nie masz w okolicy zadnego punktu Alab?

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, któraś z Was miała plamienie implantacyjne?
    Od czwartku miałam plamienia aż do wczoraj. Tylko brązowy albo różowawy śluz, takie brudzenia bardziej i zero zywej krwi. Cały czas czekałam aż @ się rozkręci,ale nadal nic, a dziś już nawet plamienia nie ma.
    A już zdążyłam zgłosić na listę, że @ jest.

    Czuję, że wariuję, bo wiadomo że liczę na to, że to może jednak ciąża, a nie że mój cykl zwariował.

    Jak się dzisiaj nic nie ruszy to jutro zrobię test, ale boję się strasznie, że mój organizm mi zrobił złudną nadzieję! :(

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Speaky - trzymam kciuki za betę!
    Beti - dzwon jutro z rana z ochrzanem ze przez nich nie wiesz co nasz robic z lekami i musisz znac ten wynik! To jakas farsa! Nie masz w okolicy zadnego punktu Alab?
    Nie mam Agus. :( Będę dzwonic ,bo inf jest czynna.Chce w ogole składac reklamacje

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ