X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Monia - nie mysl tak! Zobaczysz, ze sie uda :*
    Przedszkolanko - o nieee :(
    Lami - juz patrze :)

    Ja spodziwalam sie porannej fontanny, a tu tylko brazowe plamienia, a rano kilka kropel zywej krwi na papierze, to samo bylo wczoraj. Nie wierze w czary, ale mimo wszystko jakos boje sie odstawic luteine, a mialam zrobic to dzis. Chyba pobiore jeszcze jeden dzien...
    zrób test jak masz

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, wysłałam :)

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3783 5602

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, oby wszystkim spelnily sie marzenia:) chcialam zameldowac tylko, ze wczoraj przyszla @ niestety, i zmykam na grupe styczniową. Postanowienie na nowy rok - myslec pozytywnie, rowniez w temacie starań:)

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po rundce po aptekach krakowskich stwierdzam że albo jest noworoczna znieczulica, albo ja się prosić nie umiem, albo luteina to zamiennik kokainy i aptekarze nie sprzedadzą jej bez recepty, bo są w zmowie z mafia narkotykowa. Udało mi się za to dostać na ostry dyżur w Medicover i czekam na lekarza, może się zlituje i da receptę.

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresztą bez sensu tu pisać, bo wszystkie już na styczniu siedzicie ;-) Dam znać jutro co i jak!

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Ja po rundce po aptekach krakowskich stwierdzam że albo jest noworoczna znieczulica, albo ja się prosić nie umiem, albo luteina to zamiennik kokainy i aptekarze nie sprzedadzą jej bez recepty, bo są w zmowie z mafia narkotykowa. Udało mi się za to dostać na ostry dyżur w Medicover i czekam na lekarza, może się zlituje i da receptę.
    Co za ludzie.Jakbym mogla to bym Ci teleportowala haha

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Ja po rundce po aptekach krakowskich stwierdzam że albo jest noworoczna znieczulica, albo ja się prosić nie umiem, albo luteina to zamiennik kokainy i aptekarze nie sprzedadzą jej bez recepty, bo są w zmowie z mafia narkotykowa. Udało mi się za to dostać na ostry dyżur w Medicover i czekam na lekarza, może się zlituje i da receptę.

    Mam nadzieję że w końcu udało się zdobyć!

    27 lat
    9cs
‹‹ 225 226 227 228 229
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ