X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 listopada 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-mbc, święte słowa :) My też liczymy na grudzień. Trzeba się mocno postarać i czasem nawet poświęcić, ale warto :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 listopada 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudzień to magiczny miesiąc! W tamtym roku w grudniu test pokazał dwie kreski po 8 latach walki, a dzisiaj mamy już prawie 15 tygodni. Trzymamy kciuki za wszystkie testujące w ostatnim, najpiękniejszym miesiącu roku!
    2ewimc7.jpg

    1000, Ewi28, Helenka_mała, alegzi, Malinka7, pumka1990, alex0806, Basik83, mi88, Fi0lecik, Sung, Agatella88, Kathrine, Kasiulka90, MiSia :) lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 listopada 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Widzę, że mamy podobny okres starań. Mi się właśnie zaczął 16 cs.
    Nom zleciało szybko ale nie przypuszczałam ze tyle bede sie starać i nie wiadomo kiedy koniec a pierwsze dziecko bez problemu

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 listopada 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Grudzień to magiczny miesiąc! W tamtym roku w grudniu test pokazał dwie kreski po 8 latach walki, a dzisiaj mamy już prawie 15 tygodni. Trzymamy kciuki za wszystkie testujące w ostatnim, najpiękniejszym miesiącu roku!
    2ewimc7.jpg
    Piękności :) oby i dla nas grudzień byl szczęśliwy. Ja moje pierwsze dziecko poczekam w boże Narodzenie :)

    Another lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 14 listopada 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dzieki kochana :* potrzebuje kilku chwil/dnia/dni i pewnie wroci optymizm. Ja w ty msc tez zaczne uzywac zelu i wit. D dolaczam.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Grudzień to magiczny miesiąc! W tamtym roku w grudniu test pokazał dwie kreski po 8 latach walki, a dzisiaj mamy już prawie 15 tygodni. Trzymamy kciuki za wszystkie testujące w ostatnim, najpiękniejszym miesiącu roku!
    2ewimc7.jpg

    Ale przystojniaczek :) Dziękujemy za trzymanie kciuków, oby się każdej z nas udało ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Nom zleciało szybko ale nie przypuszczałam ze tyle bede sie starać i nie wiadomo kiedy koniec a pierwsze dziecko bez problemu

    U nas tak samo... Myślałam, że jak się w końcu zdecydowaliśmy to za miesiąc góra dwa będę w ciąży, a tu taka niemiła niespodzianka.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest tu ktoś kto tak jak ja korzysta z Lametty? :)

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Magda dzieki kochana :* potrzebuje kilku chwil/dnia/dni i pewnie wroci optymizm. Ja w ty msc tez zaczne uzywac zelu i wit. D dolaczam.

    Optymizm na pewno wroci :) Chyba @ to najgorszy czas, potem juz zaczynaja sie starania, mierzenie tempki, testy owu i znowu ma sie świadomość, ze WSZYSTKO sie moze zdarzyć :) taki troche banał, ale zauważyłam, ze o ile gdy widzę @ to dol mam nieziemski, o tyle potem z kazdym dniem jestem pełna nadziei :)

    Helenka_mała, MiSia :) lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Optymizm na pewno wroci :) Chyba @ to najgorszy czas, potem juz zaczynaja sie starania, mierzenie tempki, testy owu i znowu ma sie świadomość, ze WSZYSTKO sie moze zdarzyć :) taki troche banał, ale zauważyłam, ze o ile gdy widzę @ to dol mam nieziemski, o tyle potem z kazdym dniem jestem pełna nadziei :)

    Zgadzam się :) O dziwo w tym miesiącu jak @ przyszła 2 dni temu to przyjęłam to spokojnie. Pierwszy raz od chwili starań, a to już 15 cykl mam taką "ciszę" w sobie. Więc mam nadzieję, że grudzień będzie tym szczęśliwym miesiącem dla mnie, dla nas wszystkich tutaj ;)

    1000 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    A jest tu ktoś kto tak jak ja korzysta z Lametty? :)

    Niestety nie pomogę.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje 1000 i alegzi, dzieki dziewczyny :) :* 1000 trafilas w sedno, ..znow masz nadzieje, ze wszystko sie moze zdarzyc :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane wpisałam Was... ja dzisiaj mam dół jak z Krakówa do Warszawy... M mnie uspokaja mówi bym się nie załamywała ipt ale to nie w nim tkwi problem a we mnie jest mi mega źle dzisiaj.... oczywiście cała nadzieja we mnie nie umarła i tak liczę, że grudzień będzie mój :D ale zastanawiam się czy testować... czy ni poczekać na @ a raczej na jej brak... to mój najgorszy dzień od początku starań... zastanawim się czy z córką mieliśmy megaaa farta że się udało a teraz to droga przez mękę ja żyje ciążą... wakacji nie planuje bo co jak ciąża, na fitnes nie idę bo nie chce się odchodzać bo ciąża, imprez odmawiam bo w weekend trzeba serduszkować żeby była ciąża wszystko ciąża ciąża i ciąża mam dość na dziś nawet M powiedziałam, ze sama nie wiem czy chce się dalej starać :( dziś mam dość :( sory za smęty :(

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    kochane wpisałam Was... ja dzisiaj mam dół jak z Krakówa do Warszawy... M mnie uspokaja mówi bym się nie załamywała ipt ale to nie w nim tkwi problem a we mnie jest mi mega źle dzisiaj.... oczywiście cała nadzieja we mnie nie umarła i tak liczę, że grudzień będzie mój :D ale zastanawiam się czy testować... czy ni poczekać na @ a raczej na jej brak... to mój najgorszy dzień od początku starań... zastanawim się czy z córką mieliśmy megaaa farta że się udało a teraz to droga przez mękę ja żyje ciążą... wakacji nie planuje bo co jak ciąża, na fitnes nie idę bo nie chce się odchodzać bo ciąża, imprez odmawiam bo w weekend trzeba serduszkować żeby była ciąża wszystko ciąża ciąża i ciąża mam dość na dziś nawet M powiedziałam, ze sama nie wiem czy chce się dalej starać :( dziś mam dość :( sory za smęty :(
    Mnie też na grudzień, mnie też :) możesz na 11 grudnia :)

    Też tak miałam jak Ty, wszystko odkładałam na potem, bo ciąża ale stwierdziłam, że życia nie można na potem odkładać ! zakładam żłobek, zapisałam się na basen, piję czerwone winko i wychodzę do ludzi. I wiesz co? i o wiele mi lepiej z moją psychiką :) i Mężowi też.

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    kochane wpisałam Was... ja dzisiaj mam dół jak z Krakówa do Warszawy... M mnie uspokaja mówi bym się nie załamywała ipt ale to nie w nim tkwi problem a we mnie jest mi mega źle dzisiaj.... oczywiście cała nadzieja we mnie nie umarła i tak liczę, że grudzień będzie mój :D ale zastanawiam się czy testować... czy ni poczekać na @ a raczej na jej brak... to mój najgorszy dzień od początku starań... zastanawim się czy z córką mieliśmy megaaa farta że się udało a teraz to droga przez mękę ja żyje ciążą... wakacji nie planuje bo co jak ciąża, na fitnes nie idę bo nie chce się odchodzać bo ciąża, imprez odmawiam bo w weekend trzeba serduszkować żeby była ciąża wszystko ciąża ciąża i ciąża mam dość na dziś nawet M powiedziałam, ze sama nie wiem czy chce się dalej starać :( dziś mam dość :( sory za smęty :(

    Chwilowy dol sie zdarza kazdej z nas. Powiem Ci, ze ja tez wszystko planowałam z ciaza w tle... zrezygnowałam z wielu rzeczy, poczawszy od biegania, przez wakacje, po rozwój zawodowy, bo najpierw chce dziecko, chce moc isc na urlop macierzyński. I co? Roztyłam sie tylko nieco, jestem sfrustrowana brakiem wakacji, a w dodatku mogłam byc juz po egzaminie, ktory odłożyłam na pozniej. Dziecka oczywiscie nie mam ;) I teraz juz przyszedł taki moment, ze przestałam w ten sposob planować... jak biegam to czuje sie 100 razy lepiej fizycznie i psychicznie, wakacje planuje, a jak zajdę w ciąże to po prostu z nich zrezygnuje i nawet strata kasy raczej mnie wtedy nie bedzie w stanie zmartwić, a rozwój zawodowy? Bez sensu rezygnować za wczasu-jesli bede w ciąży to najwyzej wtedy bede sie martwic co odpuścić albo jak wszystko pogodzić. Jestem niemal pewna, ze fitness, wakacje lib chociaz ich wizja albo sobotnia impreza swietnie zrobią wam obojgu :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym siebie słyszała, krótko się staram ale wszystko filtruje przez „a co jak będę już w ciąży”

    mi88 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, bardzo mi przykro. Doskonale wiem co czujesz ;(

    Dziewczyny, czytając Wasze wpisy poczułam się jakbym czytała o sobie. Co prawda powoli wychodzę z tego, bo też ciągle odkładałam wszystko na później, ale już jest dużo, dużo lepiej. Trzeba żyć swoim życiem i czerpać z niego to co dobre. Jeśli mamy zajść w ciążę to zajdziemy nawet biegając ;)

    1000, ile biegasz? Może w końcu ktoś mnie zmotywuje do tego. Kiedyś biegałam, teraz się rozleniwiłam, a mam naprawdę dużo wolnego czasu po 16.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal, kochana, rozumiemy chyba wszystkie...
    Ja dopiero w tym cyklu się ogarnęłam i planuję wiosenny wypad. Najwyżej nie pojadę. Nie mogę blokować rodzinie przyjemności.

    I tak myślę, żeby dać sobie deadline do czerwca.
    Odechciało mi się mierzenia i sprawdzania owu.
    Ciągle coś się zmienia. W ciągu tego roku miałam już owu ok 9-10 dc i miałam 24. Zalezy co biorę :/
    W tym cyklu doszła maca i inozytol, więc zupełnie nie wiem czego się spodziewać.

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 listopada 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:

    1000, ile biegasz? Może w końcu ktoś mnie zmotywuje do tego. Kiedyś biegałam, teraz się rozleniwiłam, a mam naprawdę dużo wolnego czasu po 16.

    No juz tak ze 4 lata, ale typowo rekreacyjnie, niezbyt szybko :) tak jak pisałam - ostatnio (od czerwca) troche przystopowalam "bo ciąża" :D ale powoli znow łapie bakcyla :) chociaz o tej porze roku jest to trudne, wracam z pracy po 16 to juz jest ciemno jak w d, a ja uwielbiam biegać po lesie :) teraz biegam 2 razy w tygodniu, raz po pracy, maksymalnie 30 minut gdzies po osiedlu, a raz w weekend robie dłuższy bieg, tak do godzinki i wlasnie po lesie, ktory notabene o tej porze roku jest przepiękny <3 :D

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    kochane wpisałam Was... ja dzisiaj mam dół jak z Krakówa do Warszawy... M mnie uspokaja mówi bym się nie załamywała ipt ale to nie w nim tkwi problem a we mnie jest mi mega źle dzisiaj.... oczywiście cała nadzieja we mnie nie umarła i tak liczę, że grudzień będzie mój :D ale zastanawiam się czy testować... czy ni poczekać na @ a raczej na jej brak... to mój najgorszy dzień od początku starań... zastanawim się czy z córką mieliśmy megaaa farta że się udało a teraz to droga przez mękę ja żyje ciążą... wakacji nie planuje bo co jak ciąża, na fitnes nie idę bo nie chce się odchodzać bo ciąża, imprez odmawiam bo w weekend trzeba serduszkować żeby była ciąża wszystko ciąża ciąża i ciąża mam dość na dziś nawet M powiedziałam, ze sama nie wiem czy chce się dalej starać :( dziś mam dość :( sory za smęty :(

    Kal, masz się natychmiast ogarnąć, kobieto! My Ci tu nie pozwolimy wpadać w doły! Zresztą, ciąża to nie choroba!!! Ale Ty to chyba wiesz :P

    1. Na wakacje możesz jechać także w ciąży
    2. Na fitness możesz chodzić także w ciąży
    3. Serduszkować można przed imprezą :P w końcu póki nie jesteś w ciąży nie musisz na siebie tak uważać.

    Jak tak będziesz sobie wszystkiego odmawiać z powodu hipotetycznej ciąży, to zwariujesz!

    Zobacz, ja też się staram, a dwa razy w tygcu biegam na 1,5 godziny jogi. Wiem, że nie mam dzieci więc łatwiej mi z organizacją czasu, ale mam na myśli sport.
    Na imprezy, a jakże.
    Wakacje jak najbardziej planuje. Nie zamierzam trząść się przed samolotem, bo omujborze jestem w ciąży. Znam masę osób, które do 7 miesiąca z powodzeniem latały po świecie. Włosy też farbuję, na hybrydę chodzę, na depilację woskiem też. I uwaga - wszystkie te rzeczy można robić będąc w ciąży :D

    Głowa do góry, bo wszystkie tu oszalejemy, jak będziemy tak robić.

    KAL - ściskam jak mogę, głowa do góry!

    1000, MałaMi90, KAL, Kasiulka90, edwarda20 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ