X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakaś taka jestem wylajtowana że nie myślę. Nie mam czasu bo jako księgowa mam wlaśnie największy dym w pracy a po pracy robię stroiki i ozdoby świąteczne dla całej famili więc padam na pysk i do spania. Mierze temp. i póki co wysoko. Dziś 6dp i tylko jak co miesiąc cycolinki nawalają (u mnie standard).

    Powodzonka wszystkim napewno za którymś razem zaskoczy:))

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 6dpo. Po dzisiejszym pomiarze przesunelo owulacje z 20 na 19d. Dla mnie wrecz idealnie. Byly to 24h po pozytywnym tescie, sluz piekny, szyjka otwarta wiec trafilam w dzien owulacji. Martwi mnie tylko to ze tem wzrosla ale dopiero po 4 dniach. Zobaczymy

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Mammmaa Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy radzicie testować?

    e05bf2c537f4b5d1e24efb8bb0c6528f.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 10 dpo polece na bete i zobacze jeszcze 12 dpo. jak nic ie bedzie to 15 dpo tesy bo to wigilia bedzie.


    powiedzcie mi mam niby normalny sluz ale iest bardzo gesty i duuuuzo. i swedzi mnie troche ale na zewnatrz. smaruje sie clotrimazolum kremem. myslicie ze lepiej wziac clotrimazolum globulki?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Mi 2 miesiące temu pierwszy objaw jaki miałam to mnie swedzialo 1 dzień i po obu miałam biegunkę. W tym cyklu dziś już 6 tc nic szczególnego
    Tak jak zawsze bolały cycki. Tak jak zawsze częściej siku tak jak zawsze zaparcia.a test wyszedl już 10dpo. Trzymam za Was kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2017, 17:26

    Pati88 lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammmaa wrote:
    Dziewczyny kiedy radzicie testować?
    Najwczesniej 10-11 dpo.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz przywracasz mi nadzieję, bo akurat miałam biegunkę:P hahaha oczywiście żart, bo przyplątała mi się grypa żołądkowa i gorączka, a akurat jakoś wtedy była owu i jakoś super często nie serduszkowaliśmy. U mnie dzisiaj według OF 9 dpo,temperatura trochę wzrasta, a jeszcze wczoraj byłam pewna, że rano już spadnie, bo dość mocno bolał mnie brzuch jak na @, a do tego wpierdzieliłam tonę cukierków, bo mnie tak wzięło na słodycze... z testowaniem wstrzymam się jeszcze kilka dni i dopiero wtedy zrobię sikańca. Raczej nastawiam się na przyjście @ niż dwie kreseczki, no ale trzeba czekać:)

    4f3014a5dfb068e97be3e5b6a58c2863.png

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niestety bywa mylące, ja w tym cyklu miałam objawy ze strony układu pok. biegunki, mdłości itp, akurat w dniach przypadających na zagnieżdżanie. Podobno typowe dla zaczynającej się ciąży :) Niestety okazało się że to faktycznie było zatrucie bo mam już plamienia przed @ :(

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to na pewno była taka dwudniowa żołądkówka, bo miałam ponad 38 stopni goraczki, ból żołądka i latanie co chwilę do wc, na szczęście obeszło się bez wymiotów. Zobaczymy jaka jutro będzie tempka i dalej czekamy :) a tym czasem miłej nocki, bo jutro do pracy na 7 :(

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, spać nie mogę, to piszę;) u mnie z cierpliwością coraz słabiej, ale to nic nowego;) doszłam do wniosku, ze przed staraniami nie czułam wszystkiego tak jak teraz. Odkąd się staramy, czuje ciągle napięcie w dole brzucha, wyczuwam ciągniecie jajników, dyskomfort. Dotąd nic nie czułam....To wszystko jest takie mylące i trudne. Jak u Was z cierpliwością? Kto jutro testuje?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyjątkowo wcześnie przyszła owulka - 10 dzień cyklu. Ale wstrzeliliśmy się. Teraz tylko czekać...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy czekają... Chciałabym poczekać z pierwszym chociaż do piątku, ale nie wiem czy wytrzymam. W piątek będzie 12d.p.o.
    Najgorsze jest to że raczej się na ciążę nie nastawiam bo nic nadzwyczajnego nie czuję, a i tak się boję zrobić test...

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tak niby na lajcie ale póki temperatura sie trzyma to elegancko. Boje się tego spadku bo wtedy już wiadomo że nici z tego. Nagorsze jest to że ta temp może sobie być wysoka albo stala aż tu nagle jebut i spada do linii podstawowej:/ No dramat ale z drugie strony jak nie mierze to nie mam pewności owulacji i czy był skok. Może rozwiązaniem jest moerzyć do owu a potem odpuścić? jak myślicie wtedy nie ma tego stresu rano "wzrośnie czy nie wzrośnie". Nawet mój mąż pyta przez sen i jak trzyma się? hehe milego dnia!

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzwa my to jestesmy ekspertkami od wmawiania sobie objawow haha. a prawda iest tqka ze pierwsze objawy to sa juz dobre 2 tyg po terminie@. choviaz ja w 1 ciazy od samego momentu zagniezdzania mialam skorcze. dlatego tez pol ciazy bylam na nospie zeby je wyciszyc bo jak tylko nie wzielam jednej tabletki to momentalnie wracaly :-/ u mnie dopiero 4 dni po!! zwariuje jeszcze te 10 haha

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, spać nie mogę, to piszę;) u mnie z cierpliwością coraz słabiej, ale to nic nowego;) doszłam do wniosku, ze przed staraniami nie czułam wszystkiego tak jak teraz. Odkąd się staramy, czuje ciągle napięcie w dole brzucha, wyczuwam ciągniecie jajników, dyskomfort. Dotąd nic nie czułam....To wszystko jest takie mylące i trudne. Jak u Was z cierpliwością? Kto jutro testuje?
    Mam dokładnie to samo :) wcześniej nie zwracałam uwagi albo naprawdę nie miałam żadnych takich dziwnych objawów. A teraz byle co i już się człowiek doszukuje.. masakra. Zwariować można od tego. Więc w tym cyklu postaram się jakoś wyluzować i nie myśleć o tych objawach i nie doszukiwać się niewiadomo czego po jednym ukłuciu

    LISTA STARACZEK

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ja już nie mierze tempki właśnie z takich względów jak piszesz. Teraz robię tylko testy owu. U mnie dzisiaj 27dc i 4 dni do potencjalnej @ i tez już świruje i pewnie nie wytrzymam i jutro zatestuje...i pojutrze tez i tak przez cztery najbliższe dni...hahah.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle dawno nie było i nas żadnego pozytywu:(

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Ja to tak niby na lajcie ale póki temperatura sie trzyma to elegancko. Boje się tego spadku bo wtedy już wiadomo że nici z tego. Nagorsze jest to że ta temp może sobie być wysoka albo stala aż tu nagle jebut i spada do linii podstawowej:/ No dramat ale z drugie strony jak nie mierze to nie mam pewności owulacji i czy był skok. Może rozwiązaniem jest moerzyć do owu a potem odpuścić? jak myślicie wtedy nie ma tego stresu rano "wzrośnie czy nie wzrośnie". Nawet mój mąż pyta przez sen i jak trzyma się? hehe milego dnia!
    Może i racja.. ale z drugiej strony ja mierze dopiero 3 cykl więc jeszcze nie umiem tak wyciągać wniosków z wykresu. Pozostaje mi nauka przez praktykę :)

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Ja to tak niby na lajcie ale póki temperatura sie trzyma to elegancko. Boje się tego spadku bo wtedy już wiadomo że nici z tego. Nagorsze jest to że ta temp może sobie być wysoka albo stala aż tu nagle jebut i spada do linii podstawowej:/ No dramat ale z drugie strony jak nie mierze to nie mam pewności owulacji i czy był skok. Może rozwiązaniem jest moerzyć do owu a potem odpuścić? jak myślicie wtedy nie ma tego stresu rano "wzrośnie czy nie wzrośnie". Nawet mój mąż pyta przez sen i jak trzyma się? hehe milego dnia!

    Ja tak zrobiłam w tym miesiącu - mierzyłam do skoku i kilka dni po a teraz juz odpuściłam. Albo bede w ciąży albo nie i żaden termometr tego nie zmieni, a ja potrzebowałam oczyścić umysł ;) No i przynajmniej nie musze sie zrywać w weekend :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już brzuch boli na @. Temp spada po 1 codziennie. No trzeba się chyba zresetować i nie myśleć o tych objawach :) Ja też miałam sporo a detektor ovu to jeszcze podkręca niepotrzebnie. W sumie to moje największe zmartwienie teraz, że mimo ładnego wykresu temp. mogę i tak nie mieć owulacji bo mam tak wysoką prolaktynę. Dzisiaj zapisuję się do lekarza, był ktoś w Novum?

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ