X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula 09 witaj :) miło Cię widzieć :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po moich wakacjach! Nie dam rady nadrobić póki co.:(

    stokrotka92, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha. Przykro mi, ale grudzien taki piekny i moze uda sie cos zmajstrowac przy okazji tak magicznego czasu ;)

    Olciuska. Co Ty gadasz ;) Jak czytam dziewczyny na forum to czesto nic nie czuly. Z drugiej strony tez czesto jest, ze czuja wszysko a ciazy nie ma, wiec objawami nie ma co sie sugerowac ;)

    Rzepakowepole. Cykl pewnie byl taki dlugi, bo z tego co pamietam to chorowalas. Rozumiem Twoj dylemat z testowaniem. Sama sie nad tym zastanawialam, ale u mnie na szczescie testowanie wypadnie przed swietami.
    Moze na razie sobie nie zawracaj tym glowy, bo wszystko moze sie zmienic, tak jak w poprzednim cyklu, i bedzie dobrze :)

    Dobuska. Fajnie, ze wrocilas. Odpoczelas? :)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny... proszę o wpisanie testowania na 31.12 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 15:29

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 14:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska jak było na wakacjach ? Jaka pogoda ?

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dobuska jak było na wakacjach ? Jaka pogoda ?
    Pogoda fajna jak na listopad, 16-20 stopni. :) Faaajnie. Wczoraj na lotnisku nagle 20 stopni mniej. Nie było milo;p

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże 20 stopni. Ale fajnie.

    No tutaj niestety wieje i zimno śnieg pada ślisko.... :/

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, Ty bierzesz duphaston cały cykl? Przed pierwszą ciążą miałam go brać od 16 dnia cyklu i tym sposobem hamowałam owulację, bo mam ją późno tj. 19/20dc. I dopiero owulację miałam jak przestałam tak szybko go brać.


  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska. Jak Ciebie nie bylo to rozmawialysmy tu o wierze (niekoniecznie w Boga), ktora dziala cuda.
    Dlatego nie przyciagaj negatywnej energii myslac, ze nie bedziesz miala owulki :)
    Ja w tym cyklu rzucilam mierzenie tempki. Skupiam sie na wierze, ze juz udalo sie zajsc w ciaze. Glaskam sie po brzuszku, robie medytacje i wizualizacje, aby sie odstresowac i uwierzyc, ze faktycznie fasolka juz sie we mnie rozwija ;)
    Raz wychodzi mi lepiej raz gorzej, generalnie dopiero sie tego ucze, ale wlasnie nad tym chce popracowac w tym cyklu. Mam nadzieje, ze magiczna atmosfera grudnia tez mi pomoze :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 14:05

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ja planuje testowac w tym tyg, ale nie czuje sie ''ciazowo'' wiec raczej nic z tego nie bedzie, podobno sie to czuje... :)

    ja sie czułam tak jakbym była, inaczej sie czulam niz w innych cyklach i byłam niemal pewna ze jestem :/ ale moze to przez inofem i chorobe

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję 19 :) ja i moja 5 dniowa ciąża prosimy o dopisanie ;)

    stokrotka92, dobuska, AiCha4811, mi_lejdi lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    dziękuję :*
    Czuję się... szczęśliwa :D
    i to chyba na tym kończy się lista pozytywnych odczuć :P
    rzygam jak kot, nie mogę jeść, objawy mnie wykańczają...
    Do tego mała mi ząbkuje, ostatnio była chora, jeździliśmy na IP. także dzieje sie...
    Ale daję rade :) groszek rośnie, macha rączkami do mamy :) brzusio też rośnie :D
    Emma jak bardzo mi sie marzy żeby tak dac kiedys corce na imie, tylko mąz nie bardzo że zbyt hollywodzkie, a moja tesciowa nawet nie chce myslec co by powiedziala na takie imie :/ znowu byłabym dziwolągiem w rodzinie ;)

    atych objawow pianistko to nie wiem czy bardziej Ci współczuje czy zazdroszcze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 15:12

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Aicha. Przykro mi, ale grudzien taki piekny i moze uda sie cos zmajstrowac przy okazji tak magicznego czasu ;)

    też tak myślę i nie tracę nadziei, jedynie przykro mi że nie będę mogła uczcić jutrzejszej poltora rocznicy slubu pozytywnym testem oraz żal mi tego że nie bede mogła rodzicom schowac po choinką zdjęcia USG z podpisem wnuczek. Mama bardzo na to czeka. Tego jedynie mi żal. :) bo nastepne testowanie przed sylwestrem. aaale dziecko to szczescie o kazdej porze roku. nie ma co płakać, wciągnąć gluta i szykowac sie do kolejnej owulki. Przynajmniej bede mogla zbadac i zaczac leczyc kregoslup przed upragniona ciążą.

    dobuska lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja testuję 19 :) ja i moja 5 dniowa ciąża prosimy o dopisanie ;)
    z przyjemnością ! :D kocham taką pewność siebie i bede siedziec jak na szpilkach zeby zobaczyc ten pozytyw ! :D :D :D

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:

    Rzepakowepole. Cykl pewnie byl taki dlugi, bo z tego co pamietam to chorowalas. Rozumiem Twoj dylemat z testowaniem. Sama sie nad tym zastanawialam, ale u mnie na szczescie testowanie wypadnie przed swietami.
    Moze na razie sobie nie zawracaj tym glowy, bo wszystko moze sie zmienic, tak jak w poprzednim cyklu, i bedzie dobrze :)

    Annie, wypluj te słowa, że wszystko się może zmienić jak w poprzednim cyklu. :P Ja chcę, żeby było jak zawsze, bez żadnych przesunięć. Wtedy mogę już nawet testować w te Święta, trudno. :-)

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Annie, wypluj te słowa, że wszystko się może zmienić jak w poprzednim cyklu. :P Ja chcę, żeby było jak zawsze, bez żadnych przesunięć. Wtedy mogę już nawet testować w te Święta, trudno. :-)
    E tam a może ovu będzie wcześniej? Ja tam sikam od 9 dpo zawsze :D a co :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Evve a ile masz lat?
    37 i pół - chociaż ciężko mi w to czasami uwierzyc☺ i moja 7- letnia córeczka tez ma na imię Emma ( bardzo lubi swoje imię)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 16:33

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie już mi przeszły wszystkie złości. Ale nadal nie zostałam tu zrozumiana ;) mój M. utrzymuje, że on może i chce codziennie. Ale nieważne, dogadaliśmy się ;)
    Ja aż tak wizualizować, że już jestem w ciąży to chyba nie potrafię... ale może czas spróbować? ;)

    U mnie nadal sucho. Chociaż wczoraj odszedł mi tzw. czop śluzowy. słyszałyście o tym?? macie tak?? bo ja zawsze myślałam, że to już jakaś forma śluzu płodnego. A w międzyczasie przypadkiem się dowiedziałam, że taka galaretowata masa zwiastuje otwarcie szyjki i owulacje za 2-3 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 16:49

    <3 14.04.2018 Théo <3
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ