X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka dużo kciuków kochana :D
    Wysikuj piękny pozytyw i wstawiaj zdjęcie ! :D

    kaka470 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie zaczął boleć jajnik. O rany

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Hopeless jakie linie?
    Dobuska trzymam kciuki :) Za nas wszystkie :*
    W sensie drugie kreski ;) nie tylko kontrolne.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Kuurde a ja właśnie te kupiłam choć w aukcji były różowe...póki co wychodzą negatywne i czekam na ovu
    Ja kupiłam identycznie :( na zdjęciu różowe a w środku te :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka toż to ciazunia :) rozumiem Twoje zdziwienie. Sama ze swojego nie mogę wyjść nadal :) powtórz test. Super!

    stokrotka92, AiCha4811, kaka470 lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lol nie bylo mnie troszkę na forum, a tu proszę jak dyskusja się rozwinęła, trudno nadążyć:). Doskonale Was dziewczyny rozumiem, ja mam wrażenie że wszędzie gdzie się oglądnę to same ciąże widzę:), w pracy to samo, dziewczyny które urodziły dzieci po mnie w większości mają już następne albo właśnie są w ciąży. Zaczynam mieć wrażenie że ten stan dotyczy wszystkich poza mną:(. Jeszcze mąż mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy moje zachowanie w jakiś sposób odbiega od normy to twierdzi że może w ciąży jestem:(. Kurcze, a tak na dobrą sprawę przecież podobno to wszystko takie proste jest. Dzisiaj u mnie chyba 8 dpo, na szczęście jeszcze nie odnotowała syndromow małpowych, ale pewnie jest to kwestia czasu. Gratuluję dziewczynom zafasolkowanym, rośnijcie zdrowo:), mam nadzieje że wasz stan udzieli się nam wciąż oczekujących na cud:)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka, wg mnie teścik pozytywny:), czekamy na potwierdzenie:)

    kaka470 lubi tę wiadomość

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella znam to. U mnie w okolicy wszyscy pytają kiedy drugie dziecko, wszystkie koleżanki w koło w ciąży a my nic.

  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja najlepsza przyjaciółka zaszła właśnie niedawno w 6 cyklu . A zaczęli się starać dużo później od nas. Nie jestem zazdrosna szczerze się cieszę ale teraz muszę słuchać o ubraniach wózkach , objawach... czasami zwyczajnie nie daje rady. A propo objawów to Was pewnie zainteresuje ona już 3 dni przed terminem @ zrobiła test i był pozytywny. Bolał ja jajnik i piersi strasznie. A później brzuch jak na @

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie to właśnie boli brzuch teraz typowo jak na @ więc pewnie przyjdzie dziś

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam test 6/7 dpo i negatyw :) Więc ovitrelle w organiźmie już nie ma :D

    Byłam pewna, że wraz z "wypłukaniem" zastrzyku minie przeraźliwy ból piersi.. ale nie :(
    Zacznę niedługo zgryzać tynk ze ścian. Sutki pieką, bolą i lewa pierś boli po boku. W staniku jeszcze żyje, ale bez to jakaś tragedia..

    Do tego co jakiś czas ciągnie mnie lewy jajnik.

    Ohh.. zwariować można. Najgorsze jest to, że to tak naprawdę pierwsze owulacja podczas starań, więc nie mam pojęcia jak mój organizm się zachowuje w drugiej fazie cyklu.. brrrrrr.

    Jutro idę zbadać progesteron. Mam nadzieję, że wyjdzie ładny :)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ja dzisiaj zrobiłam test 6/7 dpo i negatyw :) Więc ovitrelle w organiźmie już nie ma :D

    Byłam pewna, że wraz z "wypłukaniem" zastrzyku minie przeraźliwy ból piersi.. ale nie :(
    Zacznę niedługo zgryzać tynk ze ścian. Sutki pieką, bolą i lewa pierś boli po boku. W staniku jeszcze żyje, ale bez to jakaś tragedia..

    Do tego co jakiś czas ciągnie mnie lewy jajnik.

    Ohh.. zwariować można. Najgorsze jest to, że to tak naprawdę pierwsze owulacja podczas starań, więc nie mam pojęcia jak mój organizm się zachowuje w drugiej fazie cyklu.. brrrrrr.

    Jutro idę zbadać progesteron. Mam nadzieję, że wyjdzie ładny :)
    O to super :) szybko wyparowal :) jeszcze kilka dni i test :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 14:04

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się obrazilam na objawy bo dwa razy organizm zrobił mnie totalnie w konia. Mam zamiar myśleć pozytywnie, ale nie w takim sensie że na pewno jestem w ciąży (bo moj organizm jest bardzo podatny na to i daje mi takie objawy a potem @) tylko myśleć o Bożym planie, jeśli to właśnie ten cykl to choćby miało to graniczyć z cudem - uda się ! A jeśli to nie nasz czas to choćby stanęła na rzesach to nie wyjdzie.
    Zastanawiam się dodatkowo po tych moich przygodach czy : nie mylę klucia w jelitach z kluciem w jajnikach (cała fl odcxudczuwalam klucia ) oraz czy z moim endometrium wszystko ok czy to czasem nie jest tak ze co jakiś czas gdy inaczej niz zwykle czuję sie w fl czy dzieje sie tak ze dochodzi do zapłodnienia ale potem do samoistnego poronienia. To by byla trzecia taka sytuacja w tym roku. A jeśli jest tak jak myślę to... cholera jak temu zaradzić? Macie z tym doświadczenia? Wizytę u gin mam dopiero 14ego na monitoring ale ona nie jest zbyt rozmowna więc pewnie powie żebym o tym nie myślała i już :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 08:32

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Najmlodsza za kilka dni wyjdzie pozytyww!:D Takie mam preczucia:D

    Kaka jak tam test? Moim zdaniem ciazunia:D


    Powiem Ci, że ja też mam takie przeczucie i coś czuje, że nieźle walnę twarzą w krawężnik zwany rzeczywistością :P

    Nawet lekarz stwierdził, że pierwsza owulacja.. to tak no żebym się nie nastawiała :D
    Ale mówił też, że piękna ta owulacja :) No i endometrium miało 12 mm! ( dobijałam zawsze do 7-8mm, wiec progres jest).

    A jak u Ciebie słońce? Kiedy szykujesz się na test?

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w najbliższych dniach chyba nie będę miała czasu myśleć o czymkolwiek. Mam tyle nauki na studia że ja nie wiem kiedy to ogarnę a do tego licencjat szykowanie na święta sprZątanie. Ja nie wiem kiedy ja to wsZystko zrobie

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Ja w najbliższych dniach chyba nie będę miała czasu myśleć o czymkolwiek. Mam tyle nauki na studia że ja nie wiem kiedy to ogarnę a do tego licencjat szykowanie na święta sprZątanie. Ja nie wiem kiedy ja to wsZystko zrobie

    Haha, wiem co czujesz :D

    Ja w tym tygodniu mam dwa kolokwia, masę projektów, prac, prezentacji ,wejściówek.
    Do tego nie mam w tym roku sesji egzaminacyjnej i wszystkie egzaminy są na ostatnim wykładzie z zajęć.. tym sposobem co tydzień mam egzamin z sesji i generalnie to chyba powinnam zamieszkać w bibliotece :D

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście z tymi objawami wszystko można sobie wmówić i podciągnąć pod ciaze.

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Haha, wiem co czujesz :D

    Ja w tym tygodniu mam dwa kolokwia, masę projektów, prac, prezentacji ,wejściówek.
    Do tego nie mam w tym roku sesji egzaminacyjnej i wszystkie egzaminy są na ostatnim wykładzie z zajęć.. tym sposobem co tydzień mam egzamin z sesji i generalnie to chyba powinnam zamieszkać w bibliotece :D


    ulżyło mi. Dobrze, że nie tylko ja mam przerąbane :)

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziękuje bardzo , temperatura mi spadła ale test zrobiłam no i cos tam widać nie tak wyraźnie jak wczoraj ale widać dziś miałam tylko test o czułości 10


    d07d0dd4.jpg


    zdjęcie jest kiepskie , poczekamy zobaczyły , bardzo słaba kreska

    Dag_Mara, Figa8787, Lola83 lubią tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ