X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochane...
    Czy jak w tamtym miesiacu fl trwala u mnie 11 dni. To w tym cyklu moze sie ona wydluzyc?? Jest to normalne. Dodam ze dzis mam 14dpo test negatywny...

    Długość fl może się wahać, u mnie chyba też nie jest stała, wydaje mi się, że to normalne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c28cc0cc0520.jpg

    dodaje swoje testy owu, nie wiem czy się uda bo pierwszy raz to robię ;)

    edit: udało się :)
    Co sądzicie o wczorajszym prawie pozytywie? Testy też mam z allegro, te tanie. W tamtym cyklu miałam te drogie z rossmana i różnicy nie widziałam. Jak myślicie, dziś tylko pozytywny zaznaczyć?
    JAK TY DODAJESZ ZDJECIA?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje roslonko. Na necie jest napisane ze fl jest stala tzn moze sie wahac np o 2dni. Mam nadzieje ze malpa zaraz przyjdzie! Twoj teSt owulacyjny moim zdaniem ostatni jest pozytywny zrob jeszcze jutro tak w poludnie. I bedziesz widziala czy kreska jest jasmiejsza. Serduszkuj juz ❤! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 19:48

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska. Też czytałam, że fl może wahać się do 2 dni.

    Roslinka. Może ten wczoraj szy test o 10:00 był zbyt wcześnie zrobiony. Podobno rano się nie robi. Ja bym dziś zaznaczyła pozytyw :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    JAK TY DODAJESZ ZDJECIA?
    Zapodaj na forum. A jak wybierzesz zdjęcie to na dole zaznaczasz np 500x500.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzałam swoje wcześniejsze cykle i moja fl waha się między 13 a 15 dniem. Wyjątkowo w ostatnim cyklu była 12 dni. Także takie wahania są w porządku. Dzięki dziewczyny, to pozytyw zaznaczam dzisiaj. Jutro w południe nie dam rady zrobić testu bo w pracy nie mam jak, dopiero po godz. 16 mam możliwość. Rano dziś był seks, także liczę że czas jest odpowiedni :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c28cc0cc0520.jpg

    dodaje swoje testy owu, nie wiem czy się uda bo pierwszy raz to robię ;)

    edit: udało się :)
    Co sądzicie o wczorajszym prawie pozytywie? Testy też mam z allegro, te tanie. W tamtym cyklu miałam te drogie z rossmana i różnicy nie widziałam. Jak myślicie, dziś tylko pozytywny zaznaczyć?
    Ja bym zaznaczyła pozytyw :)

    Kurde jak miałam te różowe to tez mi linie wychodziły :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 14:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless jakie linie?
    Dobuska trzymam kciuki :) Za nas wszystkie :*

    mi_lejdi, dobuska lubią tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam po powrocie po miłym weekendzie w słońcu.

    Nie dam rady nadrobić wszystkiego, ale widzę, że tematy okołoowulacyjne dominują ;) No to teraz czekamy/odliczamy! ;)

    Ja jestem po owulacji, piątkowy test był już jaśniejszy, sobotni już zupełnie jasny.
    Powiem Wam, że nie dam rady wyobrażać sobie, że jestem w ciąży. Takie coś napawa mnie lękiem i istnieje niebezpieczeństwo, że ewentualny @ będzie się wiązał z ogromnym rozczarowaniem jak przy utracie ciąży.
    Wolę podejść realistycznie, jak tam jest już bąbelek to fantastycznie, jak nie, to będzie mi bardzo smutno, ale dam radę. Co się wydarzyło to się wydarzyło i już jest postanowione :)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nie miałam czasu się zastanawiać nad niczym. Wpadłam biegiem że szkoły zjadłam obiad i przyjechal chrzestny na mikołaja. Dopiero pojechał. Padam na pysk. Jeszcze znowu dokucza mi pęcherz. Jadę na furaginie. Więc wolę myśleć że nie jestem w ciąży bo boję się o maluszka

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Dla tych które robią testt ovu :) taka jest różnica między facelle a tymi z allegro z niebieską końcówka. Dodam że miałam z końcówka różową i wychodzily zupełnie normalnie. Pokazywały co miały pokazać. A na tych nie ma niiiic.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6976c40016e5.jpg

    Kuurde a ja właśnie te kupiłam choć w aukcji były różowe...póki co wychodzą negatywne i czekam na ovu

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska. Mam wielką nadzieję, że to był płodny i że w kolejnych cyklach taki też zacznie się pojawiać :)

    mi_lejdi. Ja jak zaczynałam wyobrażać sobie, że już jestem w ciąży to też bałam się nakręcenia i rozczarowania. Cały czas się tego boję, ale próbuję zmienić nastawienie na takie zaufanie, że jak nie teraz to za chwilę, aby uniknąć tego rozczarowania. Nie wiem czy mi się uda, zobaczymy. Zresztą i tak tylko dwa razy udało mi się zrobić te wizualizacje, bo byłam bardzo zabiegana, ale jestem na siebie o to zła. Dziś chcę do tego powrócić, chociaż czasu też mało.

    Stokrotka. Spróbuj wziąć żurawinę profilaktycznie jak Ci pisałam. Ja biorę już drugi miesiąc i póki co nie miałam pęcherza, a wcześniej też co chwilę.

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejjjjj :) ja jutro lecę zobaczyć jak tam moje pęcherzyki urosły :) jak wrócę to się pochwalę :) trzymajcie kciuki :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Kuurde a ja właśnie te kupiłam choć w aukcji były różowe...póki co wychodzą negatywne i czekam na ovu
    Spokojnie, Hopeless musiała trafić na złą partię, albo pozytyw jeszcze jej wyjdzie. Ja miałam niebieskie testy i wychodziły bardzo dobrze :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    dobuska. Mam wielką nadzieję, że to był płodny i że w kolejnych cyklach taki też zacznie się pojawiać :)

    mi_lejdi. Ja jak zaczynałam wyobrażać sobie, że już jestem w ciąży to też bałam się nakręcenia i rozczarowania. Cały czas się tego boję, ale próbuję zmienić nastawienie na takie zaufanie, że jak nie teraz to za chwilę, aby uniknąć tego rozczarowania. Nie wiem czy mi się uda, zobaczymy. Zresztą i tak tylko dwa razy udało mi się zrobić te wizualizacje, bo byłam bardzo zabiegana, ale jestem na siebie o to zła. Dziś chcę do tego powrócić, chociaż czasu też mało.

    Stokrotka. Spróbuj wziąć żurawinę profilaktycznie jak Ci pisałam. Ja biorę już drugi miesiąc i póki co nie miałam pęcherza, a wcześniej też co chwilę.


    Biorę już odkąd mi napisałaś żeby spróbować.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Biorę już odkąd mi napisałaś żeby spróbować.
    To dobrze. Może trzeba to dłużej pobrać, albo miałaś niedoleczoną poprzednią infekcje. Podobno najlepsza żurawina na pęcherz jest ze składnikiem PAC, ale ona jest droższa. Ja na razie biorę tą tańsza i pomaga. Jak nie pomoże to kupię tą droższą.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Spokojnie, Hopeless musiała trafić na złą partię, albo pozytyw jeszcze jej wyjdzie. Ja miałam niebieskie testy i wychodziły bardzo dobrze :)

    No może wyjdzie coś i u mnie :)
    Wszystko chyba jeszcze przede mną - cykle mam długie.

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja właśnie próbuję wypracować w sobie taki spokój, że generalnie jest dobrze :) I bąbelek jeśli jest to się zagnieździ i zadomowi na 9 miesięcy, a jeśli nie ma to ja dam radę :)


    Powiem Wam, że byliśmy u znajomych męża. I koleżanka, nieświadomie oczywiście, opowiadała ciągle o swoich 2 przyjaciółkach, które zaszły w ciążę za 1 razem. I to w kontekście: "Wiesz, one były tak nakręcone na starania, że byłam pewna, że się zablokują i je ostrzegałam, żeby się nie rozczarowały. A one obydwie bingo za pierwszym razem!" Starałam się bardzo, ale mój uśmiech był zapewne nieco skwaszony...

    Bardzo proszę o wpisanie na 18 listopada :)

    Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milejdi rozumiem Cie doskonale. Ja sie zawsze zlosliwie usmiecham i mowie, ze niektorym, to wystarczy powachac i juz w ciazy! Chwalenie sie zajsciem za pierwszym czy drugim razem od razu sie konczy w pol slowa :P Wredna jestem, wiem.
    Tyle ze ja pracuje w restauracji, jestem tylko ja i szefowa, ktora zna wszystkich klientow praktycznie od dziecka (siedzi tam juz 30 lat) i nawet jak sie dziewczyny nie chwala nikomu zeby nie zapeszyc na poczatku, to ona wie. I ja wiem. I sie chwala pindy i brzuchami wywijaja nade mna codziennie. Do porzygu :) Polowa moich klientek w ciazy. I z bobasami przychodza non stop...
    Cholernie ciezko pracowac i usmiechac sie do nich, jak czlowiek zaraz dwa i pol roku staran i dupa.
    Tak wiec rozumiem :*

    mi_lejdi, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ