X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Takie gluty mi czasem chlapia po nogach :D tak to śluz płodny :D
    Dzięki :-) Ja mam testy z allegro i nigdy nie było dwóch kresek takich samych.

    Jutro mogę wrzucić zdjęcie z poprzedniego cyklu. :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dzięki :-) Ja mam testy z allegro i nigdy nie było dwóch kresek takich samych.

    Jutro mogę wrzucić zdjęcie z poprzedniego cyklu. :D
    Ale te niebieskie masz? To wrzuć!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje dzis negatyw ale @ jeszcze nie ma, zatestuje pojutrze

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam popatrzyć kto tu jeszcze dołączy do sierpniówek na fioletowej stronie :)
    Dobry wieczór i trzymam kciuki za Was wszystkie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 18:05

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ale te niebieskie masz? To wrzuć!
    Nie moge kabla znaleźć od aparatu. Ale jest identyczny jak tutaj od channtall

    http://forum.28dni.pl/discussion/2015/52/wspierajaco-plotkujaco-pierdolkowo-dla-wszystkich-szalonychdziewczynek/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Przyszłam popatrzyć kto tu jeszcze dołączy do sierpniówek na fioletowej stronie :)
    Dobry wieczór i trzymam kciuki za Was wszystkie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif
    Ja już kwalifikuje się na wrześniówkę, gdyby się udało:D

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję okres za rogiem.
    Mam gastrofazę, mężowi obrywa się za byle co, brzuch boli mnie okresowo, cycki tak samo.
    Oby szybko przyszedł, będzie z głowy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Czuję okres za rogiem.
    Mam gastrofazę, mężowi obrywa się za byle co, brzuch boli mnie okresowo, cycki tak samo.
    Oby szybko przyszedł, będzie z głowy...

    Nie ma przeczucia na ciążę?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless. Może one tylko pozytyw pokażą, bez cieni wcześniej? Spróbuj. A może trefna partia Ci się trafiła.
    Ja miałam testy z niebieską końcówką i pokazywały mi różne odcienie kresek, łącznie z pozytywem. Mam fotki, jak chcesz to wrzucę.

    -Monika- W 11 dc jak najbardziej może to być śluz płodny :)

    A ja się doczekałam dziś pozytywnego testu owu w 11 dc :) Jestem super zadowolona :)
    e5s21j.jpg

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, u mnie chyba był cykl bezowulacyjny. Zarłam ketonal na ból głowy przez pół cyklu no i się pochrzanilo.

    Annie No to do roboty!
    :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Hopeless. Może one tylko pozytyw pokażą, bez cieni wcześniej? Spróbuj. A może trefna partia Ci się trafiła.
    Ja miałam testy z niebieską końcówką i pokazywały mi różne odcienie kresek, łącznie z pozytywem. Mam fotki, jak chcesz to wrzucę.

    -Monika- W 11 dc jak najbardziej może to być śluz płodny :)

    A ja się doczekałam dziś pozytywnego testu owu w 11 dc :) Jestem super zadowolona :)
    e5s21j.jpg
    Na focie wyglądają jak zielone ;) być może mam jakieś felerne bo pozytyw będzie max 2 dni. Te moje wcześniejsze różowe coś na tym etapie pokazywały na bank.
    Edit. Aaaa bo te są z teraz :) myślałam że to fota tych niebieskich ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 18:59

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Hopeless. Może one tylko pozytyw pokażą, bez cieni wcześniej? Spróbuj. A może trefna partia Ci się trafiła.
    Ja miałam testy z niebieską końcówką i pokazywały mi różne odcienie kresek, łącznie z pozytywem. Mam fotki, jak chcesz to wrzucę.

    -Monika- W 11 dc jak najbardziej może to być śluz płodny :)

    A ja się doczekałam dziś pozytywnego testu owu w 11 dc :) Jestem super zadowolona :)
    e5s21j.jpg
    Jak Ty tutaj zdjecia wrzycasz? :D
    Nie wiem ja jakoś nie czuję się na owulację, zobaczymy :-/

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless. Te są zielone, bo teraz takie mam :) Niebieskie robiłam 4 cykle temu, oto one:
    f28tj8.jpg

    Ja bym na Twoim miejscu robiła te niebieskie dalej. Albo są trefne, albo tak mało czułe, że pokażą tylko pozytyw.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja już kwalifikuje się na wrześniówkę, gdyby się udało:D
    Ja tez ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja tez ;)
    Mam nadzieję że któraś z Nas założy wątek wrześniowy na fioletowej stronie i bedziemy się wspierac :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Hopeless. Te są zielone, bo teraz takie mam :) Niebieskie robiłam 4 cykle temu, oto one:
    f28tj8.jpg

    Ja bym na Twoim miejscu robiła te niebieskie dalej. Albo są trefne, albo tak mało czułe, że pokażą tylko pozytyw.
    Oczywiście ze będę na nie siurac do końca cyklu ;) w końcu kupiłam 50 szt :D będą eksperymenty :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Mam nadzieję że któraś z Nas założy wątek wrześniowy na fioletowej stronie i bedziemy się wspierac :D
    Ja ma bank nie. Juz założyłam wątek marcowy i nie przyniosło mi to szczęścia :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie średnia sytuacja. Może ktoś tak miał ? Coś wie ? Czy jeżeli od 12 dc do 17 dc pęcherzyk nic nie urósł to jest jeszcze szansa że pęknie? Od 5 dni ma wielkość 19,8 . Lekarz stwierdził luf. W tym cyklu nic już nie będzie . I będziemy obserwować kolejny.... A tak się już nastawilam że się w końcu uda ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane...
    Czy jak w tamtym miesiacu fl trwala u mnie 11 dni. To w tym cyklu moze sie ona wydluzyc?? Jest to normalne. Dodam ze dzis mam 14dpo test negatywny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c28cc0cc0520.jpg

    dodaje swoje testy owu, nie wiem czy się uda bo pierwszy raz to robię ;)

    edit: udało się :)
    Co sądzicie o wczorajszym prawie pozytywie? Testy też mam z allegro, te tanie. W tamtym cyklu miałam te drogie z rossmana i różnicy nie widziałam. Jak myślicie, dziś tylko pozytywny zaznaczyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 19:23

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ