X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    A co do bliźniaków- nie, dziękuję. Mój pierworodny syn z motorkiem w dupce robi za dwóch.
    Oj znam to ;) wszędzie go pełno. teraz akurat ma taki okres że się wszystkich wstydzi, chowa się, nie chce się nawet przywitać, no dzikus mały

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a gdzie są dzisiejsze 2 kreski ja się pytam!!!

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj nie wyszedł pozytyw owu, ale kreska była bardzo ciemna, więc dziś już powinien wyjść :)
    Mam trochę zagadkę ze śluzem. Wczoraj rano jak się przytulaliśmy to było bardzo sucho. Wieczorem zauważyłam rozciągliwy, przezroczysty śluz tylko nie wiem czy to przypadkiem nie była sperma. Tu na OF jest opisane jak odróżnić jedno od drugiego i że można zrobić test z wody. Sperma powinna się rozpuścić a śluz zbić w kuleczkę. Stało się to drugie, więc powinien być płodny śluz, ale dalej nie jestem 100% pewna, bo nigdy czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam i trochę boję się aż tak ucieszyć ;)
    W poprzednim cyklu, odkąd zaczęłam pić siemię lniane, zaczął pojawiać się rozciągliwy śluz, ale był brunatny i biały. W tym cyklu byłby już prawdziwy przezroczysty? Bardzo bym chciała, żeby to była prawda :)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Mi wczoraj nie wyszedł pozytyw owu, ale kreska była bardzo ciemna, więc dziś już powinien wyjść :)
    Mam trochę zagadkę ze śluzem. Wczoraj rano jak się przytulaliśmy to było bardzo sucho. Wieczorem zauważyłam rozciągliwy, przezroczysty śluz tylko nie wiem czy to przypadkiem nie była sperma. Tu na OF jest opisane jak odróżnić jedno od drugiego i że można zrobić test z wody. Sperma powinna się rozpuścić a śluz zbić w kuleczkę. Stało się to drugie, więc powinien być płodny śluz, ale dalej nie jestem 100% pewna, bo nigdy czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam i trochę boję się aż tak ucieszyć ;)
    W poprzednim cyklu, odkąd zaczęłam pić siemię lniane, zaczął pojawiać się rozciągliwy śluz, ale był brunatny i biały. W tym cyklu byłby już prawdziwy przezroczysty? Bardzo bym chciała, żeby to była prawda :)

    Dzialajcie! Kciuki!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Mi wczoraj nie wyszedł pozytyw owu, ale kreska była bardzo ciemna, więc dziś już powinien wyjść :)
    Mam trochę zagadkę ze śluzem. Wczoraj rano jak się przytulaliśmy to było bardzo sucho. Wieczorem zauważyłam rozciągliwy, przezroczysty śluz tylko nie wiem czy to przypadkiem nie była sperma. Tu na OF jest opisane jak odróżnić jedno od drugiego i że można zrobić test z wody. Sperma powinna się rozpuścić a śluz zbić w kuleczkę. Stało się to drugie, więc powinien być płodny śluz, ale dalej nie jestem 100% pewna, bo nigdy czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam i trochę boję się aż tak ucieszyć ;)
    W poprzednim cyklu, odkąd zaczęłam pić siemię lniane, zaczął pojawiać się rozciągliwy śluz, ale był brunatny i biały. W tym cyklu byłby już prawdziwy przezroczysty? Bardzo bym chciała, żeby to była prawda :)

    Ja odróżniam to tak, że sperma się po chwili wchłania w palce, a śluz nie. Trzymam kciuki, żeby to był płodny.:-)

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chetnie bym Wam zostawila wiruski ale nie umiem tego robic. Czy ktos moze mi powiedziec jak wstawia sie i skad bierze takie obrazki?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Cos cienko idzie z 2kreseczkami.Ja nie melduje jeszcze @ czekam cierpliwie.Folwarku gratukuje ciemnienia kreseczki;*teraz tylko czekac na bijace serduszko;*

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję negatyw, czyli tak jak czułam. Czekam na @.
    Kciuki za was dziewczyny trzymam!

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witajcie w niedzielne popołudnie.
    Margoz i Meli - dopóki nie ma @ nie traćcie nadziei :)
    U mnie dziwna sytuacja bo wczoraj rano o 10:30 zrobiłam test owulacyjny i wyszły prawie dwie takie same kreski, kolejny zrobiłam o 13:30 i kreska testowa już jaśniejsza więc pomyślałam, że tak już będzie. No ale dziś zrobiłam test o godz. 11:00 i kreski znowu prawie takie same... Za jakąś godzinkę powtórzę test jeszcze. A dodam, że rano dziś był seks. Jak myślicie - nasienie mogło wlecieć do pojemniczka i wpłynąć na wynik testu owu?

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jeden dzień mnie nie było a tu takie tempo :P

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Ja odróżniam to tak, że sperma się po chwili wchłania w palce, a śluz nie. Trzymam kciuki, żeby to był płodny.:-)
    Dzięki :) No właśnie też wyczytałam, że jak się potrze w palce to sperma się rozpuszcza a mi się to nie rozpuściło, więc mam dużą nadzieję, że jednak śluz :) Wieczorem chcemy powtórzyć przytulanie, ale jakoś kiepsko z atmosferą, dużo napięcia z różnych powodów, więc mam nadzieję, że damy radę.
    Za 2h robię owulacyjny, mam nadzieję, że pokaże się pozytyw :)

    roslinka. Faktycznie dziwna sytuacja z tymi testami. Ja wczoraj też robiłam dwa. Pierwszy zrobiłam z bardzo jasnego moczu, mimo że nie piłam i kreska wyszła słabo widoczna. Kilka godzin później powtórzyłam i kreska już prawie identyczna jak kontrolna, także to różnie bywa.
    Zwróć uwagę na kolor moczu, na to żeby nie pić zbyt wiele 2h przed i powtórz test. Trzymam kciuki za nasze pozytywy :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tych które robią testt ovu :) taka jest różnica między facelle a tymi z allegro z niebieską końcówka. Dodam że miałam z końcówka różową i wychodzily zupełnie normalnie. Pokazywały co miały pokazać. A na tych nie ma niiiic.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6976c40016e5.jpg

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich.
    Gratulacje dla tych którym się udało :-)

    A ja poproszę o wpisanie mnie na listę 15.12. Obym wytrzymała do tej daty ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te z allegro faktycznie miałam wcześniej kreska nigdy nie była równie ciemna, a skok temp. był. W tym cyklu mam różowe (zakupiłam 50+5 ciążowych ;-)) i wyszły przez 2 dni przed skokiem temperatury dwie ciemne krechy. Może tamte to jakieś przeterminowane a data przebita?

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless. Może inna czułość testów? Czytałam, że te facelle są bardzo czułe.
    To już jest pozytyw, bo na fotce kreski jakieś poprzerywane? ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo jak na zdjęciu wg tych z allegro nigdy nie miałam owulacji. A dziewczyny zrobiłam ten domowy test tylko że z proszkiem do pieczenia bo nie miałam sody . Piana była, czekam do wtorku na prawdziwy test, ale myślę że obala ten domowy . Nie sądzę żeby w tym się udało.

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak to....
    Jest piana jest ciąża chyba? Czy się mylę?

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie. :-/ Możę być to troche nie smaczne no ale w kropce jestem.

    Gdy się naprężyłam, ciągnął się taki długi glut na 10 cm, kolor przezroczysty z żółtym. Jestem w 11 dc, cykle ok 30 dniowe. Czy to już płodny śluz? Z rana miałam kremowo-wodnisty.

    Taki śluz chyba mam tuż przed miesiączka.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z Allegro niby czulsze. Data ważności normalna. Temu facelle jeszcze ciut do pozytywu brakuje ale na tym drugim nie ma nic. Juz rozumiem dlaczego dziewczyny czasami piszą ze im testy nie wychodzą. Zastanawia mnie tylko czy wszystkie testy z niebieską końcówka są beznadziejne czy zależy na co się trafi?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny pomóżcie. :-/ Możę być to troche nie smaczne no ale w kropce jestem.

    Gdy się naprężyłam, ciągnął się taki długi glut na 10 cm, kolor przezroczysty z żółtym. Jestem w 11 dc, cykle ok 30 dniowe. Czy to już płodny śluz? Z rana miałam kremowo-wodnisty.

    Taki śluz chyba mam tuż przed miesiączka.
    Takie gluty mi czasem chlapia po nogach :D tak to śluz płodny :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ