X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grzybica pochwy, a starania
Odpowiedz

Grzybica pochwy, a starania

Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 30 marca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaobserwowałam u siebie objawy grzybicy, do lekarza idę dopiero jutro i pewnie to potwierdzi. Powiedzcie mi jak to się ma do starań o dziecko?? teraz miałam mieć dni płodne, ale nawet nie mam śluzu płodnego więc pewnie owu nie było. Czy jak się wyeczę to wszystko wróci do normy??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 marca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dziewczynę, która zaszła mając grzybice pochwy. ja dostałam od gin globulki dopochwowe, przy których mogłam współżyć a co za tym idzie mogłam się starać ale obowiązkowo coś dla swojego partnera znajdź, najlepiej clotrimazol maść.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 30 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia owulka może i była ale jakakolwiek infekcja zaburza jakość śluzu a czasem nawet nie ma go na tyle aby zauważyć.

    Anutka lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym momencie lecze grzybice biore Nystatyne 100 000 i masc pimafucin, Mąż dostal tab. Przeciwwskazan nie ma co do wspolzycia ale jakos sluzu jest duzo gorsza. I u mnie w tym miesiacu brak owulki bo to druga infekcja w tym cyklu wiec mamy wyleczyc do konca.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny trochę mnie uspokoiłyście:) no nic zobacze co jutro powie gin

    Ewik, Anutka lubią tę wiadomość

    relg3e5e5eurhywm.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 8 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a nie miałyście antybiotyków przepisanych na grzybicę, ja mam jakieś zapalenie, chyba to właśnie grzybica i mam maść ze sterydami, na początku cyklu mam iść do gina, więc pewnie mi powie czy mamy się starać, czy też lepiej poczekać

    Anutka lubi tę wiadomość

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 9 maja 2014, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotyki są raczej na zakażenia bakteryjne. Ja teraz brałam antybiotyki na zakażenie gronkowcem. I raczej starań nie mogłam żadnych podejmować.

    Anutka lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 9 maja 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Antybiotyki są raczej na zakażenia bakteryjne. Ja teraz brałam antybiotyki na zakażenie gronkowcem. I raczej starań nie mogłam żadnych podejmować.


    ale po odłożeniu leków, mogliście wznowić starania, czy musieliście odczekać np. 3 miesiące?

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 9 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie o żadnych trzech miesiącach nie słyszałam. Wydaje mi się, że chyba lepiej się starać jak infekcji chwilowo nie ma póki nowa nie przyjdzie...

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie masz rację:) ale ginekolog pewnie powie co i jak:)

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja od zawsze mam grzybice,az wstyd i nigdy nie udaje sie wyleczyc. Rowniez w tym czasie jak zaszlam miałam...teraz nie wspolzyje od poczatku ciazy i i tak nie moge wyleczyc...masakra

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Hej. Ja od zawsze mam grzybice,az wstyd i nigdy nie udaje sie wyleczyc. Rowniez w tym czasie jak zaszlam miałam...teraz nie wspolzyje od poczatku ciazy i i tak nie moge wyleczyc...masakra


    ja miałam leukocyty już chyba od grudnia, a teraz jeszcze drożdzaki:( ghinekolog przepisał tabletki, i ja i mąż mamy wziąć po 8 i po 48h znów 8, znajoma powiedziała, że też jakieś takie tabletki barała, już nie pamięta, ale "po tym się zaraz zachodzi" powiedziała, więc mam taką ogromną nadzieję, że coś to pomoże...

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Hej. Ja od zawsze mam grzybice,az wstyd i nigdy nie udaje sie wyleczyc. Rowniez w tym czasie jak zaszlam miałam...teraz nie wspolzyje od poczatku ciazy i i tak nie moge wyleczyc...masakra
    Ja też nie moge tego paskudztwa sie pozbyć :( odstawiam leki i do 2-3 dni objawy wracają czyli to nie nawrót choroby tylko niewyleczone... Oby nowy lekarz coś poradził na to...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja też nie moge tego paskudztwa sie pozbyć :( odstawiam leki i do 2-3 dni objawy wracają czyli to nie nawrót choroby tylko niewyleczone... Oby nowy lekarz coś poradził na to...


    Mi nikt nie moze tego wyleczyc,teraz w ciazy to w ogole lipa,nerki mnie od tego bola,mam leukocyty i wszystkie inne paskudy,zadne antybiotyki nie pomagaja

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 18 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Mi nikt nie moze tego wyleczyc,teraz w ciazy to w ogole lipa,nerki mnie od tego bola,mam leukocyty i wszystkie inne paskudy,zadne antybiotyki nie pomagaja
    Zupełnie jak u mnie nic nie działa.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wroci do normy, ja mam teraz to samo od antybiotyku. Jakos dwa lata temu po antybiotyku mimo dobrych bakterii mi sie tak powtarza i tez musze, a dzis ide na lek p/grzybiczy. M=c temu bralam antybiotyk i juz mam nawrot, mi poprzednia ginka powiedziala, ze u niektorych kobiet zmienia sie flora bakteryjna pochwy poprzez rozne czynniki np wlasnie leki, itd i dlatego jedne sa bardziej narazone inne mniej, ale trzeba sie leczyc. Ja dostaje zazwyczaj tabletki i mi po tygodniu mija, do nastepnego antybiotyku...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Wroci do normy, ja mam teraz to samo od antybiotyku. Jakos dwa lata temu po antybiotyku mimo dobrych bakterii mi sie tak powtarza i tez musze, a dzis ide na lek p/grzybiczy. M=c temu bralam antybiotyk i juz mam nawrot, mi poprzednia ginka powiedziala, ze u niektorych kobiet zmienia sie flora bakteryjna pochwy poprzez rozne czynniki np wlasnie leki, itd i dlatego jedne sa bardziej narazone inne mniej, ale trzeba sie leczyc. Ja dostaje zazwyczaj tabletki i mi po tygodniu mija, do nastepnego antybiotyku...
    Ja żadnych antybiotyków nie biorę/ nie brałam od dzieciństwa a leki p/grzybicze nie działają pomimo ich brania :/ Po odstawieniu objawy wracaja do 2-3 dni pomimo tego że biore probiotyki już od roku prawie non stop. Już ponad 2 lata z tym żyje i nic nie pomaga... nie wiem może może to wina lekarzy...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa byc moze masz delikatna skore, ja nawet zeli nie uzywam bo jak mi sie tak pierwszy raz zrobilo kilka lat temu to po lekach grzybiczych uzylam zelu nawilzajacego na bazie wody!!! czyli najdelikatniejszy i znow bec grzybica. Wiec u mnie zele opadaja...Niemniej jak mam antybiotyk to mimo probiotykow wiem ze po m-cu bede miec stan zapalny i mam. Wspolczuje.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uzywam ale Latacyd z kwasem mlekowym i mimo tego sa nawroty po antybiotyku.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ