X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Hormon AMH
Odpowiedz

Hormon AMH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nataliie Koleżanka
    Postów: 46 46

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołącze do tematu. Mam 25 lat i po roku bezowocnych starań i pseudo lekarzy oprócz tego, że odchodziłam od zmysłów trafiłam na klinikę niepłodności. Wszystkie badania miałam już wsześniej zrobione oprócz AMH i nic nie wzbudzało podejrzeń bo LH i FSH w granicy 4-5. Kazano mi uzupełnić badania o AMH i tu ZONK 0,81 w wieku 25 lat!!! A to niższa wartość dla 35+. I na całe szczęście byliśmy już w dobrym miejscu bo HSG miałam zrobione już wcześniej i wszystko było ok. Na nic więcej nie czekaliśmy bo nie ma czasu na czekanie, 2 cykle stymulowane z naturalnymi staraniami niestety nic, później jeden miesiąc nam uciekł bo nie zdążyły przyjść wyniki badań do inseminacji przed rozpoczęciem cyklu. I inseminacja mimo ogromnych nadziei sie nie udała, serce bolało jak cholera. II inseminacja dokładnie w 5 rocznice ślubu i dziś odebrałam bete 94 :):) AMH w okolicy 0.8 szału nie robi, ale nie jest wyrokiem poprostu trzeba działać szybko. Trzymajcie za mnie i za fasolke kciuki żeby było dobrze a ja wam życzę szybkich II kresek.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    20 cs, II iui , 12 dni po beta 94, 14 dni po beta 325. :)
    f2w3vfxmlw3djogq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie wiem czy któraś z Was oglądała ale mnie to zaciekawiło więc się podzielę :)

    https://pytanienasniadanie.tvp.pl/38606910/badanie-amh-sprawdz-swoje-szanse-na-dziecko

  • sMloda Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Odebrałam ostatnio wyniki badań i mam pytanie odnośnie amh.
    W 2016roku miałam 14,48ug/l przy normach do 7 a teraz tylko w innych jednostkach 8,050ng/ml przy normie do 9,950 czyli jeszcze się mieszcze. A w tym pierwszym za wysokie. Co o tym myśleć?

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 1 września 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj wyniki amh 0,97 i fsh 12,75.
    Załamał mnie ten wynik trochę.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ