Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne I znowu sie nie udalo...
Odpowiedz

I znowu sie nie udalo...

Oceń ten wątek:
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    To prawda....kazda z nas dostapi tego cudu :) tylko nie wiemy kiedy....to wlasnie nas zalamuje i na chwile odbiera sily. Ja kiedys od mamy, jak bylam mala to slyszalam ze w niebie sa aniolki ze skrzydelkami i bez, te ze skrzydelkami to dzieciatka ktore odeszly z tego swiata i sa w niebie- jedno moje taz tam jest :) a te bez aniolki bez skrzydelek to dzieciatka ktore zejda w odpowiednim czasie na ziemie....tobte nanktore my czekamy :) Zawsze sie smieje i mowie do mojego F. - zadzwon Kochanie do nieba i zapytaj czy nasza kruszynka jest juz spakowana zeby zejdc na dol, czy musimy jeszcze czekac :)))

    Anette świetna babka z Ciebie :) rozweseliłaś mnie:)

    u mnie hsg odwołane...w następnym cyklu w tym..czasowo nie dam rady...przez święto 15 sierpnia...ehhh a już psychicznie nastawiłam się do tego :D ale ''co się odwlecze ,to nie uciecze''

    relg2n0abn31771x.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin wrote:
    Anette wrote:
    To prawda....kazda z nas dostapi tego cudu :) tylko nie wiemy kiedy....to wlasnie nas zalamuje i na chwile odbiera sily. Ja kiedys od mamy, jak bylam mala to slyszalam ze w niebie sa aniolki ze skrzydelkami i bez, te ze skrzydelkami to dzieciatka ktore odeszly z tego swiata i sa w niebie- jedno moje taz tam jest :) a te bez aniolki bez skrzydelek to dzieciatka ktore zejda w odpowiednim czasie na ziemie....tobte nanktore my czekamy :) Zawsze sie smieje i mowie do mojego F. - zadzwon Kochanie do nieba i zapytaj czy nasza kruszynka jest juz spakowana zeby zejdc na dol, czy musimy jeszcze czekac :)))

    Anette świetna babka z Ciebie :) rozweseliłaś mnie:)

    u mnie hsg odwołane...w następnym cyklu w tym..czasowo nie dam rady...przez święto 15 sierpnia...ehhh a już psychicznie nastawiłam się do tego :D ale ''co się odwlecze ,to nie uciecze''

    Dziekuje Jasmin.... Dzieki dziewczynki :)

    U mnie dzieje sie cos dziwnego, mialam robic termin laparoskopi na udroznienie jajowodow ale moja @ trwala tylko jeden dzien i to raczej byl kolor rozowy a nie czerwony.... Temp nie spadla, mam caly czas pow. 37, brzuch i jajniki mnie bola....boje sie ze to zapalenie jajnikow czy cos takiego :(

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette Twoje objawy mogłyby też wskazywać na ciążę. Robiłaś test?

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam dzisiaj ale popoludniu, byl negatywny. Cos mi tu nie pasuje. Zawsze mialam @ 4-5 dni i to mocne krwawienie a teraz lekko rozowy i moze kilka godzin, myslalam ze to poczatek @ i ze sie rozkreci ale zniknelo. Piersi mam nabzmiale ale tak mam zawsze przed @ a po juz nie, apetyt i zgage.... Test byl jednak negatywny.

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm Anette a który byłby to twój dc nie licząc tego plamienia?

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana powtorz za kilka dni bo twoje objawy moga wskazywac na ciaze i zycze ci tego z calego serduszka a krwawienie niewielkie tez moze wysyapic jak sie jajeczko zagmiezdza :-)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette - trzymam kciuki, żeby to jednak była ciąża :)

    201306215365.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 6 sierpnia 2012, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciskam mocno kciukasy by twoje objawy wskazywały na zafasolkowanie. Pamiętasz kochana? Ty pierwsza powiedziałaś mi, że moje objawy mogą świadczyć o ciąży teraz ja Ci napisałam pierwsza, że twoje objawy mogą świadczyć o zafasolkowaniu, mam nadzieję, że to coś znaczy ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 7 sierpnia 2012, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny...jestescie kochane :)
    Tak sie boje,nzeby znowu przypadkiem nie bylo cos nie tak :(. Dzisiaj mam 31 dc, normalnie mam cykle 28-29 dni, w ten dzien co mialam to rozowe plamienie 11dfl, wieczorem mialam dwa takie silnie uklucia ponizej pepka, od srodka...jak by mnie ktos nozem tam uklul...myslalam o zagniezdzeniu zarodka ale 11 dzien to troche pozno. Sama nie wiem. Jeszcze jestem do 24 na wyjezdzie sluzbowym tu w Polsce i nawet nie mam mozliwosci skoczyc do lekarza...chyba musze cierpliwie czekac :(

    Kancialupka- kochana, pamietam....ja poprostu wtedy czulam ze masz fasolke, moze trudno to wytlumaczyc ale czasem jakos tak mam :)))
    Kurcze tak sie boje.
    Jeszcze raz dziekuje :*

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 7 sierpnia 2012, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny...jestescie kochane :)
    Tak sie boje,nzeby znowu przypadkiem nie bylo cos nie tak :(. Dzisiaj mam 31 dc, normalnie mam cykle 28-29 dni, w ten dzien co mialam to rozowe plamienie 11dfl, wieczorem mialam dwa takie silnie uklucia ponizej pepka, od srodka...jak by mnie ktos nozem tam uklul...myslalam o zagniezdzeniu zarodka ale 11 dzien to troche pozno. Sama nie wiem. Jeszcze jestem do 24 na wyjezdzie sluzbowym tu w Polsce i nawet nie mam mozliwosci skoczyc do lekarza...chyba musze cierpliwie czekac :(

    Kancialupka- kochana, pamietam....ja poprostu wtedy czulam ze masz fasolke, moze trudno to wytlumaczyc ale czasem jakos tak mam :)))
    Kurcze tak sie boje.
    Jeszcze raz dziekuje :*

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 7 sierpnia 2012, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette mocno wierzę i bardzo chcę aby potwierdziły się moje przypuszczenia co do zafasolkowania. Ta niepewność jest okropnie męcząca coś o tym wiem ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczeta.....zalozylam ten watek a jednak mnie sie udalo. Bede mama :)
    9 misiecy staran, nerwow, lez.....ale bylo warto. Zobaczycie ze wam wszystkim sie uda !!!! Trzymam kciuki i zycze Wam tego z calego serca :)))

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow gratuluje Anette !!!!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa boże Anette kochanie jak się strasznie cieszę;) czułam, że coś z tego będzie ty przewidziałaś moją ciąże a ja twoją, nie mogło być inaczej. Gratuluję właź na topik ciężarówek, daj znać jak się czujesz i proszę więcej szczegółów. Zrobiłaś test betę?

    relg3e5eu7qme10h.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczeta.....zalozylam ten watek a jednak mnie sie udalo. Bede mama :)
    9 misiecy staran, nerwow, lez.....ale bylo warto. Zobaczycie ze wam wszystkim sie uda !!!! Trzymam kciuki i zycze Wam tego z calego serca :)))

    gratulacje :)

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhh alez Ci zazdroszcze :) życze nudnej ciazy bez żadnych komplikacji :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczeta.....zalozylam ten watek a jednak mnie sie udalo. Bede mama :)
    9 misiecy staran, nerwow, lez.....ale bylo warto. Zobaczycie ze wam wszystkim sie uda !!!! Trzymam kciuki i zycze Wam tego z calego serca :)))

    Kochana gratuluje między nami tylko 3 dni różnicy :)
    Byłaś u gina??? Widzialaś juz coś???

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett Kochana gratuluję Ci z całego serduszka ;)))!!!Weszłam dzis na forum i ten temat i coś mi nie pasuje-piszesz,że dostałaś @ a na suwaczku pisze,że jesteś w 4 tygodniu i 3 dniu ciąży i się zastanawiam co jest nie tak i czytam dalej i po cichutku myślę,że Ci się udało i patrzę a tu piszesz,że jesteś w ciąży!!!hurrrra ;)))naprawdę się cieszę i mam nadzieję,że w następnym miesiącu ja podzielę się z Wami takimi wiadomościami pozytywnymi-bo niestety dziś dostałam @.Dwa dni przed terminem ;( i założyłam już temacik wrześniowy-może to mi przyniesie szczęście???pozdrawiam i trzymaj się mocniutko i fasoleczka też niech rośnie zdrowo!!!!

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczeta.....zalozylam ten watek a jednak mnie sie udalo. Bede mama :)
    9 misiecy staran, nerwow, lez.....ale bylo warto. Zobaczycie ze wam wszystkim sie uda !!!! Trzymam kciuki i zycze Wam tego z calego serca :)))

    a widzisz udalo ci sie :) serdecznie gratuluje i wysylaj duzo ciazowych fluidow :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ